Jump to content

Miłosz Rzeźnik

Użytkownik
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

275 Wspaniały

4 Followers

About Miłosz Rzeźnik

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olkusz
 • Auto
  Toyota Hilux i każde inne 4x4

Contact Methods

 • Website URL
  www.przygody4x4.pl

Recent Profile Visitors

2447 profile views
 1. Trasa dla terenówek będzie syta. Na objazdach w kilku miejscach zmieniłem pampersa a Hilux dostał nieźle w tyłek.
 2. Cicho tu... bo i nie ma co gadać, jak korona szaleje. Ale ja napiszę, tak cichutko, ukradkiem... że jak ktoś ma za dużo urlopu na 2021 i jest zapisany na tą Korsykę, to jak zostanie "na wywczasie" kolejne 9 dni, to będzie mógł zwiedzić też Sardynię Trasa już przygotowana. Z uwagi na wczesne Boże Ciało ewentualni "Sardyńczycy" będą wracać właściwie prosto na Plejady. Ale zdążą.
 3. Właśnie wstawiłem. Jeśli będzie odpowiednia ilość chętnych to jedziemy. Tutaj zapisy:
 4. Moi drodzy, kolejny raz dostosowujemy się maksymalnie do warunków narzuconych przez COVID i na szybko, po odwołaniu wyjazdu na Kaukaz ogłaszamy jesienny wyjazd po Polsce zachodniej. Wyjazd według tego programu miał już miejsce w sierpniu i sądząc po relacji na forum podobał się. TUTAJ RELACJA: Termin: 16-23 października Dojazd/powrót: Spotykamy się 16 października o 9:00 na stacji paliw Lipro Żnin Lipro Petrol, Adama Mickiewicza 92, 88-400 Żnin - tutaj: https://maps.app.goo.gl/r3nLhswfJAAdj1Yb8 23 października po południu (około 15:00) oficjalnie kończymy wspólny wyj
 5. Drogie ekipy! Po okresie niebytności na forum (byłem w lesie, jak już pisałem) wróciłem. Zrobiłem podsumowania, tabelki, całki i różniczki i wychodzi mi na to, że mamy na majową Korsykę 10 ekip czyli komplet. Zgodnie z poprzednim postem wszyscy macie dostęp do poczty. Tam są zadania dla nowych i starych "zapisanych". Proszę sprawdzić. PS. Pozdrowienia z Korsyki (29 stopni C)
 6. Co prawda sporo tu bajek napisałeś i pomieszanych faktów , ale nie ma co się łudzić, albo czekać na lasy minute - nie pojedziemy w tym roku na Kaukaz. Ponieważ wyjazd po Polsce, który skończył się tydzień temu bardzo się podobał, a parę ekip czeka na termin jesienny, to jutro rzucę też oficjalnie Subariada - Zachodnia Polska i Sudety - 16-23 października.
 7. Hej ekipy, właśnie ruszyłem wątek pocztowy poświęcony temu wyjazdowi. Dopisałem tam wszystkich, którzy się zadeklarowali. Część osób "przeskoczyła" z Mołdawii. Jeśli o kimś zapomniałem - proszę się upomnieć. Bardzo proszę ekspresowo uzupełnić dane w tabelce, co której jest link na poczcie. Rezerwacje się robią, ekip jest kilka i te kilka pojedzie. Postanowione. Więc proszę szybko ogarniać formalności i samochody i... do zobaczenia (w imieniu Bociana) w terenie!
 8. Z uwagi na znikome zainteresowanie w tym roku Czarnobyl odpuszczamy. Na szybko, z uwagi na zamkniętą również do końca sierpnia Mołdawię, wstawiliśmy Polskę zachodnią i Sudety:
 9. Mołdawia zamknięta do końca sierpnia. Dla ekip zapisanych (ale nie tylko) proponujemy w tym samym terminie Polskę zachodnią i Sudety:
 10. Moi drodzy, COVID miesza w tym roku strasznie, sytuacja jest precedensowa, a my dostosowujemy się maksymalnie do warunków. Musieliśmy odwołać kolejne Subariady - Mołdawia zamknięta do końca sierpnia, Czarnobyl chyba nie wzbudził zainteresowania (lub też COVID straszy). Dlatego na szybko, w terminie przewidzianym dla Mołdawii (ukłon, w stronę tych, którzy na Mołdawię zaplanowali urlopy i się zapisali) robimy Subariadę po Polsce. Termin: 14-21 sierpnia Dojazd/powrót: Spotykamy się 14 sierpnia o 9:00 na stacji paliw Lipro Żnin Lipro Petrol, Adama Mickiewicza 92, 88-400
×
×
 • Create New...