Jump to content

Turbo

Użytkownik
 • Content Count

  817
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Turbo last won the day on September 27 2017

Turbo had the most liked content!

Community Reputation

553 Wspaniały

About Turbo

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Zakończyła się na miejscu, błotnik został z wgnieceniem i musiałem później sprzedać auto taniej
 2. Najgłupszy pseudo-argument przeciwko OC dla rowerów, to taki, że jakie taki rowerek może narobić szkody - otóż nie musi ich robić bezpośrednio (choć wgnieść karoserię może bez problemu, przekonałem się niestety już kiedyś), ale wystarczy że zrobi jakiś głupi manewr i ktoś w aucie, żeby delikwenta nie zabić, odbije i właduje się w słup, albo inne auto. Nie życzę nikomu dochodzenia potem w sądzie odszkodowań.
 3. Nie rozumiem, skąd ten ciągły opór, żeby rowerzyści mieli obowiązkowo OC. Chcą jeździć po drogach, wśród innych pojazdów, to powinni być jak one ubezpieczeni. A tak to robią co chcą, bo każdy wie że jak taki przygłup zarysuje czy wgniecie auto, to jak się go w ogóle uda zatrzymać, i tak można spodziewać się ze 2-3 lat ciągania się po sądach, więc każdy daje sobie spokój.
 4. Viofo ma te zaletę, że nie ma aku, tylko kondensator, który właśnie jedyne na co pozwala to zapisanie nagrania po odcięciu zasilania - nie spuchnie po gorącym sezonie na szybie.
 5. Mam nadzieję, że nie odebrałeś mojego posta zbyt zaczepnie Sam nie jeżdżę agresywnie, przez miasto nie pruję 80-90, i tak, też często mam kogoś na zderzaku "bo tędy to się jeździ +20". Ale ostatnio udało mi się uniknąć kolizji właśnie dzięki temu, że nie jechałem "+20". Takie sytuacje uczą pokory i tego że trzeba zachowywać zarówno odstęp, jak i rozsądną prędkość. Jestem stosunkowo świeżym kierowcą, w dodatku obecnie jeżdzę BMW (), ale tym bardziej staram się ten stereotyp przełamywać Niemniej jeżdżący na rowerach (żeby nie obrażać porządnych rowerzystów) stali się, szczególnie chyba w większych miastach, sporym zagrożeniem - zwłaszcza odkąd wprowadzono rowery miejskie i zaczęli nimi jeździć ludzie zupełnie przypadkowi, bez żadnego pojęcia, którzy normalnie nie wsiedliby na rower bo by go nie mieli, a tak to czemu nie - przecież nic nie trzeba, czasem to nawet umieć jeździć, bo widuję problemy z utrzymaniem równowagi np przy zatrzymywaniu się...
 6. Może to twój sposób jazdy powoduje takie zachowania? Mnie jakoś nic takiego nie spotyka (mówię o samochodzie, rowerami przestałem jeździć dawno temu), za to jak tylko zrobi się ciepło widzę tabuny pożal się borze 'rowerzystów' którym się wydaje, że jak na rowerze można jeździć bez wiedzy i uprawnień, to każdy powinien to robić. Nie popieram takich zachowań, jak na filmiku, to patologia w czystej postaci, ale rozumiem skąd bierze się taka częsta niechęć do jeżdżących na rowerach i innych wynalazkach.
 7. Wprawdzie nie w Subaru, ale w moim tylnonapędowcu mam już jakiś czas świeże Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 i jestem z nich bardzo zadowolony - bardzo dobrze trzymają się drogi, ostatnio też miałem okazję sprawdzić je w sporym deszczu i zachowywały się bez zarzutu, całe auto jest na nich bardzo stabilne. No i w porównaniu do Pirelli P7 i Bridgestone Potenzy które miałem kiedyś w Subaraku, są słyszalnie cichsze.
 8. Jako osiągniecie technologiczne to są super, ale jako felgi to te BBSy abecera wybrałbym za każdym razem zamiast nich
 9. Banda debili, ale póki nie ma konsekwencji, to tak będzie
 10. Problemem są zdecydowanie pseudo-kolarze, którym się wydaje ze im wszystko wolno i wszystko im się należy, a przepisy mogą stosować kiedy im wygodnie.
 11. bo nie do niewielu kolorów karoserii pasują + są ładne przez jakieś 5 minut od ruszenia w drogę, a potem już brudne
 12. Do bmki, ale na co dzień - dobrze by wyglądały złote z moją ciemno-szarą Brakuje mi trochę takich wzorów jak są do Subaru
 13. Żeby to były 5x120, to już bym pytał o dane do przelewu
 14. Wina jadącego normalnie swoim pasem, że mu typy gnając pod prąd prawie pourywali łokcie? Ty masz w ogóle prawo jazdy? Bo po postach w tym temacie, można nabrać sporych wątpliwości...
 15. Wiadomo, ważniejsza ładna deska, niż potencjalnie rozwalony łeb przy wypadku...
×
×
 • Create New...