Jump to content

Miłosz Rzeźnik

Użytkownik
 • Content Count

  943
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

338 Wspaniały

4 Followers

About Miłosz Rzeźnik

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olkusz
 • Auto
  Toyota Hilux i każde inne 4x4

Contact Methods

 • Website URL
  www.przygody4x4.pl

Recent Profile Visitors

2765 profile views
 1. A to powyżej to nieoficjalne?? Niedługo odpalę pocztę dotyczącą wyjazdu.
 2. Wiadomo, że nie będzie jednak w tych datach, ponieważ nie wiemy co nasz nie-rząd wymyśli na dniach w sprawie hoteli, zwłaszcza w warmińsko-mazurskim. Trzeba poczekać.
 3. Ale to ja jeździłem z Subaru w Mołdawii. Jak koła się nie kręcą bo auto nie ma siły ruszyć z uwagi na zaklejone megakleistym błotem wnęki kół to nie ma różnicy jaka opona - i tak stoi.
 4. Trasa przygotowana do zabawy - czyli np. tym razem załatwiliśmy "z górą" zaspy. Żadne odśnieżanie, równanie itp. A tak powaznie to chodzi o to, że są przewodnicy, którzy zabierają ekipy tam gdzie sami nie przejechali (a nie jest to wyjazd rozpoznawczy w założeniu). A tu jest "z dokładną znajomością trasy". PS. Jedzenie to słabość ciała
 5. Jak będzie błoto, to nawet MT nie pomogą. Jak nie będzie to bez znaczenia. Grunt to odpowiedni zapas - nie jeździmy do wulkanizatorów po złapaniu kapcia.
 6. Narzekały - już za samo to należy zrobić eksterminację. A w ogóle - to przecież pilot odśnieża, nie kierowca. Ech... zero edukacji w tych nowoczesnych rodzinach.
 7. Moi drodzy, widzę, że zabawa była przednia. Bardzo dziękujemy za udział, zaufanie do przewodnika i klimat, jaki razem tworzycie. Bocian, choć fotografem nie jest i w trakcie prowadzenia trudno się fotografuje, to jednak popstrykał trochę fotek, które to możecie sobie oglądać tutaj: https://photos.app.goo.gl/UEgqtH1gf4wffAwK6 Bocian zaplanował dla Was fajną, 2-dniową trasę po Mazurach, ze zwiedzaniem Wilczego Szańca (tam również nocleg), bunkrów i paru innych atrakcji. I ma być ognisko wieczorne, integracja i dobre papu. Odpalimy na dniach osobny wątek, ale znamy już datę - 6 i 7 marca.
 8. Dopisany, dalsze instrukcje na poczcie. @UrszulaAS Minął ponad miesiąc i widzę poczta nie odczytana, brak zaliczki, danych. Last chance i robimy miejsce innym.
 9. Ale chwilka, to przeciez oczywiste, że na takie warunki wszyscy zabieracie łopaty do śniegu. I zróbcie swoim pilotkom kurs obsługi - nie uchodzi, żeby kierowca opuszczał pojazd, to pilot walczy poza autem
×
×
 • Create New...