Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie tyle Subaru, co "Impreza made in USA"

 

mialem Tribece, ktora pochodzila z Indiany, i generalnie jakosc budowy auta byla bardzo dobra

 

teoretycznie teraz powinna po troszku zwiekszac sie podaz Subarakow na inne rynki (poza Polnocno-amerykanskim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kupujący nie wie co dobre i wybrał honde
Wybrał forda fokusa rs, ale co najgorsze w tym programie to błędne stwierdzenia występujących w programie ; Grzegorza Dudy ,który to oznajmił kupującemu iż Subaru WRX nie posiada szpery między osiowej i w niektórych przypadkach auto będzie jak przednio napędówka oraz mechanik Michał stwierdził ,że czasami uszkodzeniu ulega sprzęgło wiskotyczne w końcówce skrzyni ,które odpowiada za dołączenie tylnej osi :biglol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupujący nie wie co dobre i wybrał honde

Wybrał forda fokusa rs, ale co najgorsze w tym programie to błędne stwierdzenia występujących w programie ; Grzegorza Dudy ,który to oznajmił kupującemu iż Subaru WRX nie posiada szpery między osiowej i w niektórych przypadkach auto będzie jak przednio napędówka oraz mechanik Michał stwierdził ,że czasami uszkodzeniu ulega sprzęgło wiskotyczne w końcówce skrzyni ,które odpowiada za dołączenie tylnej osi :biglol: .
Przepraszam z emocji napisałem honde hehe,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzył pod małym kątem i uszkodzenia przodu są niewielkie, więc może nie było tak źle. Bardziej mnie przeraża skala demolki z tyłu :(  Szkoda, że nie widać dobrze lewej strony - jak zachował się słupek C (chyba się poddał, bo drzwi wyglądają na zdeformowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja - tego nie wiedziałem, żyłem w świadomości, że 100% Subaru jest na 4 łapy (przynajmniej do czasów BRZ ;-) ... nawet jakieś maleństwo kupowane od Suzuki (Justy czy jakoś tak),  było 4x4 ... 

 

Np. w Izraelu jeździ sporo subaru, dużo ma napęd tylko na jedną oś... też byłem w szoku  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.auto-swiat.pl/nowe,njr18x

 

"Pod maską Subaru pracuje dwulitrowy bokser o mocy 150 KM i momencie 350 Nm. Nic więc dziwnego, że osiągi samochodu są słabsze. Japoński turbodiesel dostarcza moc na przednie koła za pośrednictwem bezstopniowej przekładni CVT.

(...)

W momencie utraty przyczepności przez przednią oś napęd jest przekazywany na tylne koła przez sprzęgło międzyosiowe.

"

?

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy będzie premiera nowego SUVa Subaru w Los Angeles Auto Show. Będzie to następca Tribeki, 7-dmio miejscowy duży SUV, konkurent między innymi Mazdy CX-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy będzie premiera nowego SUVa Subaru w Los Angeles Auto Show. Będzie to następca Tribeki, 7-dmio miejscowy duży SUV, konkurent między innymi Mazdy CX-9.

 

Ale wersja produkcyjna czy kolejny prototyp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...