Jump to content

bvb

Użytkownik
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bvb last won the day on January 19 2017

bvb had the most liked content!

Community Reputation

139 Wspaniały

About bvb

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Waw
 • Auto
  brudne (Forek 2.0 MY06)

Recent Profile Visitors

1968 profile views
 1. W takim razie donoszę, że żyje, mryga do swiń i kuni nie żałuje
 2. Odpozdrawiam prosto z mostu (no, zamościa). Żem nawet nie zdążył odmrygnąć, nim zniknąłeś/znikłaś za Statystą, a ja akurat trenowałem silną wolę tj. pilnowanie się ograniczenia Z oczywistych względów zasłoniłem elementy umożliwiające identyfikację miejsca i dokładnego czasu
 3. No takie troszkę mieszane pozdrowienia z Rzymowskiego dla oświniakowanego forka XT z właściwą liczbą piątek na piaseczyńskiej rejestracji... Ja wiem, że było szybko i dość bezpiecznie, ale jakoś tak milej jest na drodze, gdy staramy się z grubsza mieścić w dwukrotności limitu albo chociaż prędkości ogółu pojazdów*... *) nie dotyczy łuków i dróg gruntowych
 4. Kierowniczka też przesyła najlepsze pozdrowienia
 5. Zegrzyńskie odpozdrowienia dla niebieskiego WRX-a (a chyba nawet STI-a) z czerwonym ryjkiem na zadzie z dzisiejszego przedpołudnia. Jechałem na prawym i trochę mi zajęło sięgnięcie do dźwigni przedniego pozdrawiacza Czerniakowskie pozdrowienia dla Outbacka, za którym się również przed południem turlaliśmy, próbując odczytać długą listwę badżów, w tym plejadowych. Niebieski chyba albo granatowy.
 6. Staram się nie podawać od razu zbyt wielu szczegółów ze względu na RODO (Ryzyko Obrażeń w Domowym Ognisku)
 7. Forek ów maści czarnej był.
 8. Z kim to – mocno oplejadowanym, na piaseczyńskiej blaszce – machaliśmy sobie koło południa na Rondzie Jazdy Polskiej?
 9. bvb

  E-Boxer

  Prawdziwe Subaru ma przycisk BRIGHT.
 10. Wzajemnie! Miło było pogadać. Forek malina
 11. @mattipk My byliśmy w Parku Praskim. Trzeba zacząć montować w umówionym miejscu "spot button", wysyłający przywołanie na komórkę. Równocześnie radio zaczyna grać muzyczkę na czekanie, a z grilla wysuwa się pajda ze smalcem.
 12. A dzięki, dzięki, odpozdrowienia! Wygląda na to, że niedługą chwilę później wróciłem do samochodu - szkoda, że nie poczekałeś Tego LU też zauważyłem.
 13. bvb

  Filmy

  Ale wtopa - a tak dokładnie sprawdzałem... Przepraszam i idę do okulisty
 14. bvb

  Filmy

  Czekali, czekali i śmy się się doczekali. Czy lecą z nami piloci?
×
×
 • Create New...