Jump to content

Miłosz Rzeźnik

Użytkownik
 • Content Count

  639
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Miłosz Rzeźnik

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olkusz
 • Auto
  Land Rover Discovery II

Recent Profile Visitors

1167 profile views
 1. Po takiej ilości Badera będziesz miał bardzo katastroficzny obraz świata
 2. Na razie to teoria, w Lipcu sprawdzę, jak to będzie działać w praktyce. Podobno wprowadzili im też przeglądy techniczne samochodów ale znajomi z Gruzji donoszą O pogłebiajacej się na razie anarchii w tych tematach
 3. Bo Gruzja nie jest w systemie Zielonej Karty. Nie, nie kupujesz nic. W Gruzji nie ma systemu ubezpieczeń OC. Jeśli Ciebie uderzą to Ci zapłacą. A jak ich nie stać to rodziną honorowo zapłaci. A jak nie jest honorową to idzie się na noże, porywa żony, krowy, itp. Jak Ty uderzysz to Ty płacisz. Jak nie chcesz to tobie porywają żonę, krowę, itp.
 4. Skoro @Robert Drazkowski się nie odzywa to @dorfo wskakuje do ekipy. Świat nie jest sprawiedliwy, przeżyją szybsi @dorfo dołączam Cię do poczty dotyczącej Subariady do Rumunii. Tam w pierwszym poście masz informacje - tabelka, wpłaty.
 5. @Robert Drazkowski - tak, jest miejsce dla 1 ekipy. Zdecydowany 100%? Jeśli nie to wskakuje @dorfo.
 6. Z tego co wiem zadowoleni, choć nie było zorzy i mrozów. Może nieśmiali...
 7. Ja tak miałem raz, oczywiście papiery wyrzucam zawsze, z resztą miałem jakiś światek z wjazdu do Kirgistanu niestandardowy. Ale wjezdzales tym samym autem, które rzekomo nie wyjechało i to po 2 miesiącach. Wystarczyło 15 minut rozmowy z naczelnikiem i sprawdzenie pieczątki. Myślę, że powinieneś zacząć korespondencję z urzędem celnym w Rosji i uzyskać potwierdzenie o wywozie, aby móc jechać na Kolski za rok Jak trzeba to mamy anglojezycznego prawnika w Pskowie od spraw celnych, który może zająć się sprawą.
 8. @prze-mko dostaje dostęp do poczty, tam dalsze działania.
 9. A jaki problem kupić lub pożyczyć koło? Załatw i jedź. Byloby dziwne odpuszczac z takiej przyczyny. W ogóle jazda bez koła zapasowego gdziekolwiek to poroniony pomysł współczesnych konstruktorów (wymyślaczy raczej).
 10. Nie demonizowalbym sytuacji, samych ekip, które z nami do Rosji wyjeżdżają co roku jest kilkadziesiąt i od 7 lat to pierwsza taka sytuacja. Pierwsza również w znana mi w środowisku 4x4, które intensywnie jeździ na wschód. Pech, ktoś czegoś nie wklepał do systemu.
 11. Spotkanie jest w Batumi, więc dojazd przez Rosję byłby przestrzennie nielogiczny.
×
×
 • Create New...