Jump to content

Turbo

Użytkownik
 • Content Count

  777
 • Joined

 • Last visited

About Turbo

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. W Łodzi jak najbardziej, tu chodniki są szersze od jezdni.
 2. No ale trudno traktować poważnie pisanie "nie popieram zawracania na autostradzie, ALE..."
 3. Patologia to są kretyni, którzy na autostradzie musza sobie zwolnić żeby popodziwiac widok z mostu albo auto obtarte na barierkach - a 3km za nimi jest już korek stający w miejscu i ludzie hamujący awaryjnie. Nie znoszę jeździć naszymi autostradami, jak tylko odległość nie powoduje podróży trwającej 5h, to jeżdżę zwykłymi drogami.
 4. Po takiej kąpieli w morskiej wodzie to musi fajnie korodować cały spód
 5. Codziennie wracając z pracy jadę prawym pasem, który się kończy ze względu na roboty drogowe i w połowie przypadków mogę zjechać na lewy płynnie i bez problemów, ale w drugiej połowie - jakiś baran daje gaz i trąbkę, bo nie może przeżyć, że ktoś wjedzie przed niego (staram się nigdy nie wciskać na gazetę). Takich mamy kierowców niestety i ze smutkiem stwierdzam że najczęściej jakieś wściekłe manewry wykonują nie łepki w BMW, jak to się zwykło mówić, ale jacyś niewyżyci Skodziarze.
 6. Daruj sobie 156, kto ma zadbaną to nią jeździ, na sprzedaż lecą same padła. Zresztą oba to już stare rumple, ale prędzej bym w to BMW szedł.
 7. Nie będą bo są większe i bęben na ręczny tez ma inny rozmiar
 8. Nie wiem po co dyskutujecie z hak64, który zamiast zdroworozsądkowego podejścia do dyskusji, robi jakieś prawnicze wykładnie i inne semantyczne sztuczki, żeby bronić ludzi i zachowań, co do których nikt inny nie ma większych wątpliwości. W innych miejscach internetu takie coś często nazywa się trollingiem.
 9. O proszę, czyli w Forku bardziej p&p niż w Imprezie
 10. "dla każdego"? znaczy co?
 11. @DETT przyzwyczaiłem się już, że czegokolwiek bym nie szukał, dużo szybciej, więcej i taniej znajdę on-line... od butów, przez ciuchy, części, płyty po takie popierdółki jak resoraki
 12. Normalne czy nie (też mam swoje zdanie na ten temat) to reklama samochodu nie jest miejscem na takie manifesty.
 13. Wszystko jest bezproblemowo do kupienia na ebayu
×
×
 • Create New...