Jump to content

DETT

Użytkownik
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

About DETT

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 07/27/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Miastko
 • Auto
  BH9, A101

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Trochę historii mało znanej: http://japanesenostalgiccar.com/concepts-subaru-x100/
 2. Od góry: - Nissany Z - Skyline'y - Mazdy RX, jedno Evo i Subaru - Pozostałe Nissany, Toyota, Hondy - Amerykańce i niżej jest jeszcze reszta. Też nie mam wystawionych w gablotce wszystkich, którymi bawiłem się jako dzieciak. No niby tak, ale frajda z upolowania czegoś fajnego fizycznie w sklepie jest zupełnie inna. Jak coś to wspomnij na mnie robiąc order.
 3. Wiem że to nie subarowa sprawa, ale muuuszzęęę: https://allegro.pl/oferta/maximum-midnight-twin-symulator-okazja-7593024553 Automat Wangan MidNight Maximum Tune dla dwu graczy!! Prawdopodobnie 2. lub 3. odsłona. Człowiek nawet nie wie dobrze co sprzedaje. Chryste, jaki czaad...
 4. Gdzie trafiłeś? Bo od lat żadnym zabawkarskim sklepie nie trafiłem Majorette. Machbox'ów też jak na lekarstwo. Wszędzie tylko HotWheels'y.
 5. Albo ktoś wsadził pod felgę dystans...
 6. Jakoś Matchbox'y ciężej kupić u nas teraz. Jak byłem dzieciakiem to one królowały razem z Majorette. Moja mamuśka pracowała w Baltonie, więc wiesz...
 7. W temacie 22B - jeszcze może nie na "Allegro/eBay/AliExpress", ale w przyszłym roku trzeba będzie częściej infiltrować sklepy z zabawkami. http://japanesenostalgiccar.com/minicars-hot-wheels-subaru-impreza-22b-sti/#more-73962
 8. W GT-B, który jest już zarejestrowany w PL powinny być już teoretycznie zrobione lampy na nasze i w ogóle sprawa jest bardzo prosta. Cena nie jest jakaś zaporowa za dobrze uchowany egzemplarz, w porównaniu choćby z ofertami z mobile.de - tam ich jest sporo. Z niebieskim B4 jest jeszcze cała papierkowa robota i maska do malowania, a cena jest... powiedziałbym że niepokojąco atrakcyjna.
 9. dcd84

  Hej.

  W jakim stanie masz te przednie kolumny do Legacy?

  Rozumiem, że tylko tył był pneumatyczny?

  Pzdr.

  Paweł

  1. DETT

   DETT

   Wszystkie cztery miałem pneumatyczne. Same kolumny powinny być OK, poucinane są tylko przewody sygnałowe i wężyki ciśnieniowe. Uszkodzony miałem kompresor.

 10. Święty Panie... https://performancedrive.com.au/sale-sleeper-subaru-legacy-chev-ls2-v8-engine-conversion-1513/ I TO jest właśnie idea sleepera w działaniu.
 11. DETT

  Filmy

  Subaru na apokalipsę zombie: https://menway.interia.pl/wideo/video,vId,2664739
 12. To ja zgłaszam siebie i moje avatarowe alter-ego - Akio Asakura z Wangan MidNight. I rzecz jasna dla zachowania szintoistycznej równowagi w świecie - @BelegUS i jego Ryosuke Takahashi z Initial D. (2nd Stage?)
 13. DETT

  "Filmowe" Subaru

  Nie filmowe, a growe tym razem. Co prawda bez licencji, ale jaką miałem radochę jak to odkryłem. Pykam sobie ostatnio w Ghost Recon Wildlands. Rzecz dzieje się w rządzonej przez kartel narkotykowy Boliwii. I oto na co można się tam natknąć: Ewidentnie Legacy IV. Są nawet szyby bez ramek: I w miarę fajne oznaczenia Wersja popularniejsza - 2,5i NA na stalówkach. Jest też wariant turbo (z wlotem na masce) na alufelgach w stylu OZ Supertursimo: Twórcy poszli tak daleko, że po uszkodzeniu przodu spod maski wyziera silnik bokser: Obiektywnie muszę stwierdzić, że jest to najlepszy pojazd do jazdy, pościgów i ucieczek. Daje radę w terenie, jest szybki i mieści czterech uzbrojonych najemników. Jedyną wadą jest brak opancerzenia i obrotnicy z karabinem maszynowym na dachu. Dlatego do akcji szturmowych nadaje się średnio.
 14. Ciekawostka z historii Subaru: http://japanesenostalgiccar.com/1987-subaru-blt-concept/?fbclid=IwAR3jUuxVWMRKUxrvMIIe39rJfFMcUMojdVh3-wvoG2_Vx6fmzbsAG7s7ewQ
 15. Czyli pewnie z H6. Dobra cena.
×
×
 • Create New...