bvb

Użytkownik
 • Zawartość

  428
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O bvb

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  WD + GD
 • Auto
  brudne (Forek 2.0 MY06)
 • Zainteresowania
  Eksploracja lodówek, piwnic i spiżarni. Po najedzeniu: geomatyka, geografia krajobrazu, urbanistyka, transport i takie tam przestrzenności.

Ostatnio na profilu byli

918 wyświetleń profilu
 1. Przepraszam, gdzieś mi umknęła Twoja wypowiedź. Nie robiłem tego sam, tylko powierzyłem sprawę powszechnie uznanym rękom, które nie chciały zdradzić konstrukcji, ale nie podejrzewam ich o wsadzenie zwykłego RC. Muszę tam wreszcie zajrzeć i z ciekawości rozbebeszyć, ale przez różne zdrowotne i zawodowe perturbacje ciągle nie mam albo kiedy, albo jak. Gdyby ktoś odpowiadał na priv, to też poproszę CC Na razie problem nie wraca, ale kto wie, kiedy się przyda...
 2. Mulenie to niestety typowa przypadłość tego silnika. Powodów może być kilka, znalezienie rozwiązania może zająć trochę czasu, na Forum masz sporo lektury na niedzielę... Trochę depresyjnej, ale rozwiązania są, przynajmniej ja w końcu znalazłem Główny wątek jest tutaj: Z warsztatów możemy tu polecić oczywiście tylko ASO, których w Warszawie i okolicach jest kilka. W swoim czasie Pan @Andrzej Koper podejmował się ukręcić hydrze łebek (bez odrostów! ).
 3. Ale to idealnie pasowało do tekstu @mz56! Najpierw napięcie rośnie: "śnieg i lód. Na zakrętach raz bardziej z tyłu, raz bliżej. Miota się. 2,0 RC na warszawskich blachach. Kawałek prostej, zawoził kuprem", a potem... pojechał sobie dalej
 4. No fejk, fejk, ale słodki
 5. Pani, co się chamom nie kłania: https://www.youtube.com/watch?v=ksSFKLT0J9c&t=428
 6. Tylko tego błota w końcu nie było i wyszedłem na głupka . A chlapaczy oczywiście do dziś nie założyłem Ale filmik wspaniały, @Dyrekcja i Marcin (autor tego dzieła) sprawili nam świetną pamiątkę, za co biję należne pokłony
 7. Podkradam metodę! Generalnie jak nie widzę świni, to już się nie wychylam, tylko prężę swoją i czekam na ewentualną inicjatywę Ale to już chyba nie jest żadnym kryterium, niezależnie od oznakowania blisko 100% kierowników nie zauważa innych Subarów. Te 90% to - przynajmniej w moim przypadku - dalece zaniżona wartość, przecież nie macha co dziesiąty, tylko najwyżej co setny... Ale zgodzę się, że jak już spojrzą, to zwykle machną.
 8. EDIT: Jest i film: http://www.national-geographic.pl/traveler/podroz-po-moldawii-jest-nieustannym-odkrywaniem-odpowiedzi-na-pytanie-co-znajduje-sie-za-kolejnym-zakretem
 9. Czerwonego Forka SH, mijanego dziś rano w Gdańsku na Sobieskiego. Nie zdążyłem zamachać, bo świniacz na zwierciadle blady taki i z daleka nie widać
 10. "Według niepotwierdzonych informacji model ten będzie posiadał napęd 4x4, co może oznaczać, że będzie to jeden z SUV-ów Subaru."
 11. Jesteśmy! http://www.national-geographic.pl/galeria/podroz-do-moldawii-to-nieustanne-odkrywanie-odpowiedzi-na-pytani/subariada-w-moldawii-1 Ktoś zaglądał może do kiosku, czy już nas widać na papierze? Ja z dyskiem wypadniętym leżę w domu i nie mam jak sprawdzić. No i po raz kolejny zapytuję: co z filmem? Ktoś coś wie? Czyżby nic się nie nagrało?
 12. Niczym czarna pantera skoczyła na grzbiet temu dżipu. Na nic lusterka, szeryfki są wszędzie...
 13. Ups, faktycznie. Czyli od SH nie ma w ogóle postojówek? Nasze prawo nie wymaga, w instrukcji obsługi też nic nie znalazłem.
 14. Ja mam podkładki, bo sprężyny mi obrzydzono trochę (że amor dobija i się rozleci, a w ogóle pracuje w niefizjologicznym zakresie i zmienia się stosunek mas oleju nad/pod tłoczyskiem, a więc charakterystyka). Tak obrzydzony, postanowiłem zakładać dystanse tylko na wyprawy. Oczywiście nigdy potem ich nie zdjąłem :)
 15. Jeśli chodzi o pozycyjne, to jest to jeden z najczęściej poruszanych problemów na Forum . Włącznik został starannie ukryty według zasady "najciemniej jest pod latarnią" i znajduje się na wierzchu kolumny kierowniczej (tj. między kierownicą a zegarami). EDIT: właściwie chyba powinienem napisać: postojowe, bo w trybie pozycyjnych działają wyłącznie z włączoną stacyjką.