Jump to content

Turbo

Użytkownik 500
 • Posts

  917
 • Joined

 • Days Won

  2

Turbo last won the day on September 27 2017

Turbo had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1268 profile views

Turbo's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

818

Reputation

 1. Ogólnie jest to kolejna sytuacja w tym dziwnym kraju, kiedy sprawca jest bardziej chroniony, od pokrzywdzonego... A że czują się bezkarnie, to kontynuują bycie śmieciami.
 2. Wagon ładny, ale w sumie Levorg zawsze był dość atrakcyjny
 3. Może nie być tak łatwo to wszystko uruchomić na dzisiejszym sprzęcie
 4. kurde ale żeby to miało sens, to by trzeba było umyć i odświeżyć resztę gratów pod maską, bo tak to wyglada jak lakierki do podartych sztruksów :/
 5. Nie przypominam sobie żadnego bałaganu na intercoolerze, ale nadal kurnik nie pełniący żadnej realnej funkcji w wolnossaku to trochę wiocha
 6. To chyba to: Z tyłu zdecydowanie lepiej niż z boku
 7. Jak jeździłem WRXem to czasem ludzie w podobnych autach dla entuzjastów (Lancery, Civiki, różne VAGi itp) chcieli się pościgać spod świateł, pewnie trochę się te auta tak kojarzą, a np w E90, pomimo że to marka o słabej opinii obecnie, nie spotkałem się z żadnymi przejawami agresji. Myślę, że jak się nie jeździ ofensywnie, to i nie ma zaczepek, bez względu na auto.
 8. Nie chce mi się szarpać - przepisy są jak zwykle super super, oznakowanie super ekstra, tylko kierowcy (i forumowicze) debile. Nie ważne, że ludzie siedząc przed komputerem potrzebują konsultacji żeby zrozumieć o co tam chodzi, ale oczekuje się od kierowcy mającego auto w ruchu żeby przejechał płynnie, bezpiecznie i bezbłędnie.
 9. Jak dla mnie to to jest fatalne rozwiązanie, sprzeczne do podstawowych rzeczy, które wpaja się kierowcom do głowy od początku nauki jazdy. Skoro ten z lewej wjeżdża na skrzyżowanie wcześniej i on się już znajduje i porusza na swoim pasie, kiedy ten z prawej dopiero się do niego zbliża, w dodatku widać tam trójkąciki ustąp pierwszeństwa, to dlaczego - na logikę! nie potrzebuję ponownego cytatu z przepisów, rozumiem je - masz ustąpić?. Masz zielone, jedziesz, jesteś na swoim pasie, widzisz znaki nakazujące ustąpienie przez drugiego kierowcę, to nie analizujesz w głowie czy przed wjazdem na skrzyżowanie to było X, Y, czy może Z, tylko jedziesz oceniając sytuację na drodze jaką masz przed oczami w danej chwili. Nie ma tam sygnalizacji, nie ma znaków zobowiązujących ciebie do ustąpienia (może powinny być? nie bez powodu podobne znaki są powtarzane co każdą przecznicę, a nie tylko na początku i końcu ulicy itp). Ogólnie głupie rozwiązanie - to powinno być intuicyjne, jak człowiek, żeby przejechać poprawnie, musi w głowie przeprowadzać jakieś analizy sytuacyjno-przepisowe, to jest skazany na pomyłkę.
 10. XXI wiek - porobić zdjęcia albo i video ze sceny i udrażniać przejazd, mamy technologie, bez jaj. Koło mnie tez ostatnio pół dnia skrzyżowanie było przyblokowane bo się służby kręciły wokół własnej osi i kopały po czołach.
 11. Ale co z tego? Ani to od dawna już nie brzmi (a dla mnie np to byłby argument - niewiele aut bez V8 pod maską ma taki pociągający dźwięk jak Subaru z kolektorem nierownoodleglosciowym), ani nie jeździ jakoś fenomenalnie (pomimo rezygnacji z tego kolektora dla paru marnych koni, zresztą to jak ich boxer zatrzymał się w rozwoju jest wręcz smutne, szczególnie jak się spojrzy ile z boxera wyciska wciąż Porsche), o wyglądzie tez nie ma co pisać. Można sobie lubić, na pewno trochę się człowiek w Subaru wciąż wyróżnia, a to jest plus, ale stawać na głowie i robić jakieś chore kombinacje? Czarnoskóry przyjacielu, proszę
 12. Inna sprawa, czy to jest auto o które warto sobie pruć żyły
 13. Mam nadzieje, ze istnieje piekło dla ludzi którzy kupują auta żeby je kolekcjonować, zamiast nimi jezdzic. Cena oczywiście przeraźliwie chora jak za Imprezę, pal licho ze ledwo używana, skoro już do końca swojego smutnego życia będzie stała po garazach, bo nikt się nie odważy nią jezdzic.
 14. Nie no bez jaj, V60/90 czy S60/90 to już trzeba się wyjątkowo przyczepić żeby napisać że brzydkie. SUVów nie oceniam, dla mnie to jest kategoria która powinna zniknąć z planety
×
×
 • Create New...