Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

Przypadkiem trafiłem.

Dla tych co nie czytali, krótkie rady jak dobrze kupić cudowną Imprezkę w starej kaście

http://auto.gazeta.pl/wysokieobroty/1,5 ... 00804.html

P.s. Muszę felgi zimowe pomalować i chce na złoto :P tylko jak dobrać ten słuszny kolor nie mając próbki oryginału ? :roll:

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak się składa, że będąc przez kilka lat dziennikarzem motoryzacyjnym (Szanowna Dyrekcja nawet pamięta...), spieszę poinformować, że brudne samochody do testów zdarzały się KAŻDEMU importerowi. P

Posted Images

P.s. Muszę felgi zimowe pomalować i chce na złoto :P tylko jak dobrać ten słuszny kolor nie mając próbki oryginału ? :roll:

To mozemy sie jakos zgrac - mnie czeka dokladnie to samo.

Co 8 felg to nie 4, moze sobie korzystniejsze warunki wynegocjujemy 8) .

Ja właśnie maluje bez piaskowania, bo uszkodzenia są małe a jak chce na złoto to i tak jak się zadrapie srebrne wyjdzie. Robię w małym warsztacie gdzie prostowanie felgi kosztuje 50 zł a malowanie jeszcze nie wiem ale pewno za wiele nie wezmą. :)

Tylko jak dobrze dobrać ten kolor ! :roll:

• 1 month later...
  • 2 months later...
opis oczywiście jedynej słusznej i najpiękniejszej wersji ! :!:

Hmm... Ktorej? 22B czy P1 ?? 8) :twisted:

Żaby tudzież przez niektórych postrzeganej jako żmija :)

Juz kiedys glosowalem. :wink: ale uwage zwrocil Fort Synek...czy tam Synus : http://auto.gazeta.pl/wysokieobroty/1,49504,2511898.html czego to nie wymysla....kino domowe, naklejki mowiace, czego nie robic (a co wlasciwie nalezalo by zrobic)*, scianki, ktore zapamietuja odciski palcow, dloni i czymkolwieksiejedotknie :shock:

*ciekawostka calkiem prawdziwa - znacie napisy na smietnikach w Makdonaldsie "prosze nie wrzucac tacek". Otoz zagranica, tam gdzie mieszkalem przez dobrych pare lat, nigdy mi sie nie zdarzylo wrzucic tacki do smietnika. Przyjezdzam do Polski i pierwsze co robie po jedzeniu to....wyrzucam tacke :lol: :wink:

Juz kiedys glosowalem. :wink: ale uwage zwrocil Fort Synek...czy tam Synus : http://auto.gazeta.pl/wysokieobroty/1,49504,2511898.html czego to nie wymysla....kino domowe, naklejki mowiace, czego nie robic (a co wlasciwie nalezalo by zrobic)*, scianki, ktore zapamietuja odciski palcow, dloni i czymkolwieksiejedotknie :shock:

"SZANSE NA PRODUKCJĘ: Może innym razem..." © ^^

8)

"natarczywy brzęczyk niezapiętych pasów" - dla tych, co lamia prawo, pewnie jest i natarczywy :roll:

ale tak poza tym to fajny artykul :)

P.S. niech im ktos da cynk, ze w naglowku artykulu zamiast "nie" jest napisane "niech" :wink:

hmmm i w głosowaniu stale tylko 10% :evil:

i skąd aż tylu miłośników Mitsubishi :wink:

pozdr.

Może to chodzi o zwykłą taczkę Mitsubishi, a nie wersje EVO :?: :lol:

W artykule z wysokich obrotow o Foresterze 2.5 XT jest ciekawa zapowiedz (coming soon) i zdjecie Forestera STI - 265 KM 5,5 s do 100 Km/h w ladnym oczywiscie kolorze niebieskim. Ten artykuł tez wydaja sie byc bardzo interesujacy. Mam nadzieje ze to ukaze sie za tydzien i bedzie rownie ciekawe jak ten dzisiejszy...