Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym (nr 38 18/09/2017) AutoŚwiecie jest opis Pierwszej Jazdy nową Subaru Imprezą. Dostał 4,5 gwiazdki na 5 i bardzo pozytywne opinie co do prowadzenia oraz poziomu wyposażenia w standardzie (4x4 ;), CVT, EyeSight). Artykuł zatytułowany jest "Aż się prosi o więcej mocy" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MKK napisał:

Fajny filmik i opinia @Amstaff23

Ale GH mi się naprawdę podoba!

Co do mocy to naprawdę odrobina więcej by się przydało. Może nie 250-300 ale tak np 2.5 z OBK byłoby fajniej

 

Dzięki! :)

Ja byłem zakochany w wyglądzie poprzednich imprez, stąd pewnie moje odczucia co do lanosa. Co nie zmienia faktu, że i tak go uwielbiam :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motofakty.pl/artykul/na-autopilocie-wprost-do-aresztu.html?utm_source=iFrame&utm_medium=Przekierowanie&utm_campaign=Iframe_przekierowanie

 

 

" Jak ustalili policjanci do uszkodzeń pojazdu doszło w momencie, gdy kierowca pojazdu ustawił autopilota - funkcję, która kontroluje tor jazdy, rozpoznaje drogę oraz pasy znajdujące się na jezdni. Coś jednak nie zadziałało tak jak powinno i Subaru wpadło do rowu. "

:biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi o Line assist (mam w Levorgu MY17), system działa na zasadzie wspomagania, bardziej ostrzeganie niż zastępowanie kierowcy.

Automat delikatnie koryguje ale nie jest to system do jazdy bez rąk na kierownicy.

 

Pewnie złodziej oczekiwał więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy związane z:

 

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22491941,znow-wielka-afera-motoryzacyjna-toyota-honda-mazda-subaru.html#Czolka3Img

 

Mam nadzieję, że Dyrekcja będzie sprawę monitorować i w razie konieczności (zastosowanie felernych materiałów w autach sprzedawanych w Polsce) podejmie odpowiednie kroki, a przynajmniej poinformuje których egzemplarzy to dotyczy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonda napisał:

Mam obawy związane z:

 

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22491941,znow-wielka-afera-motoryzacyjna-toyota-honda-mazda-subaru.html#Czolka3Img

 

Mam nadzieję, że Dyrekcja będzie sprawę monitorować i w razie konieczności (zastosowanie felernych materiałów w autach sprzedawanych w Polsce) podejmie odpowiednie kroki, a przynajmniej poinformuje których egzemplarzy to dotyczy. 
 

 

Tak, na pewno SIP poinformuje czy Dreamlinery LOTu mają oszukane skrzydła ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...