Jump to content

-=nikon=-

Użytkownik
 • Content Count

  2293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

311 Wspaniały

About -=nikon=-

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..
 • Birthday 05/21/1987

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Piotrków Trybunalski
 • Auto
  Legacy IV MY06
  Suzuki Swift Sport 07

Contact Methods

 • Website URL
  http://blokk.pl/

Recent Profile Visitors

1288 profile views
 1. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Poprzedni wyścig był fajny i w końcu nie było nudy nie inaczej dziś w kwalifikacjach. Deszcz zrobił robotę i naprawdę miło się oglądało.
 2. Coś dla posiadaczy mocnych nerwów nie wiem czy było tutaj szkota tej sztuki bardzo
 3. Kobiety są dziwne i tyle w temacie
 4. @niebieski708 wiem tylko to samochód dla żony nie dla mnie u mnie po kombi jest w planie STI. Tekst o RS znam już dawno czytałem i poniekąd od niego zaczęło się interesownie RS-em. Jadnak żona nie podziela mojej fascynacji
 5. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Mercedesa może pokonać ekipa mercedesa która będzie już poza firmą w 2021 roku bo wątpię że przy obecnym zamrożeniu rozwoju samochodów możemy liczyć że byki odrobią do nich te 0,6 s które tracą na początku sezonu.
 6. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Mam to samo Teraz za tydzień porównamy.
 7. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Oj działo się w końcu oglądało się fajnie wyścig do końca. Szkoda Albona bo naprawdę jechał po 2 miejsce i HAM zachował się jak by to powiedzieć ..... . Ciekawe co będzie za tydzień patrząc na mało czasu nie ma wizyt w fabryce a Mercedes ma spore kłopoty z silnikami i nie tylko.
 8. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Idealne podsumowanie sytuacji w F: https://twitter.com/Dimitrisqwerty/status/1279453731738783746?s=20
 9. @marcinwrxsti muszę się zgodzić z tym podziałem STI, EVo RS i cała reszta. Wczoraj miałem golfa R na 5 godzin i mimo że mojej małżonce nie przypadł on do gustu jest niską osobą i problem z zajęciem wygodnej pozycji za kierownica się pojawił już na starcie. Z moich wrażeń R jeździ się bardzo łatwo i przyjemnie (aż dziw że tak łatwo) czuć prędkość i odczucia z jazdy są większe niż w RS jak dla mnie. Z pomiarów na szybko 0 - 100 100 - 200 wyszło z lekkim plusem na R ale na prostej. W zakrętach jest już inaczej i RS pokazuje swoje. Teraz wybieramy pomiędzy RS (jak dla mnie) i SSS (niby dla żony) A od brata usłyszałem kup STI i nie......
 10. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Tak naprawdę mamy 4 mercedesy w stawce a za rok będzie zapewne 6
 11. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Wyniki 2 treningu.
 12. -=nikon=-

  Kubica w F1

  Czasy 1 treningu:
 13. @Kukson niestety ktoś tam miał taki pomysł ale na pociesznie jest kilka wersji 2019 w pl nowych jeszcze w salonach bez elektryki. Z suzuki jest o tyle fajnie że rok 2019 ma fajną cenę i mimo małej mocy 140km to w tej cenie nie ma tragedii (SSS nie jest do końca HH). Jestem po kilku rozmowach z osobami ogarniającymi te silniki i spokojnie za nie duże $$ robi się pod 200km. Jechałem takim 185 konnym i już frajda była spora. W łodzi ciężko jechać dynamicznie w godzinach 14-18 wiec tego nie poczułem Foka ma + za stylistykę nie jest to nudne auto. Co do Golfa R będę miał go u siebie wiec wyskoczę za miasto sobie na spokojnie i potestuje na tyle ile mi pozwolą. A może żonie coś takiego:
×
×
 • Create New...