Skocz do zawartości

Miłosz Rzeźnik

Użytkownik
 • Zawartość

  557
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Miłosz Rzeźnik

 • Tytuł
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Olkusz
 • Auto
  Land Rover Discovery II

Ostatnie wizyty

876 wyświetleń profilu
 1. Miłosz Rzeźnik

  IV Subariada LIGHT - Płw. Kolski, Nordkap zimą - 11-22 marca 2019

  Są wolne miejsca, Subariady są zorganizowanymi wyjazdami dostępnymi dla członków Forum. W pierwszym poście masz wszystkie informacje. Każda ekipa opłaca też wpisowe za przewodnika i organizację.
 2. Miłosz Rzeźnik

  XVIII Subariada - Bułgaria - 2-9 lipca 2019

  Tak, mamy miejsce. Udostępniam Ci pocztę forumową, gdzie znajdziesz dalsze szczegóły. Daj znać, jak odczytasz - najlepiej już tam na poczcie.
 3. Miłosz Rzeźnik

  Subariady 2019 - co, gdzie i kiedy

  Myślę, że nie ogarnę tego przed 15 grudnia.
 4. Miłosz Rzeźnik

  XX Subariada - Islandia - 31.08-21.09

  Z uwagi na rezygnację jednej z ekip na listę główną wskakuje @ROBERTL-R1 Własnie udostępniam Ci pocztę forumową, gdzie znajdziesz szczegóły dalsze. Wpłaty, bilety promowe. Czekamy na kontakt i potwierdzenie. Pozostałym ekipom z listy rezerwowej polecam rozważenie zimowego wyjazdu na Płw. Kolski (IV Subariada LIGHT). Mamy tam miejsca.
 5. Miłosz Rzeźnik

  V Subariada LIGHT - Gruzja - 5-16 sierpnia 2019

  W tamtą stronę założyłbym, że 4 dnia po południu wjedziecie do Gruzji. Jeśli się przeciągnie ostatnia granica to nic nie szkodzi. W odróżnieniu od pierwszej wizyty Subarian w Gruzji, nie będziecie ruszać od razu w drogę tylko zahotelujecie się w Batumi. Można zatem liczyć, że nawet jeśli dojedziecie na wieczór to nic się nie stanie (wtedy tylko nie pospacerujecie spokojnie po Batumi). Natomiast na powrót poświęciłbym 4 dni, w tym zrobiłbym wizytę w Stambule. Jest co zwiedzać, a nawet pół dnia, albo wieczór i nocleg jest wart grzechu.
 6. Miłosz Rzeźnik

  V Subariada LIGHT - Gruzja - 5-16 sierpnia 2019

  No i to jest też bajka - nawet podczas puczu było bezpiecznie (chyba że wśród demonstrującego tłumu na ulicy). W Turcji nic się nie dzieje.
 7. Miłosz Rzeźnik

  V Subariada LIGHT - Gruzja - 5-16 sierpnia 2019

  - przez Turcję nie trzeba wizy rosyjskiej, której załatwianie jest bardziej problematyczne - Google pokazuje przez Donbas. Jak pojedziesz przez Woroneż to już nie tak bardzo blisko - większość ludzi boi się Rosji i Ukrainy (stereotypy) - jeśli ruszasz z południa, zachodu przez Turcję jest sensowniej. - Dyrekcja jedzie i zna tą drogę - pewnie poprowadzi - program Subariady zaczyna się w Batumi
 8. Miłosz Rzeźnik

  V Subariada LIGHT - Gruzja - 5-16 sierpnia 2019

  To nie jest jedyny kraj, w którym funkcjonuje ta legenda. Ładna legenda, ładny kraj. Zobaczysz.
 9. Miłosz Rzeźnik

  XVIII Subariada - Bułgaria - 2-9 lipca 2019

  Wstawiamy na spokojnie, grudzień, może nawet styczeń.
 10. Miłosz Rzeźnik

  XVIII Subariada - Bułgaria - 2-9 lipca 2019

  Miejsca dla dwóch ekip na tą Subariadę pozostały...
 11. Miłosz Rzeźnik

  XX Subariada - Islandia - 31.08-21.09

  Wejdź na forumową pocztę, która została Ci udostępniona. Tam tabelka do wypełnienia i dane do opłat. I tam będą się pojawiać kolejne info dla uczestników.
 12. Miłosz Rzeźnik

  XX Subariada - Islandia - 31.08-21.09

  Wypadł @Jerzy56, na listę główną wskakuje @Tycjan Chaquico
 13. Miłosz Rzeźnik

  XVIII Subariada - Bułgaria - 2-9 lipca 2019

  @Garret - dałem Ci dostęp do poczty o tej Subariadzie, tam w 1 wiadomości masz dalsze instrukcje - tabelka, wpłata, itd.
 14. Miłosz Rzeźnik

  XV Subariada Maroko - przełom 2018/2019

  Roleta - chcesz, bierz. Da cień i osłoni od deszczu. Ale czy będzie padać albo mocno grzać to nie wiem. Ma deszcz większa szansa niż na upał. To jednak zima! Alkohol prawie niedostępny. Można lekko naciągnąć oficjalny limit wwozu. Drinki na promie ostatnio były.
 15. Miłosz Rzeźnik

  V Subariada LIGHT - Gruzja - 5-16 sierpnia 2019

  No to piszę, piszę... @Jacek Wyrzykowski w najbliższym czasie uporządkuje zapisy w tabelkę, a ja udostępnię wątek pocztowy z dalszymi info. Tymczasem wszyscy zadeklarowali proszę wysłać do @Jacek Wyrzykowski priorytetowo pocztą forumową telefon kontaktowy.
×