Jump to content

tedimy99

Użytkownik
 • Content Count

  1751
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tedimy99

 1. W tym przypadku nie chodzi o nadmierne luzy, ale ich brak. Luzy zaworowe w trakcie eksploatacji zmniejszają się aż do podparcia zaworów a co za tym idzie do wypalenia gniazd. Czego objawem może być wypadanie zapłonu na danym cylindrze , gdzie właśnie podparty jest zawór. Sprawdzić warto.
 2. Trzeba by luknąć luzy zaworowe.
 3. Cały przód można tanio przełożyć z np. Subaru SBD ,obojętnie jaki model Forek, Impreza,Legacy\Outb i jest tam dwu tłok z tarczą 294. Warunek jest jeden ,felgi muszą na niego wejść. Teraz masz zapewne tarcze 260mm.
 4. Z góry to zdjęcie nie daje pewności ,ale wydaje mi się ,że powinna być w dolnej prowadnicy zacisku.
 5. Było chyba dedykowane do Legacy III ,produkowane przez Bilstein. Kolega @Pan Dziedzic jeździł na takim. Ponoć różnica duża.
 6. Rewelacja . Też jestem bardzo zadowolony z mapy ,auto przeciąg.
 7. Całkiem dobra oferta ,zastanowię się .... w sumie dobry interes sprzedać za dychę..... a 3 dychy za wysyłkę.
 8. Ile proponujesz ? Pamiętaj tylko , że okres świąteczny już za nami podobnie jak okres prezentów.
 9. Założyłem OEM radio do STi. Chciałbym wszystko jak najbliżej oryginału. Było takie A teraz jest tak
 10. I mieć doświadczenie z takim lakierowaniem gdzie czasem trzeba
 11. Dziękuję . Lakier dobiorę chyba u tej pani co sprawdzałem i pasował z wzornika. Trzeba tylko lakiernika poszukać takiego ,któremu by się chciało to polakierować tak ,aby na błotniki nie wjeżdżać .
 12. No właśnie. A mam pytanie; matowiąc ten ,który jest obecnie ,czyli zbliżony do oryginału może zostać i stanowić właściwy pod 02C. Czy np. 02C wymaga ciemniejszego podkładu?
 13. U mnie jest podobnie w FXT ale po jeździe autostradą. Po zjeździe i kręceniu się w okół przysłowiowego komina wskazówka wraca. Wtryskiwacze wyrabiają bez dotrysku u mnie. Podjedź do Łukasza na Rzemieślniczą to Ci posprawdza wszystko i Ci się wyjaśni.
 14. Właśnie nie zapytałem, ale mają swoją mieszalnię. W innej mieszalni lakierów , gdzie podjechałem pani podeszła z wzornikami lakieru i przyłożyła do karoserii kartonik z 02C i pasował do całej karoserii tylko nie do klapy . Powiedziała ,że problem może być nie w źle dobranym lakierze a w kolorze podkładu ,ponieważ baza 02C bardzo słabo kryje i potem takie efekty. Komu tu wierzyć? Tak czy siak klapa do poprawy choć samo lakierowanie jest perfekt, tylko ten inny odcień.
 15. Co prawda wczoraj , ale w końcu znalazłem trochę czasu aby umyć nawoskować i posprzątać Blobika. Jedynie drażni mnie inny odcień na tylnej klapie po lakierowaniu. Lakiernik gdzieś popełnił błąd i trzeba będzie coś z tym zrobić.I telefon zmienić bo zdjęcia marne
 16. W miejscu A tam ,gdzie się łamie wał. Bez wału niestety jazda jest niemożliwa na dłuższą metę. Tak jak kolega wyżej Ci napisał.
 17. Będziesz zadowolony. Też mam mapę od Edwina i jest mega.
 18. Popuszczasz opaski gumowej manszety wysuwasz coś ala przegub . potem zdejmujesz zeger i zesuwasz ten przegub ,następnie zbijasz podporę. Tak najprościej jak mogłem .
 19. Już wolę nie mieć tego znaczka STi
 20. Nawet nie wiedziałem ,że taki skarb mam na aucie i na dodatek złote .
 21. W moim FXT SH nie ma krzyżaka na środku. Nie wiem jak u kolegi @ajarski.
 22. Wywnioskowałem ,że jednak 5x100.
 23. Mam pytanie , bo widzę na felgach ,które wrzucił @abecer jest napis Sti , a na tych ,które mam w swoim Blobie US tych napisów brak. Jak to jest? Wie ktoś?
×
×
 • Create New...