Jump to content

Izotom

Użytkownik
 • Posts

  5503
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Izotom last won the day on May 11 2017

Izotom had the most liked content!

1 Follower

About Izotom

 • Birthday October 1

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Auto
  FXT'13-187 tys. km; BRZ'15-97 tys. km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Izotom's Achievements

..:: Platinium Forumus ::..

..:: Platinium Forumus ::.. (9/13)

725

Reputation

 1. Dlatego napisałem, że jednak wejdzie w życie Co do Portugalii to na razie Niemcy zachowują się ... histerycznie. Może wynika to z tego, że duża część niemieckiego społeczeństwa nie jest zaszczepiona - nasi znajomi z Niemiec przyjeżdżają szczepić się do Polski.
 2. Liczę na to, że od 1 lipca certyfikat szczepień UE jednak wejdzie w życie co ma umożliwić swobodne podróżowanie osób zaszczepionych po UE. Inaczej to będzie strzał w stopę szczepieniom.
 3. Mylisz się: nikt nie przedstawił dowodów, że nie działa. Raczej problem mają osoby nie zaszczepione lub zaszczepione jedną dawką. Prawdą jest, że szczepienia są o kilka procent (5 do 10%) mniej skuteczne. Izrael wprowadził kwarantannę bo nie działa w pełni system certyfikatów szczepień. Ale od 1 lipca ma to się zmienić. Zresztą to samo zrobiła Polska z Wlk Brytanią.
 4. Szok z cenami promów: W 2020r koszt w obu kierunkach był 215 Euro teraz 350 Euro. Musieliśmy dopłacić 135 Euro. Oj, faktycznie wakacje w tym roku podrożeją.
 5. Jak na około 200 KM, brak momentu obrotowego od 4000 obr w górę i przerywanie silnika to bardzo fajny przejazd.
 6. Nie ma za co: mam piękną opaleniznę na twarzy i łydkach. Poza tym zrobiłem ponad 500 km na prawym! Gratulacje i namawiam na rzeszowski Zgodnie z przysłowiem: kuj żelazo póki opona trzyma - czy jakoś tak.
 7. Czyżby szykował się kameralny wyjazd? 7 załóg?
 8. My mamy wykupiony bilet na prom tam: 12.08. z Livorno godz. 8.00. Też czekamy na jakieś niespodzianki dlatego wstrzymujemy się z zakupem biletu z powrotem
 9. Dzień dobry, Czy możemy kupować bilety na prom? Jakieś dodatkowe wytyczne w tej kwestii czy pozostajemy przy ostatnich ustaleniach?
 10. Są jeszcze elektryczne hulajnogi Swoją drogą i nie na temat: ciekawe kiedy pojawią się elektryczne gokarty.
 11. Co Wy o tym "obniżeniu emisji flotowej marki". Jeżdżąc po torze przestańcie ze strachu puszczać bąki to emisja spadnie No dobra, ładny, cacy ...
 12. Kupić serię, dołożyć podkładki pod amory 1'', sensowne opony AT, osłona pod silnik, skrzynię i tylny most i wio
 13. No to robimy rozproszone. Imprezę końcową zrobi się najwyżej online, może przez stronę Zlotu. To co, zgłaszamy grupy?
 14. Libero powinno dać radę ale uwag na dwie sprawy: 1. Silnik z tyłu, chłodnica z przodu: dość łatwo uszkodzić układ chłodzenia, zwłaszcza jak ma już kilkanaście lat - wiem, bo podczas pewnej wycieczki nam się to zdarzyło od szurania spodem o zmarznięty śnieg 2. Dość wysoko środek ciężkości: auto jest wąskie i krótkie ale w stosunku do tego dość wysokie. Najlepiej też zamontować możliwie największe koła/opony: pamiętając jak czasami walczyło się z głazami, przez które należało przejechać to wielkość kół w Libero może być problemem. Wg mnie warto spróbować, zawsze coś nowego
×
×
 • Create New...