Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze marki samochodowe świata wg hamburgerożerców  ;)

 

Subaru najlepsze wśród japońskich marek i 4 w generalce za Tesla, Porsche i Audi  ;)

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-samochodowa-lista-wstydu-oto-najgorsze-i-najlepsze-marki,nId,2335279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze marki samochodowe świata wg hamburgerożerców  ;)

 

Subaru najlepsze wśród japońskich marek i 4 w generalce za Tesla, Porsche i Audi  ;)

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-samochodowa-lista-wstydu-oto-najgorsze-i-najlepsze-marki,nId,2335279

McAmerykanie nie znają Skody  :P Czyżby nie czytali The Forum ?  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliby chociaż zdjecie dać tego modelu który opisują ...

(no chyba, że to przerobiony egzemplarz na "sleeper'a" dla zaznajomionych z tematem - z inaczej doprowadzonym powietrzenm do intercoolera ... choć bez większych przeróbek to ciężko by to było zrobić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Taki mały skan z innego forum ;))))))
Re: Leon Cupra już jest

icon_post_target.gifprzez Clericgrammaton » 26 stycznia 2017, 09:48

ja nie pamiętam kiedy ostatnio asfalt na mojej trasie był suchy... a jak był to nie miałem ciągotek do startu spod świateł... ostatnio na światłach (mokro) pogoniło mnie subaru forester... wystrzelił okrutnie, nie widziałem, że to taki start ma... znaczy można się spodziewać, że bez straty ruszy ale, żeby aż tak. Byłem akurat na comfort, zlekceważyłem przeciwnika. On jak wystrzelił i poleciał koło 100 to już sobie odpuściłem pogoń (miasto). 
No to tyle odnośnie cierpień związanych z ruszaniem na mokrym spod świateł Cuprą icon_usmiech2.GIF

P.S. właśnie sprawdziłem, że TO coś skrywa 241 kucy w połączeniu z awd ładnie się zbiera.
Zobacz Profil
Clericgrammaton Stella +
rank2.gif   Posty: 66 Dołączył(a): 17 września 2016, 20:23 Auto: Cupra ST 290 silnik: inny
Re: Leon Cupra już jest

icon_post_target.gifprzez verton91 » 26 stycznia 2017, 10:04

O ile owy forester nie był dłubany, bo takich samochodów w fabrycznym stanie chyba ze świecą szukać icon_jezyk1.GIF
Zobacz Profil
file.php?avatar=30746_1449012592.jpg
verton91 Sport
rank4.gif   Posty: 254 Dołączył(a): 12 maja 2015, 15:58 Lokalizacja: WWA Auto: Leon 5F FR silnik: benzyna 1.4
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taki mały skan z innego forum ;))))))

Góra

 

Re: Leon Cupra już jest

icon_post_target.gifprzez Clericgrammaton » 26 stycznia 2017, 09:48

ja nie pamiętam kiedy ostatnio asfalt na mojej trasie był suchy... a jak był to nie miałem ciągotek do startu spod świateł... ostatnio na światłach (mokro) pogoniło mnie subaru forester... wystrzelił okrutnie, nie widziałem, że to taki start ma... znaczy można się spodziewać, że bez straty ruszy ale, żeby aż tak. Byłem akurat na comfort, zlekceważyłem przeciwnika. On jak wystrzelił i poleciał koło 100 to już sobie odpuściłem pogoń (miasto).

No to tyle odnośnie cierpień związanych z ruszaniem na mokrym spod świateł Cuprą icon_usmiech2.GIF

 

P.S. właśnie sprawdziłem, że TO coś skrywa 241 kucy w połączeniu z awd ładnie się zbiera. Zobacz Profil

Clericgrammaton Stella +

rank2.gifPosty: 66 Dołączył(a): 17 września 2016, 20:23 Auto: Cupra ST 290 silnik: inny

Góra

 

Re: Leon Cupra już jest

icon_post_target.gifprzez verton91 » 26 stycznia 2017, 10:04

O ile owy forester nie był dłubany, bo takich samochodów w fabrycznym stanie chyba ze świecą szukać icon_jezyk1.GIF

Mój LEON

http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=53847

Zobacz Profil

file.php?avatar=30746_1449012592.jpg

verton91 Sport

rank4.gifPosty: 254 Dołączył(a): 12 maja 2015, 15:58 Lokalizacja: WWA Auto: Leon 5F FR silnik: benzyna 1.4

Dobre fajnie się czyta, he he

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Taki mały skan z innego forum ;))))))

Góra

 

 

Re: Leon Cupra już jest

icon_post_target.gifprzez Clericgrammaton » 26 stycznia 2017, 09:48

ja nie pamiętam kiedy ostatnio asfalt na mojej trasie był suchy... a jak był to nie miałem ciągotek do startu spod świateł... ostatnio na światłach (mokro) pogoniło mnie subaru forester... wystrzelił okrutnie, nie widziałem, że to taki start ma... znaczy można się spodziewać, że bez straty ruszy ale, żeby aż tak. Byłem akurat na comfort, zlekceważyłem przeciwnika. On jak wystrzelił i poleciał koło 100 to już sobie odpuściłem pogoń (miasto).

No to tyle odnośnie cierpień związanych z ruszaniem na mokrym spod świateł Cuprą icon_usmiech2.GIF

 

P.S. właśnie sprawdziłem, że TO coś skrywa 241 kucy w połączeniu z awd ładnie się zbiera. Zobacz Profil

Clericgrammaton Stella +

rank2.gifPosty: 66 Dołączył(a): 17 września 2016, 20:23 Auto: Cupra ST 290 silnik: inny

Góra

 

 

Re: Leon Cupra już jest

icon_post_target.gifprzez verton91 » 26 stycznia 2017, 10:04

O ile owy forester nie był dłubany, bo takich samochodów w fabrycznym stanie chyba ze świecą szukać icon_jezyk1.GIF

Mój LEON

http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=53847 Zobacz Profil

file.php?avatar=30746_1449012592.jpg

verton91 Sport

rank4.gifPosty: 254 Dołączył(a): 12 maja 2015, 15:58 Lokalizacja: WWA Auto: Leon 5F FR silnik: benzyna 1.4

Dobre fajnie się czyta, he he

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

 

To brzmi jak wyznanie skopanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...