Jump to content

Subaru Impreza STI

Nowy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobry

About Subaru Impreza STI

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 03/07/1975

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Jego wiedza jeśli chodzi o zagadnienia techniczne związane z motoryzacją jest nie wielka. Sam zresztą w filmach to przyznaje. Dla mnie jego produkcje to bardziej show, którego na YouTube jest bardzo dużo.
 2. Mam odmienne zdanie. To całkiem inne podejścia do realizowanych filmów. Oby nigdy się nie połączyli. Felix na swoim kanale w śmieszny sposób opowiada o motosporcie, zaś większość realizacji Wicik’a jest bardzo merytoryczna.
 3. Genialny rodzimy materiał o GR Yaris.
 4. Na fb relacja na żywo z rajdu Miko i Szymona.
 5. Sekwencja jest, ale hydrołapa jeśli jest to jakoś mało rajdowo usytuowana.
 6. Ja kupowałem już motor i forestera płacąc kartą. Z tym, że w salonie Subaru zrobili mi płatności w transzach po 20000.
 7. Dawniej toczyło się tarcze, dziś już nikt tego nie robi. A ASO i nie tylko marki Subaru wymieniają tarcze i klocki razem. Auta są co raz mocniejsze, cięższe i standardy ich obsługi obsługi muszą być inne.
 8. Standardem w ASO jest zmiana tarcz i klocków razem, a przynajmniej w tym z którego ja korzystam. Bez względu na model Subaru który serwisowałem.
 9. Z tego co usłyszałem w serwisie, przednie tarcze i klocki ASO zmienia przeważnie w przedżiale od 30 do 45 000. Ale jak widać po Twoim przykładzie zdarzają się i rekordziści którym jedna zmiana starcza na 97 000.
 10. FXT do swojej masy ma dość mały rozmiar tarcz hamulcowych. Zresztą to teraz ogólny trend. Silnikiem też ciężko hamować. Po za tym mocny jeżdżony, głównie po mieście.
 11. Ja ostatnio do FXT M18 założyłem tarcze Brembo i klocki Ferodo Racing DS2500. Ostrzegali mnie, że mogą piszczeć, ale jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony. Hamują za to nieporównywalnie lepiej od montowanych fabrycznie. Nie wiem na jak długo starczą, fabryczne powiedziały dość w okolicach 25 000.
 12. Błędne projekt, tam powinien się kończyć buspas, podobnie jak w Krakowie na ciągu Czarnowiejskiej Wtedy nie dochodziło by do takich nieporozumień. Mam nadzieję, że zmienią to jak najszybciej nim dojdzie tam do tragedii.
 13. Tak, jak każdy samochód z klatką w tym kraju.:)
×
×
 • Create New...