Jump to content

Kambol

Użytkownik
 • Content Count

  1893
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kambol last won the day on January 26 2019

Kambol had the most liked content!

Community Reputation

543 Wspaniały

About Kambol

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Outback H6, MY 2007
  WRX, MY 2017

Recent Profile Visitors

1722 profile views
 1. Nie ma co debatować, jeśli w Twojej opinii takie zużycie jest nie akceptowalne, to czary, wodory i płukanki nie pomogą. Kasa na stół, silnik na stół, potem pierścienie, gładź...
 2. Jeśli to z USA, czy Kanady, to wylicz sobie tym kalkulatorem: https://autazusa.com.pl/kalkulator-usa/ Z własnego doświadczenia wiem, że liczy dokładnie.
 3. U mnie w 3,0 H6 podobnie i z tego, co dowiadywałem się u fachowców, to raczej standard w tych silnikach z niemałymi już przebiegami.
 4. Kambol

  Wrx 2015+

  Co to za reflektory, OEM, czy coś dokupiłeś?
 5. Kambol

  Wrx 2015+

  Wygląda fajnie. Daj znać za jakiś czas, jak w codziennym użytkowaniu się sprawdza. COBB'a kupowałeś w Polsce, czy z importu?
 6. Kambol

  Wrx 2015+

  Co to za radio?
 7. Ale uważasz, że to się nasiliło po złożeniu grubszego stabilizatora? Pytałem o wersję, bo o ile dobrze pamiętam to premium i limited mają "inverted struts", ale czy to daje jakieś uchwytne korzyści względem zwykłych w base, nie mam pojęcia.
 8. A czemu chcesz zmieniać amory? Jesteś generalnie zadowolony z moda, warto? Napisz jeszcze proszę, którą masz wersję WRX (premium, limited, base).
 9. Dobra. To zamówię chyba ten zestaw WL, co Ty. Długo czekałeś na przesyłkę?
 10. Panowie, myślicie że warto kupić taki zestaw eibach'a: https://www.subispeed.com/2015-subaru-wrx/suspension/sway-bars/eibach-anti-roll-front-and-rear-sway-bar-kit-2015-wrx#.Xs7kDXbgq0k Cena wydaje się dobra, a być może będę miał możliwość to ściągnąć z US. A jeśli Whiteline, to rozumiem, że do "cywilnej" fury na tył będzie lepszy 22mm (niż np. 24)?
 11. Kambol

  Kurier klubowy

  Wracam, ale jeszcze nie wiem kiedy i na pewno będę zapakowany po sufit. Co masz do przewiezienia?
 12. Masz prawo być niezadowolony i po obietnicy wykonania usługi czuć się naciągnięty na wizytę. Straciłeś czas i pieniądze (na dojazd) i z pewnością wypadałoby żeby serwis przeprosił i zrobił jakiś gest (kawa, czy zaproszenie na jakiś bezpłatny drobny przegląd). Chodzi jednak o niewspółmierność Twojej opinii do tego zdarzenia. Niepowodzenie w zaprogramowaniu czujników TPMS w pojeździe z rynku US to w mojej opinii nie jest powód, by tak kategorycznie oceniać serwis i przestrzegać użytkowników żeby omijali go "szerokim łukiem".
 13. A możesz polecić jakiś sprawdzony zestaw (stabilizatory +łączniki) do WRX 2015+ ?
 14. Kambol

  Kurier klubowy

  Ja w przeciwną stronę - jadę w piątek 29.05 po południu Wrocław-Rzeszów.
×
×
 • Create New...