Jump to content

DETT

Użytkownik
 • Content Count

  970
 • Joined

 • Last visited

About DETT

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 07/27/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Miastko
 • Auto
  BH9, A101

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. DETT

  Filmy

  To jest wg. mnie klimat z reklam Mitsubishi Sigma albo Toyoty Cresty. Z przełomu lat '80 i '90... Ma to swój osobliwy czar, choć faktycznie nie przy takim produkcie. Ogólnie widzę, że ostatnio reklamy samochodów są jakieś idiotyczne. A już prym wiedzie w tej materii Lexus. Nie wiem co tam palą w ich dziale marketingu. Konie, baletnice, promy kosmiczne, padający deszcz, burza, a gdzieś pomiędzy tym migawki z fragmentami samochodu. Załamka. Jednym z ostatnich bastionów fajnych klipów jest Alfa Romeo: Majstersztyk. zawsze jak to oglądam mam gęsią skórkę. Serio. To zrobili ludzie, którzy te auta kochają. BA! Tacy co kochają auta w ogóle.
 2. DETT

  Dorobienie kluczyka

  Ja klonowałem kluczyk razem z pestką immo u jednego fachowca w Lęborku - za docięcie trzech grotów i programowanie jednej pestki zapłaciłem 230zł.
 3. Fajnie by było, gdyby dało się skonstruować ankietę tak, żeby każdy mógł oddać 3 głosy. Bo na prawdę jest wiele pięknych ujęć do wyboru...
 4. W tym wątku jest cała niezbędna w tej materii wiedza:
 5. Czy z IV pasująP&P to nie wiem, ale pewnie tak. Fizycznie na pewno pasują bez cięcia/spawania z Imprez GC i GD. Ja wstawiłem z WRX'a '02 bodajże. Ale jeśli zależy Ci na zachowaniu funkcjonalności bocznych poduszek to bym uważał, ze starymi ładunkami wybuchowymi to nigdy nic nie wiadomo. Wtyczkę od grzania, nawet jeśli nie będzie pasować to można bez obaw przelutować na jakieś uniwersalne.
 6. Nowe piloty to może ASO tylko mieć. Można kupić używkę i "wprogramować" ją tak, żeby dogadywało się z centralką auta.
 7. Sorry za OT, ale to srebrne sikstusiks na drugim planie mnie urzekło. Mam nie wiadomo skąd się wywodzący sentyment do tego modelu. Wyrazy uznania dla właściciela.
 8. Pozdro dla załogi zielonego Forestera na tablicach chyba PP, z którym mijałem się dziś na przejeździe kolejowym w Miastku. Jechałem planktonową Laguną I, ale kierownik Forka czujny i odmachał -pewnie dzięki śwince w rogu przedniej szyby. Trochę nietypowo. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów odmachał mi ktoś obcy.
 9. DETT

  Subaru Levorg

  Ale może będzie żywotny chociaż, jak stare amerykańce. No nie będzie problemu z zagazowaniem.
 10. DETT

  VDC nie działa

  Czyli skrzynia z VTD - jest git. Ale jak z 2000r. to raczej przed-lift. W polifcie byłby ori przycisk. Samo wstawienie bezpiecznika (chyba 15A) w miejsce oznaczone FWD w skrzynce pod maską spowoduje dezaktywacje VDC. Potem trzeba namacać kabelek wychodzący od tego bezpiecznika, przeciąć przedłużyć aż do kabiny i złączyć pstryczkiem-elektryczkiem. Mi @Pan Dziedzic pokazał jak to zrobić. Masz link do tego filmiku co mi podesłałeś wtedy, bo na szybko nie mogę znaleźć teraz?
 11. Ja obstawiam odlewany symbol półksiężyca do przyczepienia na szczycie minaretu, który się buduje z tych kostek z tyłu.
 12. Też o tym myślałem, bo w Legacy tempomat jest realizowany właśnie prze drugą linkę.
 13. DETT

  Modyfikacje

  Impreza GD, blob konkretnie. Amerykanie montują i lezy ładnie. Ponoć też z Integry DC2 Type R, ale u nas tego raczej nie uświadczysz. Ja miałem założoną na normalny zderzak z przed-lifta dokładkę z Opla Omegi B MV6.
×
×
 • Create New...