Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
4 godziny temu, ketivv napisał:

* choc możebne że ja slepy jestem i to stary XV

Istotnie - to jest aktualny model :)

Nowa jest Impreza ( 5D), którą testowaliśmy w wersji JDM. Podzielam zdanie p. redaktora - samochód naprawdę robi wrażenie (prowadzenie).

Pozdrowienia

Dnia 5.02.2017 o 12:46, mikw napisał:

Zastanawiałem się jak napęd 4x4 innych popularnych SUV wypada w porównaniu do Forestera

Robiliśmy takie testy ( na rolkach). Tyle, że nam nie wypada publikować nagrań przedstawiających samochody innych marek ;)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.autocentrum.pl/publikacje/testy-aut-nowych/z-japonii-nowosci-subaru-subaru-global-platform/1999933816/

https://www.autocentrum.pl/filmy/ciekawostki/reportaz-z-japonii-zmiany-w-subaru/4686/


 

"Wiecie, jak sprzedawane są samochody Subaru? (...)Samochody Subaru sprzedaje się bowiem jazdą. Klient, który przejedzie się tym samochodem, nie będzie miał wątpliwości, że ciężko jest kupić coś, co prowadzi się lepiej. Nie chodzi tu wyłącznie o napęd na cztery koła - w dużej mierze to zasługa nisko położonego środka ciężkości, nawet w Foresterze."



 

Edytowane przez vonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 17:10, Turbo napisał:

jakim trzeba być zwierzęciem, żeby komuś z auta felgi ukraść...

 

 

Z tego co pamiętam to Przemeq miał akcje podczas wizyty na siłowni.

 

Parking podziemny a po powrocie zastał STi na glebie bez kół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32017e4e5611dbe37ead26ad95b12438.jpg
Nie wiem skąd brak ceny w PLN, ceny w CHF już są.
Zdjęcie pochodzi z oficjalnego plakatu rozdawanego w Genewie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

edd19013be9b698b15da980233e12935.jpg
W poniedziałek zrobię skan w pełnym formacie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pmastal napisał:

Masz wątpliwości ? Było tam więcej testowanych samochodów podczas tego spotkania i można było przekonać się jak jest z tymi napędami.

Jeżeli chodzi, o napędy, to nie mam żadnych wątpliwości. Jeżeli by tak było, to nie jeździłbym Subaru, więcej uważam, że jest, to najlepszy napęd, któremu dorównuje tylko Haldex  Quattro (Torsen). Widziałem setki testów napędów, a mój wpis miał na celu zobrazowanie poziomu realizacji materiału, zero informacji, o rozwiązaniach technicznych (wiskoza /  CMR , sprzęgło płytkowe, X-MODE, brak wytłumaczenia sposobu działania napędów itp. Mają fajną pochylnię, powinni zacząć od kwestii technicznych, omówienia każdego testowanego modelu, a skończyć na interpretacji wyników. Materiał powinien trwać kilkanaście minut, a nie pięć - lepiej było się za, to nie zabierać. Poniżej  testy obrazujących jak, to powinno wyglądać - mniej, więcej.

 

Edytowane przez Giresse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...