Giresse

Użytkownik
 • Zawartość

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Giresse

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  FORESTER MY12 N/A [FB20]

Ostatnio na profilu byli

163 wyświetleń profilu
 1. Polecam całą płytę - rzadko się zdarza, że na płycie nie ma ani jednego słabego kawałka. Płyta historyczna, kupiłem ją w 1991 za pierwsze marki zarobione w Reichu. ...jeżeli chodzi, o Kodyma, to wypada posłuchać tego:
 2. odkurzyłem:
 3. Wpadła naklejka od chińskich braci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Proste macie te grille w SJ, spróbuj okleić mojego. Mam całego srebrnego, a chciałbym żeby wyglądał tak jak od Forestera S-Edition.
 5. Grill-a malowałeś, czy kupiłeś? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Wpadły nowe gumy stabilizatora przedniego.
 7. w NA nie ma samopoziomującego tylnego zawieszania Jesteś pewny? Właśnie wole ssaki mają sls-y w przeciwieństwie do XT. Tak było w SH, i na pewno w SJ MY13.
 8. 100% racji. Tu się nie zgodzę, ale ja jestem "zboczony" i nie uznaję automatów, za to kocham stały "nieudawany" napęd 4x4.
 9. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia - sprawdzi się - myślę jednak, że nie.
 10. U mnie działa zejście z siłą nawiewu na bodajże dwie kreski (do trzech chyba się nie wyłącza). Potem możesz mieszać w sile nawiewu, a AUTO już się nie załączy. Sprostowanie: wystarczy po prostu użyć jednego z przycisków do regulacji nawiewu, i AUTO znika.
 11. Podlinkowane opony mają indeks H, Forek ma V, o ile nośność jest oki, to prędkość już nie.
 12. ...jesteś pewien?
 13. Z ciekawości spróbowałem i ja. Kwadratowy krawężnik 9,5 cm, zarówno tył jak i przód podjechał bez najmniejszych problemów - jak, to mówią z palcem w d...e. Kolejna rzecz, która tylko potwierdza, że stare sprawdzone rozwiązania (N/A+M/T+reduktor+CMR+wiskoza) swoją prostotą i niezawodnością wygrywają z wszechobecną elektroniką.
 14. Potwierdzam, Forek M/T na reduktorze podjeżdża raczej wszystko bez palenia sprzęgła (przynajmniej u mnie).
 15. Duże rabaty są w Skodzie.