Jump to content

Jaca68

Użytkownik
 • Content Count

  560
 • Joined

 • Last visited

About Jaca68

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  znad kanału
 • Auto
  Forester XT MY 2014
  LIS 200t MY 2017

Recent Profile Visitors

436 profile views
 1. A tak w temacie AMG to tam takie słabe systemy są, czy da się je wyłączyć? Bo że przy tak małej prędkości te wszystkie układy stabilizacji go nie naprostowały.
 2. Zmień miejsce zamieszkania, bliżej pracy. Bądź ECO
 3. Już go załadowali na lawetę i wiozą do PL - kolejna igła do sprowadzenia. A z tym truciem to nie przesadzaj. Sam do pracy autem, rowerem czy komunikacją miejską pomykasz?
 4. Ależ jest oferowana, nie przez ASO tylko przez firmy car-audio. Wyciszą, wymienią głośniki, dołożą wzmacniacz i suba. Wedle życzenia klienta.
 5. Nie znam tego skrzyżowania, ale ten w czarnym wcale nie musiał wjechać na czerwonym, tam do sygnalizatora jest daleko, nie wiem jak są światła ustawione, u siebie na wsi mam jedno skrzyżowanie gdzie prawie zawsze po zapaleniu się zielonego dla mnie, mam przed sobą zjeżdżające z poprzecznej drogi auta. Skrzyżowanie jest szerokie dwa pasy w każdą stronę, tory tramwajowe, auta z poprzecznej jadą wolno. Nie chce mi się wierzyć że codziennie występuje tam nagłe nagromadzenie chamów, tym bardziej że na innych skrzyżowaniach w mieście takie sytuacje nie występują. A poza tym. Mnie się dotąd wydawało że ustąpienie chamowi to wyraz rozsądku i gwarant bezpiecznej jazdy, a przepychanie się z chamem to głupota.
 6. To taranuj najlepiej z kamerką. Hak ci wyjaśni potem dlaczego dostaniesz 50% winy za spowodowanie kolizji skoro mogłeś jej uniknąć. Bo na moje oko to oni kolizję mieli. Można nie puszczać ale żeby zaraz walić???
 7. Nie na czasie jesteś. Fajniej to było w 2014 jak w ofertę wchodził FXT. Teraz moc jest dla miszczów prostej i piratów drogowych a fajnie to jest brać zakręty bez zwalniania delektując się zajebistym układem jezdnym i nisko położonym środkiem ciężkości w takim XV 1.6
 8. Nigdy Ci się nie zdarza że po zapaleniu zielonego są jeszcze goście opuszczający skrzyżowanie? Ja tak mam codziennie ale nie ruszam w nich taranem.
 9. No ale ten w 3:10 to też wyjątkowy cham. Po co przyspiesza, nie widzi że jadą z lewej?
 10. Cały wątek o tym jest:
 11. Jaca68

  Co zamiast XV???

  Genialne wartości jak na 114 koni i zero dynamiki. Wczorajsza wycieczka 245 konną turbo benzyną ELB-GDY-ELB, S7 tempomat na 140, obwodnica trochę wolniej bo wiadomo tłok, zjazd do centrum Gdyni i powrót. Komp pokazał 8,9 ltr. ps. Nie, nie jechałem Subaru.
 12. Nie wiem jak mocno wam się trzęsie, ale ja na światłach czuje kiedy załącza się sprzęgło od sprężarki klimatyzacji.
 13. Na rowerze też da się http://wrower.pl/wiadomosci/mark-beaumont-rowerem-w-80-dni-dookola-swiata,6546.html
 14. Trzeba by się kiedyś pobawić i policzyć ile się środek ciężkości auta obniża dzięki płaskiemu silnikowi. Bo coś mi się wydaje że więcej tu marketingowej papki niż faktów.
 15. Z wyjątkiem kierowców dla których idealnym wyborem jest 114 KM
×
×
 • Create New...