Jump to content

Subaru Impreza STI

Nowy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

About Subaru Impreza STI

 • Birthday 03/07/1975

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Impreza STI 2.5 MR08 full race twin scroll, Forester XT MR18

Recent Profile Visitors

833 profile views

Subaru Impreza STI's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

40

Reputation

 1. Niestety te produkty rodzimego przemysłu słabo się prowadzą.
 2. To raczej nie o śruby chodzi a o gumki i tłoczki w tym pięknym N grupowym zestawie Prodrive od AP Racing. Choć ciekawi mnie tylko jak to się ma do bezpieczeństwa pożarowego. Zresztą nie tylko ten zestaw hamulcowy jak widać na filmie zabezpieczony tą taśmą.
 3. Miałbym pytanie do kierowcy: Czy Subaru N14 z którego korzystacie, to ten starszy model pancerny z SPRT budowany przez Prodrive pod specyfikację szutrową czy nowszy bodajże od Tommi Makinen Racing w specyfikacji asfaltowej R4? A może dysponujecie obam modelami? Bo po zmianie numerów rejestracyjnych trochę się pogubiłem.
 4. Miło sobie było ten cykl ponownie przypomnieć.
 5. Doskonały pojedynek czerwonych Prince z białymi bodajże Digital. Kuźnia późniejszych kierowców rajdowych i wyścigowych oraz doskonałych mechaników motosportowych.
 6. Jego wiedza jeśli chodzi o zagadnienia techniczne związane z motoryzacją jest nie wielka. Sam zresztą w filmach to przyznaje. Dla mnie jego produkcje to bardziej show, którego na YouTube jest bardzo dużo.
 7. Mam odmienne zdanie. To całkiem inne podejścia do realizowanych filmów. Oby nigdy się nie połączyli. Felix na swoim kanale w śmieszny sposób opowiada o motosporcie, zaś większość realizacji Wicik’a jest bardzo merytoryczna.
 8. Genialny rodzimy materiał o GR Yaris.
 9. Na fb relacja na żywo z rajdu Miko i Szymona.
 10. Sekwencja jest, ale hydrołapa jeśli jest to jakoś mało rajdowo usytuowana.
 11. Ja kupowałem już motor i forestera płacąc kartą. Z tym, że w salonie Subaru zrobili mi płatności w transzach po 20000.
 12. Dawniej toczyło się tarcze, dziś już nikt tego nie robi. A ASO i nie tylko marki Subaru wymieniają tarcze i klocki razem. Auta są co raz mocniejsze, cięższe i standardy ich obsługi obsługi muszą być inne.
×
×
 • Create New...