Jump to content

Kambol

Użytkownik 500
 • Posts

  1959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kambol last won the day on January 26 2019

Kambol had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Outback H6, MY 2007
  WRX, MY 2017

Recent Profile Visitors

2154 profile views

Kambol's Achievements

..:: Subarofanatoholik ::..

..:: Subarofanatoholik ::.. (6/13)

590

Reputation

 1. Kambol

  Wrx 2015+

  Robił ktoś remap WRX we Wrocławiu? Polecacie jakiegoś fachowca ogarniającego dobrze temat WRX?
 2. Będą podłączone - "niesprawna lampa", to jedno (choć akurat w reflektorze WRX są tak wykonane, że wyglądają, jak zwykły odblask), ale po prostu mi się podobają.
 3. W Europie obowiązują asymetryczne. Ale wygląda na to, że Subaru od jakiegoś czasu stosuje takie także na rynek US. Z WRX 2017 problemów nie ma z oryginalnymi światłami. Mechanik nadgorliwie odłączył mi pomarańczowe pozycyjne, ale zamierzam podłączyć je z powrotem, bo nie są nielegalne. Z resztą przybywa samochodów z rynku europejskiego z takimi pozycyjnymi montowanymi fabrycznie.
 4. Raczej tylko dołożenie tylnego przeciwmgielnego i dla chcących zmiana jednostek licznika, klimy i przestrojenie radia, ale to da się załatwić przeprogramowaniem (bez wymiany).
 5. Ja do WRX włożyłem dedykowany moduł z Aliexpress. Składanie lusterek działa, jak powinno + ma dodatkowe opcje (ale te nie wszystkie działają). Montaż P&P pod tapicerką drzwi kierowcy - wszystkie wtyczki wpina się w szereg w moduły sterowania szybami, lusterkami i złącze centralnego zamka, wszystko idealnie dopasowane. Pewnie ta firma (lub inne podobne) mają też układy do Legacy. Z tym, że cena poszła mocno do góry - 9 miesięcy temu płaciłem 156 zł z przesyłką, teraz 249... https://a.aliexpress.com/_ufSABs
 6. Kambol

  Audio w subaru

  Szkoda kasy na przejściówki, czy bypassy. Sygnał zaciągniętego hamulca ręcznego, to po prostu zwarcie tego przewodu do masy - przykręć go np. do obudowy radia.
 7. Kambol

  Wrx 2015+

  Ja leję "bez LSPI" - Millers CFS 10W50 (7955): Ale czytałem fajny artykuł w temacie: https://www.comeanddriveit.com/engine/subaru-ringland-failure
 8. Kambol

  Wrx 2015+

  Ja używam OEM 15208AA170 (czarny).
 9. Kambol

  Wrx 2015+

  Panowie, czy ktoś z Was zmieniał fabryczny "plastikowy" IC na coś poważniejszego? Mój od dawna wyczekiwany remap w końcu dojdzie do skutku (w przyszłym tygodniu). Zastanawiam się, czy nie warto od razu zrobić mapy na jakiś większym ICku, jeśli za chwilę miałoby się okazać, że w upale na fabrycznym jest lipa. Z dostępnych u nas za w miarę przyzwoitą cenę (bo w USA ceny podobne ale w dolarach) widzę coś takiego: https://turboworks.pl/product-pol-4804-Intercooler-TurboWorks-SUBARU-WRX-Forester-XT-2-0T-15-17.html ale nie wiem ile te TW są warte... Patrząc na wielkość rdzenia, to różnica spora, bo OEM ma około 24x34,5x6,4cm =~5300cm3, a TW ma 28x28x9,5cm =7448cm3 (~140% OEM).
 10. U mnie też ciężko o wolny wieczór, ale jeśli akurat się złoży, to chętnie podjadę na jakiś spot. Obserwuję..
 11. Kambol

  Wrx 2015+

  Fajnie brzmi
 12. Kambol

  Wrx 2015+

  Dolot, to AEM? Jaka tarcza?
 13. Też udało mi się tam raz pokręcić wokół drzewa w środku dnia i poza jedną beemką nikt się nie pojawił. Ale wobec tego, co piszecie mogę chyba mówić o szczęściu.
 14. Grzanie jednej strony, to raczej kwestia uszkodzonych silników sterujących klapami w module ogrzewania/wentylacji.
 15. Napisz do kolegi @bombelllooo, myślę że ogarnie zmianę jednostek bez problemu.
×
×
 • Create New...