Jump to content

bvb

Użytkownik
 • Content Count

  552
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bvb last won the day on January 19 2017

bvb had the most liked content!

Community Reputation

128 Wspaniały

About bvb

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Waw
 • Auto
  brudne (Forek 2.0 MY06)

Recent Profile Visitors

1679 profile views
 1. Pozdrowienia z wczorajszej niedzieli w Krośnie: 1. dla szarego Forka SG z naklejką z XIII Plejad, zaparkowanego w Śródmieściu; 2. dla w takimż samym kolorze Hawk-Wanny, wjeżdżającej do miasta od południa koło południa. Coś tam na lusterku chyba było.
 2. bvb

  Co zamiast XV???

  Właśnie, w tym jej cały urok. Niechże jeden taki model zostanie jak najdłużej jako złoty środek między Hunterem i Buchanką a współcześniejszą myślą techniczną Ja wiem, że Jimny może być zarazem nowy i klasyczny, ale może lepiej, żeby AwtoWAZ nie porywał się na taką rewolucję...
 3. O tym właśnie pisałem, że znając już to rondo, zjeżdżałbym wcześniej, zaś jadąc tam pierwszy raz mógłby mnie złapać ten odcinek ciągłej między zjazdem a wjazdem. Bo z kolei zmiana pasa jeszcze przed drugim zjazdem sprawia, że wjazd z lewego pasa nic nie udrażnia i staje się skakaniem po pasach dla zasady. Ergo - to malowanie sprzyja bałaganowi.
 4. Hak, ja absolutnie wyznaję zasadę zjeżdżania z prawego pasa, ale... organizator ruchu chyba zakładał tę wręcz przeciwną, sądząc po tej linii P-3b na wysokości lewego pasa jezdni wylotowej. Przy poprzednim zjeździe też do końca jest przerywana, za to ciągła między zjazdami uniemożliwia zmianę pasa zawczasu (piszę tylko, jakie intencje widzę w oznakowaniu poziomym, absolutnie nie podważam zasady zjeżdżania z prawego pasa). Ja za pierwszym razem zapewne pojechałbym tak, jak Koziołek, potem zmieniałbym pas na prawy już jeden zjazd wcześniej, co z kolei trochę przekreśla sens wjazdu lewym pasem. Czyli oznakowanie poziome tutaj w ogóle nie chce współgrać z regułą zjazdu z prawego pasa.
 5. Nie chcę kontynuować tego odwiecznego sporu, bo jesteśmy podzieleni na dwa obozy, których i tak nic nie przekona - w końcu tu chodzi o dość fundamentalną kwestię stosunku do drugiego człowieka. Niemniej nie mógłbym spojrzeć w lustro, gdybym przemilczał tak kategorycznie postawioną tezę i nie odciął się od niej z całą stanowczością. Jako człowiek, którego do Subaru przyciągnął pewien etos tej marki, muszę oświadczyć, że taka postawa budzi moją głęboką odrazę, a słowa "należy z całej siły wzmacniać" - sprzeciw. EOT z mojej strony.
 6. A tak mamy całkowicie anonimowego srebrnego eBoksera WI***JY, kupionego u Pana Andrzeja.
 7. Ech, i pomyśleć, że ja też jeszcze rok temu mieszkałem kilka bloków obok... Łezka się kręci
 8. Obstawiam, że jest to droga dojazdowa do Bardzo Ważnej Osoby, więc przez szacunek należy wycofać . Naturalnie zmiany kierunku jazdy dokonujemy za końcem obowiązywania zakazu zatrzymywania się.
 9. Jak można pieśń ATeków nazwać hałasem? Powiedziałbym raczej, że jak zakładam domowe papucie (Geolandary, też podobno strasznie głośne), to robi się niezręcznie cicho
 10. To niczego nie zmienia, przepis zabrania (każdego) omijania pojazdu, który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszego. Czyli - analogicznie jak w przypadku zielonej strzałki warunkowej czy znaku stop - musisz się zatrzymać i dopiero z tej pozycji upewnić, że możesz bezpiecznie ruszać (czy nikt nie schował się za tym pojazdem, nikt nie wbiega itp). Tak samo zakaz wyprzedzania przed i na przejściu nie jest uzależniony od obecności pieszego, więc ten system środków bezpieczeństwa jest dość spójny.
 11. Już się czają łotry...
 12. To nie klapa, to spoiler. Złożony, bo do 300km/h nie ma potrzeby opuszczać. Poszerzenia błotników mówią same za siebie.
 13. Nie ma świni - nie ma machania No chyba, że Liberator/Dziadek/XT/SVX/360 itp... Btw. pozdrowienia dla dwóch świnków z jednego skrzyżowania Drewny i Korbońskiego (po ludzku: tam, gdzie nowy zjazd z Ursynowa wpada pod Powsinem do szosy na Konstancin): o 16:35 dla czarnego SJ-ta z białym ryjem na tyle oraz o 22:12 dla czarnego Gacka z Plejadami na wrotach Kierownika.
 14. bvb

  Co zamiast XV???

  To się przerejestruje na dwuosobowy
 15. bvb

  Co zamiast XV???

  O tam, dach się odetnie
×
×
 • Create New...