Jump to content

Miłosz Rzeźnik

Użytkownik
 • Content Count

  978
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

345 Wspaniały

4 Followers

About Miłosz Rzeźnik

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olkusz
 • Auto
  Toyota Hilux i każde inne 4x4

Contact Methods

 • Website URL
  www.przygody4x4.pl

Recent Profile Visitors

2957 profile views
 1. Z uwagi na brak zainteresowania tej Subariady nie będzie. Po zmianach, w zbliżonym terminie odbędzie się Subariada na Sardynii, więc można się tam dopisać (chyba są miejsca).
 2. I teraz mamy tu zapisane (kopiowałem z deklaracji w innych wątkach): @AAD @Subary @Daniel Janus @K0 MAR @pzast Jeśli kogoś pominąłem to bardzo proszę pilnie się upomnieć!
 3. UWAGA - są miejsca na tą Subariadę. W Serbii wszystko funkcjonuje w miarę normalnie, jest fajnie. Siedzimy tu od kilku dni, a na Bałkanach od 2 tygodni już. Da się dojechać, restrykcje, tranzyty, testy nie są takie straszne, jak się wydaje. Wyjazd jest raczej budżetowy, ale wymagać będzie zacięcia terenowego, bo trasa raczej trudna, jak na pierwszych Subariadach. Jak ktoś chce się wyrwać z COVIDowej rzeczywistości do lasu i w góry i wyresetować psychicznie to na szybko niechaj załatwia urlop jeszcze! Termin: 13-19 maja 2021 (i tu uwaga, to jest termin NA MIEJSCU!)
 4. Spoko. Ale "lepsze czasy"... a co gdy zamiast COVIDa będzie zawał? Może właśnie teraz są te lepsze, kto wie....
 5. Z uwagi na wiadomy stan rzeczy, oraz reperkusje przyczynowo-skutkowe zarówno Subariadę Korsykę jak i Sardynię przenosimy na sierpień. - Korsyka: 12-20 sierpnia - Sardynia: 21-29 sierpnia A dla tych, którzy bardzo chcą wyjechać już w maju (wszyscy?), mają nieprzenoszalne urlopy itd. proponujemy budżetową Subariadę w Serbii, w terminie niedoszłej Korsyki, czyli - Subariada Serbia: 13-19 maja Serbia jest otwarta i raczej takowa pozostanie, ponieważ sądząc po roku obserwacji (i bycia tam też kilka razy w czasie pandemii) podchodzi lajtowo do tych tematów. Nie robi lockdownów. Jednocz
 6. Tej Serbii nie będzie. Właśnie odwołałem Korsykę i Sardynię w maju i w związku z tym robimy... ...Subariada Serbia: 13-19 maja Serbia jest otwarta i raczej takowa pozostanie, ponieważ sądząc po roku obserwacji (i bycia tam też kilka razy w czasie pandemii) podchodzi lajtowo do tych tematów. Nie robi lockdownów. W chwili obecnej na wjazd do Serbii należy zrobić test PCR (wynik w języku angielskim) do 48 godzin przed stawieniem się na granicy. Według ostatniego rozporządzenia naszego rządu z kwarantanny po powrocie zwalnia test, który możecie zrobić zaraz po powrocie w
 7. Z uwagi na niemożność przeprowadzenia w maju, Subariadę Sardynię jak i Korsykę przenosimy na sierpień. - Korsyka: 12-20 sierpnia - Sardynia: 21-29 sierpniaA dla tych, którzy bardzo chcą wyjechać już w maju (wszyscy?), mają nieprzenoszalne urlopy itd. proponujemy budżetową Subariadę w Serbii, w terminie niedoszłej Korsyki, czyli- Subariada Serbia: 13-19 majaSerbia jest otwarta i raczej takowa pozostanie, ponieważ sądząc po roku obserwacji (i bycia tam też kilka razy w czasie pandemii) podchodzi lajtowo do tych tematów. Nie robi lockdownów.
 8. Z uwagi na niemożność przeprowadzenia w maju, Subariadę Korsykę jak i Sardynię przenosimy na sierpień. - Korsyka: 12-20 sierpnia - Sardynia: 21-29 sierpnia A dla tych, którzy bardzo chcą wyjechać już w maju (wszyscy?), mają nieprzenoszalne urlopy itd. proponujemy budżetową Subariadę w Serbii, w terminie niedoszłej Korsyki, czyli - Subariada Serbia: 13-19 maja Serbia jest otwarta i raczej takowa pozostanie, ponieważ sądząc po roku obserwacji (i bycia tam też kilka razy w czasie pandemii) podchodzi lajtowo do tych tematów. Nie robi lockdownów.
 9. Aktualne. Chyba, że pinokio postawi jutro jakieś zakazy poruszania czy coś jeszcze bardziej beznadziejnego. I przy okazji, rozpoczęcie przenosimy na godzinę 10:00, aby ekipy z dojazdem miały godzinę więcej snu.
 10. My nie kupujemy. Czekamy. Przed Wami mamy jeszcze Korsykę na majówkę teoretycznie.
 11. Jest taka fajna książka "Może morze wróci"... takie skojarzenie.
 12. UPDATE 1 dulo77 2os 2 daniel janus 2os. 3 marianuszka 1+2 4 5 tomek19791 6 K0 mar 2os. 7 AAD 2 os. 8 pzast 2 os. 9 MichałD 10 Maarcin 2+1 Jest więc jedno miejsce!
 13. Brak wpłat od @marianuszka i @Szadi. Proszę o uzupełnienie dziś. Jutro usuwam zgłoszenia, żeby było miejsce dla innych.
×
×
 • Create New...