Jump to content

-=nikon=-

Użytkownik
 • Content Count

  2359
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

447 Wspaniały

About -=nikon=-

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..
 • Birthday 05/21/1987

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Piotrków Trybunalski
 • Auto
  Legacy IV MY06
  Suzuki Swift Sport 07

Contact Methods

 • Website URL
  http://blokk.pl/

Recent Profile Visitors

1446 profile views
 1. No to w końcu ekipa z Polski będzie mogła powalczyć. Na sezon 2021 przesiadają się do Oreca LMP2 07.
 2. Fajnie by było jak by w Pl coś podobnego powstało.
 3. @chojny widząc te zdjęcia pomyślałem by je tu dać ale mnie ubiegłeś. Chłopaki mają rozmach. Szkoda że nie ma tapet z tymi zdjęciami.
 4. No w DE się dzieje
 5. Chłopaki dziś szczęścia nie mieli by pojeździć kwalifikacje i wyścig mogą być ciekawe.
 6. @Czarne_Koronkowe zapomniałeś o najważniejszym FTZ by szydery nie było
 7. Czyli teraz będzie era TDI Czas kupić Passsata
 8. Właśnie to jestem teraz dobre pytanie
 9. Nie jest to dobra widomość dla tego sportu.
 10. @vexus wiem niestety jeżdżę tam bardzo często teraz wiec mam to na co dzień. Ciekawe czy to się zmieni po remoncie w okolicach Piotrkowa.
 11. @jimiasty ja pisałem o ogóle i o tych jadących 140 i 180. Przy 140 już różnica do 90 jest spora i taki osobnik potrafi zakończyć w ostatniej chwili. Dziś miałem taką przygodę jadę 130km/h kawałek A1 Łódź -> węzeł Tuszyn (ten bez remontu) Na prawym kilka osobówek i tirów niby normlanie wiec jadę lewym i mijam je po kolei a tu nagle Pan w 306 na lewy wyskakuj i co ja po hamulcach lekko bo żona w pasach a mamy w drodze małego fana subaru. Koleś jak nigdy jedzie sobie 95 i wyprzedza wszystko blokując innych mimo że ma czasami wolny prawy pas. I powiesz mi że to jest normalne?
 12. Dlatego na FB jest grupa gdzie mierzą się pomiędzy 100 a 200 a nie jak kiedyś od 0 do 100 W pl średnia prędkość na jakimś normalnym poziomie to coś niedoścignionego.
 13. Poczytałem temat w niedzielę ale przez F1 nie dopisałem trzech groszy. Prędkość w PL jest problemem jak i brak umiejętności kierowców któryż ją rozwijają. Nie mówię tu o ludziach z forum ale generalnie 18 latek w samochodzie od tatusia Rs na grillu i poszli na prostej każdy jest kozak zaczynają się zakręty to po hamulcach i jak nie wyda to jest poza drogą i o borze jak to się stało. Nawet na autostradach latanie 200+ jest problemem bo albo tir albo Pan Janusz jadący 95km/h zapomni lunąć w lusterko i często powstają problemy z wyhamowanie;/ Ja pamiętam swój rekord i był to jednorazowy wyb
 14. Zobacz do tego opony mają paska jak ślady
 15. I to jest walka do końca
×
×
 • Create New...