Jump to content

mechanik

Użytkownik
 • Content Count

  3837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

mechanik last won the day on June 8

mechanik had the most liked content!

Community Reputation

878 Wspaniały

About mechanik

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Auto
  Wrangler JLU MY18,
  Wrangler JK V6 3.6 MY16;

Recent Profile Visitors

2060 profile views
 1. 1.8 DIT nie zastąpi Forestera XT który nie doczekał się następcy. Nie zgadzam się z Tobą że o wycofaniu Forestera XT zdecydował niski wolumen sprzedaży. W każdej marce jaka mi przychodzi do głowy modele z topowymi silnikami sprzedają się w małych ilościach, czy to Stelvio QV, czy RS, czy AMG, 911, czy hot hatche Type R, GTI. Jakoś inne marki nie decydują się na wycofanie najsilniejszych modeli ze względu na niską sprzedaż. Jeśli Subaru takie ma oczekiwania to nie ma co wprowadzać na rynek STI. Tylko Toyota na przykład robi nową Suprę, a zapewne Corolla lepiej się sprzedaje Ma rację w
 2. Też bez szału ten silnik, na pewno nie zastąpi 2.4 DIT ale chociaż opłaty niższe od 2.5.
 3. Bardzo często jeżdżę po Polsce czy to z ekipą, czy to z rodzinką i muszę niestety przyznać że sytuacja jaka spotkała @Blondkai @_akir_ nie jest rzadkością. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na wspieranie czyjegoś biznesu ale tak jak pisze @Rozrabiara my też możemy być w podobnej sytuacji. Polecam korzystać z Booking.com, jest to opcja niewątpliwe niekorzystna dla prowadzących pensjonat, jednak Booking bardzo wspiera podróżujących. W sytuacji opisanej wcześniej znalazłem się w czasie pierwszego "lockdownu". Na czas majówki zarezerwowaliśmy domek. Ponieważ podróżowanie jak i przyjmo
 4. Objawy miałem takie jak opisujesz - wszystko miga. Oprócz tego nie pokazuje poziomu paliwa. Reset pomógł. Trzeba kilkakrotnie włączyć i wyłączyć zapłon. To to samo co odpięcie klemy.
 5. Solarki napierniczają tą solą non stop kolor i na zapas. Wolę jeździć po białym niż po tej słonej chlapie która niszczy auta, obuwie, jest szkodliwa dla zwierząt.
 6. Kącik wiedzy bezużytecznej
 7. "stylish" Wyglądają jakby to robił Walo z Blok Ekipy.
 8. Nie pozwalają na to przepisy. W krajach skandynawskich powszechne są opony z kolcami, jednak ich używanie jest u nas zabronione. Na takich oponach auto zatrzyma się szybciej,. Ciekawe byłoby porównanie zimówek klasycznych z oponami z kolcami.
 9. Zauważ tylko że film jest z roku 2009. Minęło 11 lat i najwyraźniej jest ogromny postęp. Sam nie spodziewałem się że wielosezonowe opony mogą być tak uniwersalne. Zgadzam się oczywiście że wielosezonowe nie dorównają najlepszym oponom w każdej odrębnej kategorii, jednak na pewno używanie ich to nie igraszki z bezpieczeństwem. Odnosząc się do filmiku, można też dojść do wniosku że na oponach wielosezonowych można też jeździć po prostu wolniej. Możnaby też stwierdzić, że porównując opony zimowe z oponami zimowymi z kolcami te drugie będą miały przewagę.
 10. Nowoczesne opony wielosezonowe są nie tylko niesamowicie uniwersalne, ale zimą zachowują się jak zimówki. Zobaczę bo teraz moje czeka trzecia zima. Uważam że tańsze zimówki są po prostu gorsze. Przyznam szczerze że nie spodziewałem się tego, przygotowany byłem na zauważalny kompromis.
 11. Najlepiej wystawiać w lokalnych grupach na FB. Co oczywiste pewne opony są mniej atrakcyjne i cena musi być adekwatna. Moje oponki sprzedały się w chwilę. Chłopak przyjechał po nie kolejnego dnia. Gdybym wiedział to nie targalbym ich do siebie od gumiarza.
 12. Bardzo kobylasty wygląda ten prototyp. Faktycznie na Legasia się nadaje. Poza tym już widać ze zdjęć że odbiega od prototypu.
 13. Te podlinkowane tutaj to prawie HT, takie pomiędzy HT i AT. Dlatego uważam że idealne dla Subaru. Do tego bardzo dobre zimą (mają symbol śnieżynki)
 14. Dokładnie, ja też sprzedałem oponki na pniu.
 15. Zależy co od tej opony chcesz, co chcesz z nią robić. Idealna na śnieg będzie zimówka, idealna na asfalcie letnia, kompromisem będzie całoroczna, kompromisem w terenie AT, a dobra w blocie MT.
×
×
 • Create New...