Jump to content

Izotom

Użytkownik
 • Content Count

  5385
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Izotom

 • Rank
  ..:: Platinium Forumus ::..
 • Birthday October 1

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Auto
  FXT'13-163 tys. km; BRZ'15-82 tys. km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Izotom

  Kubica w F1

  Liczę na więcej punktów w Williamsie na koniec sezonu z powodu zmian klimatycznych: ma spaść śnieg w Abu Dhabi
 2. Izotom

  E-Boxer

  Jestem o tym przekonany. Szkoda. Będzie trzeba trzymać buzię na kłódkę przed nieznajomym fanem marki. Parafrazując fragment w/w artykułu: minęły te czasy kiedy ...
 3. Świadkowałeś? Dorwali go czy okazał się być dyplomatą rosyjskim wracającym ze spotkania z podkomisją Macierewicza?
 4. To akurat norma. Tylko taki debil jak ja zatrzymuje się na strzałce w prawo. I raz zostało brzydko oklaksonowany: jedź k...., co stoisz k...., itd.
 5. Spisać numery i dzwonić na Policję. To nie cham na drodze tylko gangsterka.
 6. A kto tu ma kicie z kijem baseballowym?
 7. Troszkę przesadzasz. Zapraszam na przeprawę przez Bosfor mostem: z takim podejściem sama presja by Cię zabiła. Twoje zachowanie przypomina mi Pana, która stał na zielonym świetle i patrzył w tylne lusterka co się za nim dzieje. A z tyłu ja, jadąc swoim WRX po trzech pasach dobijałem się to tegoż samego zielonego światła, mając nadzieję na przejechania skrzyżowania płynnie. A Pan stał swoim samochodem zafascynowany moją desperacją. Tak stał, że zahamowałem na jego bagażniku. Pomyślałem sobie: jakbyś nie stał to ja przejechałbym to skrzyżowanie, a Ty człowiecze mógłbyś dalej cieszyć z posiadania 20-letniego Forda Mondeo
 8. Piszesz o terenie zabudowanym, czy nie? ... S8 nie zawsze przebiega przez obszar zabudowany pomimo tego, że Wawa jest duża i sięga aż do Radomia Jak napisałem, z eSkami sprawa nieco może się komplikować w przypadku gdy nie ma pomiędzy nimi pasa zielenie - osobnych jezdni.
 9. SIP powinien szybciutko zrobić wersję + 3 cm wyższą z dobrymi oponami ATekowymi, osłoną pod silnik, skrzynie i dyfer + bagażnik na dachu.
 10. https://info-car.pl/infocar/artykuly/wyprzedzanie-z-prawej-strony-przepisy.html
 11. Z drugiej strony mamy autostrady w Niemczech. Nie ma limitu prędkości na autostradach, a użytkownicy są nauczeni jak zachowywać się na takich drogach: obserwują co dzieje się za nimi, potrafią oszacować odległość i nie mają pretekstu, w postaci ograniczenia, żeby jechać lewym pasem 140 km/h. Jakoś masowo nie giną na drogach i ruch odbywa się płynnie. Ostatnio uzyskałem informację z radia TOK FM, że na naszych autostradach można wyprzedzać prawym pasem. Inaczej wygląda sprawa na eSkach: tu przepisy nie są jednoznaczne. Jeszcze tego nie zweryfikowałem.
 12. Musimy zafundować jemu porządną i zasłużoną emeryturę.
 13. Chyba jestem już starym dziadem. Szkoda, że nie można brać ze sobą tego wyświetlacza, mógłby służyć jako laptop
×
×
 • Create New...