Jump to content

Miłosz Rzeźnik

Użytkownik
 • Content Count

  688
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Miłosz Rzeźnik

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olkusz
 • Auto
  Land Rover Discovery II

Recent Profile Visitors

1405 profile views
 1. Sukcesywnie w październiku jeszcze, część w listopadzie pewnie.
 2. Nie, terminy są sztywne. 10 dni później mamy Słowenię "swoją", tzn. nie Subariada.
 3. Rafting, kanioning, tyrolki, via ferrata, łodzie, podziemne rowery, jakinie. Zobacz relację z tego roku, jest tu na forum.
 4. Życie bez wyzwań nie warta urodzin Jest jeszcze zimowy Kolski w wersji LIGHT
 5. A to nie problem, trzeba to to sprzedać A poważnie - no w zależności jakie auta sie zapiszą, tak zrobimy trasę. Założeniowo LIGHT jest po asfalcie lub równym szutrze. Jak ekipa jest ambitna i "z prześwitem" to czasem coś ekstra dokładamy.
 6. Tak, nie przewidujemy. Chyba, że zapełnią się powyższe szybko to... będziemy się wtedy martwić.
 7. Terenu będzie.... ile będzie. Na Korsyce zapewne mało, ale jest parę trudniejszych ścieżek. W Bośni jakaś 1/3 trasy jest poza asfaltem. Grecja - dopiero w czerwcu będziemy mieli pełny objazd trasy. Korsyka będzie dość aktywna - via ferrata, treking, kanioning, wielki park linowy, motorówki, rafting. Na Korsyce nie wolno nocować na dziko, więc celujemy w campingi. Bośnia - namiot, camping, 1x hotel. Grecja - prawdopodobnie 70/30% namiot/hotel.
 8. Wolałbym mieć same Forki, bo jeden odcinek będzie syty. Dotyczy Korsyki. BiH - chyba będzie dostępna na XV, Outback w automacie z ogarniętym kierowcą. Potwierdzę przy starcie zapisów.
 9. Tak, na majówkę. Dopiero za 2 tyg będzie wszystko i nas na stronie, na razie są "szczątki"
 10. Mamy już przygotowane terminy i kierunki, które proponujemy jako Subariady w 2020 roku. Poniżej lista, natomiast sukcesywnie, w miarę szybko będę odpalał wątki poświęcone kolejnym wyjazdom. Podobnie jak w tym roku zapisy będą oczywiście odbywać się WYŁĄCZNIE w osobnych wątkach A teraz konkretne konkrety - VI Subariada LIGHT - Płw. Kolski, Nordkap zimą - 15-26 lutego (+2/3 dni dojazd i powrót) - tutaj trwają już zapisy w stosownym wątku: - VII Subariada LIGHT - Bułgaria - 10-17 maja (na miejscu) - XXI Subariada - Korsyka - 14-23 maja (termin bez dojazdu/powrotu do/z Livorno) - XXII Subariada - Słowenia "active" - 20-27 czerwca (na miejscu) - XXIII Subariada - Bośnia i Hercegowina - 14-21 sierpnia (na miejscu) - XXIV Subariada - Grecja - 5-12 października (na miejscu) - XXV Subariada - Kaukaz północny (Czeczenia, Dagestan) - 9-25 października (liczone z dojazdem i powrotem) - XXVI Subariada - Maroko - 21.11 - 7.12 (Genua-Genua) NIE deklarujemy się tutaj, nie zapisujemy, sukcesywnie odpalam szczegółowe wątki. Ale na pytania oczywiście odpowiadam (ja lub starzy Subariadowi wyjadacze).
 11. Ekipy zapisane poproszę o uzupełnienie braków - tabelka, zaliczka. Szczegóły macie na poczcie forumowej.
 12. Ma żadne Subariady nie jedzie się bez normalnego zapasu. Przynajmniej taki jest wymóg, ale życie....
 13. Są wolne miejsca. Nie ma czegoś takiego jak "maksymalny termin zapisów". Ale zasadniczo TERAZ wszystko rezerwujemy i trzeba się pilnie decydować. Zapraszam.
×
×
 • Create New...