Skocz do zawartości

FanSub

Użytkownik
 • Zawartość

  719
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O FanSub

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Olsztyn
 • Auto
  Subaru XV 2.0 (FB 20)manual MY14

Ostatnie wizyty

557 wyświetleń profilu
 1. SUBARU XV

  Tak, symetryczny napęd pomaga, o ile kierowca nie popełnił błędu obejmując gazu.
 2. SUBARU XV

  A i szerokość większa o ponad 8 cm od szerokości XV.
 3. SUBARU XV

  Ale tak obiektywnie wcale nie jest źle. Być może te uślizgi powodują geolandary (mniemam, że nadal są standardem na 1 wyposażenie).
 4. SUBARU XV

  Dziękuję za informację, siadam do oglądania. Wygląda rewelacyjnie. Ciekawe tylko, jak to się odbija na osiągach (moc, moment, zużycie paliwa).
 5. Przeglądy - czy warto w ASO ?

  Znajdziesz coś w wątku dot. XV "ogólna trwałość, istotne naprawy".
 6. Balaton i okolice (maj 2018)

  O, to byłeś w Siofoku poza sezonem.
 7. SUBARU XV

  Raju, również pozdrawiam!
 8. Przeglądy - czy warto w ASO ?

  A u mnie 46 k i wszystko fabryczne. Faktem też jest, że na przeglądach w ASO Subaru w Olsztynie zawsze były czyszczone zaciski (i klocki), co eliminuje zużycie okładzin i tarczy przez pozornie nieznaczne ocieranie.
 9. SUBARU XV

  A co to znaczy, że żaden sprzedawca się nie pojawił? Ustaliłeś na pewno, czy akurat sprzedawcy byli wolni? A może była jazda z potencjalnym klientem? A może w boksie (tak, znam ten salon) była rozmowa z klientem. Itd itp. Moim zdaniem kierownik działu sprzedaży Pan Piotr D. jest najlepszym sprzedawcą, bardzo kulturalnym, taktownym i stonowanym człowiekiem. I nikt tam akurat nikogo źle nie traktuje. Mniemam że poszedłeś do salonu bynajmniej nie po auto... I zastanów się proszę, czy takimi wpisami tak po prostu, po ludzku komuś krzywdy nie robisz! Już też jak pamiętam w grudniu 2017 pisałeś, że w okolicach Olsztyna nie ma gdzie auta przetestować na porządnej drodze, gdzie prostowalem Ciebie, że kilka dróg ekspresowych pobudowano. I Ty na prawdę chciałeś auto kupić ? Odwiedzam ten salon w Olsztynie i nigdy takiej sytuacji nie stwierdziłem.
 10. Przeglądy - czy warto w ASO ?

  Rację ma Karas- wymiana tarcz przy normalnej (czyli nieagresywnej) jeździe przy tym przebiegu to zdecydowanie za szybko.
 11. SUBARU XV

  Kiedyś w salonie Mazdy na słowo "rabat" usłyszałem od sympatycznego skąd inąd sprzedawcy, że Rabat to stolica Maroka.:-D
 12. SUBARU XV

  Czyli "byt kształtuje świadomość"...
 13. Wycieraczki

  Nie znałem, muszę wypróbować.
 14. Gdzie zabieracie swoje Subaru ?

  Prawda że to oryginalny plan?;-)
 15. Gdzie zabieracie swoje Subaru ?

  A latem objazdówka po Grecji.
×