Giresse

Użytkownik
 • Zawartość

  176
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Giresse

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  FORESTER MY12 N/A [FB20]

Ostatnio na profilu byli

145 wyświetleń profilu
 1. Proste macie te grille w SJ, spróbuj okleić mojego. Mam całego srebrnego, a chciałbym żeby wyglądał tak jak od Forestera S-Edition.
 2. Grill-a malowałeś, czy kupiłeś? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Wpadły nowe gumy stabilizatora przedniego.
 4. w NA nie ma samopoziomującego tylnego zawieszania Jesteś pewny? Właśnie wole ssaki mają sls-y w przeciwieństwie do XT. Tak było w SH, i na pewno w SJ MY13.
 5. 100% racji. Tu się nie zgodzę, ale ja jestem "zboczony" i nie uznaję automatów, za to kocham stały "nieudawany" napęd 4x4.
 6. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia - sprawdzi się - myślę jednak, że nie.
 7. U mnie działa zejście z siłą nawiewu na bodajże dwie kreski (do trzech chyba się nie wyłącza). Potem możesz mieszać w sile nawiewu, a AUTO już się nie załączy. Sprostowanie: wystarczy po prostu użyć jednego z przycisków do regulacji nawiewu, i AUTO znika.
 8. Podlinkowane opony mają indeks H, Forek ma V, o ile nośność jest oki, to prędkość już nie.
 9. ...jesteś pewien?
 10. Z ciekawości spróbowałem i ja. Kwadratowy krawężnik 9,5 cm, zarówno tył jak i przód podjechał bez najmniejszych problemów - jak, to mówią z palcem w d...e. Kolejna rzecz, która tylko potwierdza, że stare sprawdzone rozwiązania (N/A+M/T+reduktor+CMR+wiskoza) swoją prostotą i niezawodnością wygrywają z wszechobecną elektroniką.
 11. Potwierdzam, Forek M/T na reduktorze podjeżdża raczej wszystko bez palenia sprzęgła (przynajmniej u mnie).
 12. Duże rabaty są w Skodzie.
 13. Slim, popatrz na stopkę MKK- stoi tam " Forester XT MY16 "
 14. Wspominał, ale w SJ, nie SH. Ponadto autorowi pytania chodziło zapewne o wolnego ssaka, a nie o DIT-a.
 15. Przecież w carsporcie masz OEM - nie rozumiem, chcesz zamiennik, czy oem? Poniżej pierwsze z brzegu OEM-owe. przód:http://allegro.pl/subaru-forester-08-09-10-11-12-lacznik-przod-org-i4860731066.html#thumb/2 tył: http://allegro.pl/subaru-forester-09-13-lacznik-tylny-tyl-oryginal-i5001688149.html ps: zamienniki 50% ceny, czy warto?, moim zdaniem (tak jak w przypadku gum stabilizatora) - nie.