Jump to content

bvb

Użytkownik
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bvb last won the day on January 19 2017

bvb had the most liked content!

Community Reputation

135 Wspaniały

About bvb

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Waw
 • Auto
  brudne (Forek 2.0 MY06)

Recent Profile Visitors

1815 profile views
 1. bvb

  E-Boxer

  Prawdziwe Subaru ma przycisk BRIGHT.
 2. Wzajemnie! Miło było pogadać. Forek malina
 3. @mattipk My byliśmy w Parku Praskim. Trzeba zacząć montować w umówionym miejscu "spot button", wysyłający przywołanie na komórkę. Równocześnie radio zaczyna grać muzyczkę na czekanie, a z grilla wysuwa się pajda ze smalcem.
 4. A dzięki, dzięki, odpozdrowienia! Wygląda na to, że niedługą chwilę później wróciłem do samochodu - szkoda, że nie poczekałeś Tego LU też zauważyłem.
 5. bvb

  Filmy

  Ale wtopa - a tak dokładnie sprawdzałem... Przepraszam i idę do okulisty
 6. bvb

  Filmy

  Czekali, czekali i śmy się się doczekali. Czy lecą z nami piloci?
 7. bvb

  cham na drodze

  Nie strasz! 20 lat mamy czekać na tę szczepionkę??
 8. Pozdrowienia dla Forka z tak jakby różowym ryjkiem, spotkanego dziś na SkyScrapperCity Zdjęcie linkowane, copyright by ZMID Warszawa, źródło: https://www.skyscrapercity.com/threads/warszawa-infrastruktura-drogowa.228660/post-168433788
 9. Pozdrowienia z wczorajszej niedzieli w Krośnie: 1. dla szarego Forka SG z naklejką z XIII Plejad, zaparkowanego w Śródmieściu; 2. dla w takimż samym kolorze Hawk-Wanny, wjeżdżającej do miasta od południa koło południa. Coś tam na lusterku chyba było.
 10. bvb

  Co zamiast XV???

  Właśnie, w tym jej cały urok. Niechże jeden taki model zostanie jak najdłużej jako złoty środek między Hunterem i Buchanką a współcześniejszą myślą techniczną Ja wiem, że Jimny może być zarazem nowy i klasyczny, ale może lepiej, żeby AwtoWAZ nie porywał się na taką rewolucję...
 11. O tym właśnie pisałem, że znając już to rondo, zjeżdżałbym wcześniej, zaś jadąc tam pierwszy raz mógłby mnie złapać ten odcinek ciągłej między zjazdem a wjazdem. Bo z kolei zmiana pasa jeszcze przed drugim zjazdem sprawia, że wjazd z lewego pasa nic nie udrażnia i staje się skakaniem po pasach dla zasady. Ergo - to malowanie sprzyja bałaganowi.
 12. Hak, ja absolutnie wyznaję zasadę zjeżdżania z prawego pasa, ale... organizator ruchu chyba zakładał tę wręcz przeciwną, sądząc po tej linii P-3b na wysokości lewego pasa jezdni wylotowej. Przy poprzednim zjeździe też do końca jest przerywana, za to ciągła między zjazdami uniemożliwia zmianę pasa zawczasu (piszę tylko, jakie intencje widzę w oznakowaniu poziomym, absolutnie nie podważam zasady zjeżdżania z prawego pasa). Ja za pierwszym razem zapewne pojechałbym tak, jak Koziołek, potem zmieniałbym pas na prawy już jeden zjazd wcześniej, co z kolei trochę przekreśla sens wjazdu lewym pasem. Czyli oznakowanie poziome tutaj w ogóle nie chce współgrać z regułą zjazdu z prawego pasa.
 13. Nie chcę kontynuować tego odwiecznego sporu, bo jesteśmy podzieleni na dwa obozy, których i tak nic nie przekona - w końcu tu chodzi o dość fundamentalną kwestię stosunku do drugiego człowieka. Niemniej nie mógłbym spojrzeć w lustro, gdybym przemilczał tak kategorycznie postawioną tezę i nie odciął się od niej z całą stanowczością. Jako człowiek, którego do Subaru przyciągnął pewien etos tej marki, muszę oświadczyć, że taka postawa budzi moją głęboką odrazę, a słowa "należy z całej siły wzmacniać" - sprzeciw. EOT z mojej strony.
 14. A tak mamy całkowicie anonimowego srebrnego eBoksera WI***JY, kupionego u Pana Andrzeja.
×
×
 • Create New...