Jump to content

Giresse

Użytkownik
 • Content Count

  323
 • Joined

 • Last visited

About Giresse

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  FORESTER MY12 N/A [FB20]

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Wymiana oleju, płynu hamulcowego i filtrów.
 2. Giresse

  ile wam pali ?

  Myślałem, że takie rzeczy są nierealne, ale ostatnia trasa Kraków -> Góry Sowie (jazda po okolicach przez cztery dni) -> Kraków (800 km) = 7,2 l/100km. Z dystrybutora wyszło (pod sam korek) 7,4 l/100 km. Autostrada, to głównie tempomat 120 km/h, oczywiście przy wyprzedzaniu więcej do tego bez szaleństw podczas pobytu.
 3. Nie mam pojęcia. Jak mają Cię w bazie, to powinni zadzwonić,najlepiej sprawdzić po VIN na stronie https://www.subaru.pl/akcja.html
 4. Oddałem Forka na wymianę sprężyn zaworowych oraz poduszki powietrznej pasażera (akcja przywoławcza).
 5. Wymieniłem żarniki - stare philipsy jeszcze dawały radę, ale już wyraźnie świeciły na niebiesko i przerywały na wertepach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Zgadzam się w 100% Dokładnie. Jeżdżę po nadleśnictwach (południe Polski), i zaskakuje mnie ilość Foresterów "pracujących" w lesie, głównie SF i SG, od paru lat również SH (nie widziałem nigdy SJ). Zdecydowana większość, to N/A, MT z reduktorem.
 7. Przednia maska podpierana "patykiem" - koniec świata
 8. @infra też myślałem nad przemalowaniem grilla w całości na czarny, ale średnio, to wygląda, dlatego poszedłem w półśrodek i zrobiłem ori wersję od s-edition, co nie zmienia faktu, że w pewnie skończę na takiej sport edition -:) ps: nie przejmuj się rysami, ja co roku po dziczeniu robię polerkę i zawsze wszystko schodzi, mam nadzieję, że nie skończy mi się bezbarwny na lakierze.
 9. Widzisz, jak można się przejechać, nawet nie przypuszczałem, że nie robisz serwisu w Krakowie
 10. Denso hybrydowe - lepszych nie miałem.
 11. W przeszłości / współcześnie były prowadzone akcje "bojkotujące" towary / dobra wytwarzane z naruszeniem norm nazwijmy je etycznych. W niektórych przypadkach poskutkowało, to zaprzestaniem takich działań z powodów wizerunkowych w innych ograniczeniem zysków przedsiębiorców, co w konsekwencji i tak wymusiło na nich działania mające na celu akceptowalne przez społeczeństwo podejście do biznesu. Kiedyś w Anglii bojkotowano cukier i jego wyroby ponieważ do uprawy trzciny cukrowej wykorzystywano niewolników, współcześnie passe jest kupowanie jajek z chowu klatkowego, łososi z norweskich ferm, ryb poławianych w sposób niehumanitarny, drobiu chowanego na antybiotykach itp itp. Zmierzam do tego, że we współczesnym świecie niewiele trzeba, aby taka wiadomość (praca w subaru) stała się pretekstem do bojkotu produktów Subaru - może przesadzam, ale nie można wykluczyć takiego scenariusza.
 12. Dzisiejsze... Wideo.MOV
 13. Tak mi się wydaje, w każdym bądź razie kopij wklej.
 14. Bezawaryjność diesla = frajda z jazdy cvt[emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...