Jump to content

Kambol

Użytkownik
 • Content Count

  1857
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kambol last won the day on January 26 2019

Kambol had the most liked content!

Community Reputation

533 Wspaniały

About Kambol

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Outback H6, MY 2007
  WRX, MY 2017

Recent Profile Visitors

1610 profile views
 1. Na pewno nie zwalnia, bo to jest zdaje się "urządzenie gaśnicze" i nie spełnia norm dla gaśnicy. Można mieć taki spray dla własnego spokoju, a dla "władzy" trzeba mieć gaśnicę (nawet marketową, która może wcale nie zadziałać, ale obowiązek zostanie spełniony).
 2. Kambol

  5AT (w OBK 2008)

  Możesz zrobić stall test. Opis masz w tym service manualu: http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Legacy_Outback/2008/2008 Service Manual.pdf (zobacz 2812 i 2813 str. pdf).
 3. Niedawno kupiłem spray gaśniczy do samochodu i do domu. W obu lokalizacjach mam oczywiście też gaśnice, ale 6 sekund działania samochodowej (mam 2kg!) nie sprawia, że czuję się bezpieczniej, poza tym wiedząc, jakich zniszczeń dokonuje proszek gaśniczy, w razie "W" zacznę od tej "pianki do golenia" Na filmikach reklamowych ukazano, jakoby skuteczność była przyzwoita... Majątku nie kosztował, miejsca nie zajmuje - będzie jeździł na wszelki wypadek. https://www.iblockfire.com/pl/#skutecznosc
 4. Kambol

  Kurier klubowy

  Prawdopodobnie 06.04 będę jechał Wrocław - Rzeszów.
 5. Jeśli półośki, to najprawdopodobniej będą do wymiany wewnętrzne przeguby przednich - u mnie też trzęsło budą przy przyśpieszaniu. Pozostaje kwestia drgań na postoju, ale to może być związane z innymi obrotami silnika na zapiętych biegach D i R, niż na N i P, więc jeśli nie konwerter, to może być też problem z silnikiem (zawory?, poduszki?).
 6. Gdybyś był uprzejmy wrzucić mi screena z zaznaczonym tym znakiem, to będę zobowiązany. No chyba, że chodzi Ci o ten na lampie przy prawej krawędzi (ja nie potrafię rozpoznać jego treści), ale jeśli tak, to jednak oznaczenie trochę słabe dla lewego pasa 2-3-pasmowej jezdni jednokierunkowej...
 7. Ja jestem, ale do powyższych wyłączeń dodałbym jeszcze inne "siły wyższe" (jak ta obecna i jej podobne) oraz ich długotrwałe nieznane obecnie konsekwencje.
 8. Kambol

  Wyjscie Aux

  Trzeba podać masę na któryś pin we wtyczce, żeby przełączyło się na AUX. Zdaje się, że w "AUXie OEM" "podanie masy" następuje dopiero po wsadzeniu wtyczki minijack w gniazdo AUX. Coś musi być źle podłączone. Zobacz: 2007 AUX Mini input jack kit H6210AG000.pdf Więcej tu:
 9. Wyprzedzanie na przejściu - bez dyskusji, ale nie dostrzegłem tam ani znaków poziomych, ani pionowych informujących, że to pas do skrętu, albo, że zaraz się kończy...
 10. Dla mnie to akurat zaleta, bo można jeździć z odsuniętą osłoną okna dachowego i ani nie przegrzewa, ani nie wpada za dużo światła.
 11. W OBK III tak, jak piszą koledzy - podgrzewanie lusterek jest załączane razem z podgrzewaniem tylnej szyby, a podgrzewanie miejsc postoju wycieraczek jest załączane przyciskiem przy lewym kolanie kierowcy (obok gałki do regulacji lusterek, przycisku składania lusterek i przycisku VDC OFF).
 12. Miałem to zamówić, ale obawiałem się właśnie, czy takie nie przetłoczone będą dobrze wyglądać. Wrzuć proszę parę zdjęć po montażu.
 13. https://moman.pl/pl/strona-glowna/1378-subaru-impreza-wrx-sti-zamiennik-tarcz-licznika-z-mph-na-km.html
 14. Dzięki. Patrzyłem, ale namiary stamtąd są zajęte w moim terminie.
 15. Możecie polecić jakiś hotel we Lwowie z ludzkimi warunkami i przyzwoitą ceną? @radnor może Ty coś znasz?
×
×
 • Create New...