Jump to content

FanSub

Użytkownik
 • Content Count

  1117
 • Joined

 • Last visited

About FanSub

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olsztyn
 • Auto
  Subaru XV 2.0 (FB 20)manual MY14

Recent Profile Visitors

1026 profile views
 1. Prośba do Kolegów - gdzie do Subaru można kupić taki rarytas, jak lakier zaprawkowy? W autoryzowanym serwisie powiedziano mi, że do Subaru nie ma. To pierwsza eksploatowane przeze mnie marka, do której nie można takiego lakieru kupić.
 2. FanSub

  Co zamiast XV???

  To wszystko prawda. A co do wykonania, to zaskoczony jestem perfekcyjnym wykończeniem nowego xceed'a.
 3. Proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie - czy faktycznie brak jest w ofercie lakierów zaprawkowych do Subaru xv, względnie także do innych modeli. Z góry dziękuję.
 4. A ciekawe, czy wśród tych wodotryskow jest automatyczne włączanie świateł mijania zamiast dziennych w deszczu. Wczoraj to koszmar jakiś, w ulewie co drugie auto na dziennych.
 5. Hankook to faktycznie obecnie marka niemal premium, nadal jednak w niższej cenie. Użytkuję letnie hankooki w innym aucie, które były jego pierwszym wyposażeniem fabrycznym i naprawdę są bdb. Co do zimowych, to też jestem na HKzdecydowany.
 6. No to będzie silnik boxer z odchyleniem 2 cylindrów o 180 stopni, czyli "rzędówka"
 7. FanSub

  Co zamiast XV???

  Nie, to skutek słabego wyciszenia dachu.
 8. No i po wymianie łożyska (kompletnej piasty - dla przypomnienia przebieg 72 tys.). Mała przyjemność za prawie 950 zł.
 9. FanSub

  Subaru Levorg

  Tylko czy rynek tak naprawdę potrzebuje podstarzalych awd? Subaru awd bez okraszenia odpowiednimi osiągami w bliskiej perspektywie skazane jest nieuchronnie na wpadnięcie z rynku europejskiego.
 10. FanSub

  Subaru Levorg

  "Dziwny ten Świat"...
 11. FanSub

  Subaru Levorg

  To nawet nowej deski nie dali na osłodę?
 12. Bo będąc pierwszy raz w Rumunii w 2009 r. takie obrazki można było spotkać i to oczywiście w określonych rejonach kraju. Ostatni raz byłem 2 lata temu i czegoś takiego już nie widziałem (faktem jest, że marszałka była inna).
 13. A kiedy Kolega po raz ostatni był w Rumunii?
×
×
 • Create New...