Jump to content

Michał W.

Użytkownik
 • Content Count

  1468
 • Joined

 • Last visited

About Michał W.

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday February 2

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław/Kalisz
 • Auto
  moje drugie Subaru, Forester 2.0i MY19
 • Zainteresowania
  X

Recent Profile Visitors

1627 profile views
 1. Michał W.

  E-Boxer

  Odbiegając trochę od tematu Skody jest tu prezentacja Hondy CR-V Hybrid, jednego z rynkowych konkurentów Forestera E-Boxer.
 2. Michał W.

  Co zamiast XV???

  Porównanie parametrów XV MY19 z Peugeotem 2008 z 2020 roku. Rozmiary wnętrza i zewnętrzne jak i prześwit sugerują przynależność do innych segmentów ale reszta parametrów jest w miarę podobna.
 3. Michał W.

  E-Boxer

  Nie wiedziałem, że tak można. Wygląda jak cytat z mojej wypowiedzi a jest nie moja.
 4. Michał W.

  E-Boxer

  A jak zrobiłeś taką sztuczkę, że wypowiedź @rafforester przytoczyłeś jako moją?
 5. Michał W.

  E-Boxer

  No tak już masz gdy kupujesz budżetowe AWD to brak ci drobiazgów niby oczywistych. Domyślam się, że Skoda nie miała wielu funkcji dostępnych w Foresterze. Gdy chcesz mieć wszystko to co ma Forek, Skoda i wiele innych gadżetów to kupujesz auto za kilkaset tysięcy i nie oglądasz się na inne auta.
 6. Tego życzę. 200 tyś. bez remontu powinniśmy traktować jako standard i pewnik.
 7. Zawsze jest gdzieś ktoś z imponującym przebiegiem i bez problemów silnika. W wątku "Jaki odsetek SBD padł?" jest wypowiedź Pana Marka z MTS Dzierżoniów o jego klijencie z niewiarygodnym wynikiem w Imprezie Boxer Diesel z 2008 roku co jednak nie jest żadną gwarancją bezawaryjności dla reszty jego użytkowników. Oczywiście 2.0 DIT to zupełnie inny przypadek niż SBD ale nie sugerujmy się jednostkowymi jak dotąd wynikami.
 8. Michał W.

  E-Boxer

  W moim Forku teleskop też jest i w poprzednim Outbacku był a lustereczko samo ściemniające miałem w Seacie Leon z 2004.
 9. Michał W.

  E-Boxer

  Też trudno mi zrozumieć, że dla kogoś ważniejsze są np. teleskopy maski czy ściemniające się lusterka od napędu lub prowadzenia auta. Dla mnie te elementy to tylko dodatki ale wiem, że każdy ma inne potrzeby i np. mój dobry kolega posiadający Peugeota 3008 na przejażdżce moim Foresterem interesował się głównie jego mutimediami.
 10. Michał W.

  Co zamiast XV???

  Pod warunkiem, że nie przegrzeją napędów w połowie drogi. A co do SX4 to faktycznie jest niezły, mam w rodzinie i czasem jeżdżę choć nie w takich warunkach.
 11. Michał W.

  Co zamiast XV???

  Taki oto film. Czy proponowane w tym wątku auta poradzą sobie w takich warunkach?
 12. Gdzie robiłeś jeśli można spytać? Domyślam się, że we Wrocławiu a sam rozważam zlecenie takiej operacji i ciekaw jestem szczegółów.
 13. Ładnie zachowany Justy z 1991 roku. https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-justy-subaru-justy-gli-4wd-1-2-benzyna-bezwypadkowe-zadbane-w-pelni-sprawne-ID6COjoX.html
 14. Mam pytanie jak uruchomić zwykły tempomat w Foresterze SJ z EyeSight?
 15. Faktycznie wyjątkowo dużo macie tych akcji. W Outbacku MY12 pierwsza akcja serwisowa była po sześciu latach od zakupu, akurat gdy go sprzedawałem. W Foresterze w pierwszym roku na szczęście cisza.
×
×
 • Create New...