Skocz do zawartości

dako

Użytkownik
 • Zawartość

  256
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dako

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnie wizyty

502 wyświetleń profilu
 1. cham na drodze

  Tyle co standardowa "L" .... w miesiącu.
 2. Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

  Ja bym się potykał o ten ręczny non stop. Kolor i dźwięk silnika przemawiają za rumakiem, NSX chyba jednak ma lepsze osiągi/lepiej się prowadzi - ale to moje gdybanie, obydwa pozostają w sferze fantazji.
 3. cham na drodze

  Ja bym wspomniał o wymuszeniu w 1.07 (forester) oraz o sytuacji zatrzymania przed przejściem dla pieszych (forester) z 3.07. Wina tego "z tyłu" ale generalnie nie jestem zwolennikiem tego konkretnego manewru (wyprzedzenie ciężarówki przed skrzyżowaniem z wyłączoną sygnalizacją a następnie zatrzymanie się przy dość intensywnym ruchu (wystarczyło spojrzeć w lusterka by przewidzieć ciąg wydarzeń- mała odległość).
 4. Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

  http://www.motofakty.pl/artykul/na-autopilocie-wprost-do-aresztu.html?utm_source=iFrame&utm_medium=Przekierowanie&utm_campaign=Iframe_przekierowanie " Jak ustalili policjanci do uszkodzeń pojazdu doszło w momencie, gdy kierowca pojazdu ustawił autopilota - funkcję, która kontroluje tor jazdy, rozpoznaje drogę oraz pasy znajdujące się na jezdni. Coś jednak nie zadziałało tak jak powinno i Subaru wpadło do rowu. "
 5. cham na drodze

  @sluf Ostatni raz paprykarz jadłem na studiach, tak więc .....
 6. cham na drodze

  Co ja mam Tobie odpowiedzieć? Do ciupy go i milion $ kary!! Ktoś kto na samą myśl przekroczenia prędkości na autostradzie o 60km/h dostaje sraczki niech się przesiądzie na transport kolejowy - byle ne TGV, bo tam 300+ @Dyrekcja Miałem na myśli pisząc "na równi z wyżej wymienionymi" tj: " przejazd na czerwonym/wyprzedzanie przed przejściem czy zajeżdżanie drogi - tego się nie praktykowało nigdy. "
 7. cham na drodze

  Dawniej robiło się dużo "grubsze" rzeczy i nikt afery z tego nie robił (mowa o 200km/h+) - zwłaszcza gdy warunki są do tego sprzyjające. Poza tym nie wierzę w tę prędkość - robione na duuuuużym przybliżeniu. Przejazd pasem awaryjnym traktuje na równi z ww. wymienionymi.
 8. cham na drodze

  Dziwne czasy nastały, rozumiem przejazd na czerwonym/wyprzedzanie przed przejściem czy zajeżdżanie drogi - tego się nie praktykowało nigdy. Ale żeby 200+km/h na autostradzie! i od razu cham? To co powiecie o tym? AUDI przejazd po zwykłej drodze
 9. cham na drodze

  eeeeeeeeeeeee, yyyyyyyyyyyyy Jak żyję, takiego numeru nie wywinąłem ale widocznie wszystko przede mną.
 10. cham na drodze

  Właśnie miałem to wklejać - naprawdę trzeba nisko upaść, by TAK jeździć. I nie ma żadnego usprawiedliwienia!!!! (Ok, zagrożenie życia - ale wtedy skan z SOR z datą i godziną + film z przejazdu). Wywołuję do tabilicy @administracja - to trzeba PUBLICZNIE napiętnować.
 11. Malta z dzieciakami

  Byłem w Bugibba i traktowałem to miejsce jako wypadowe. Ogólnie miejscówka głośna i zatłoczona. Trochę knajpek się znajdzie ale ciężko mi polecić jakąś konkretną bo codziennie jedliśmy w innym miejscu. W zależności co Was interesuje (Czy samo zwiedzanie, czy jednak trochę plaży - zakładam, że jak z Trójmiasta, to plaży macie po dziurki w nosie ale mimo to polecę kilka) Wg mnie obowiązkowe punkty w wycieczce: 1. Jeden dzień wycieczka do Stolicy La Valetta 2. Jeden dzień do Popyeye Village (jeśli z dziećmi, ale samemu też można) + 3. Najbliższa niezła plaża w Melleha - bardzo łagodna, ostrzejsza (fale!) - to Ghajn Tuffieha, śliczna (kolor piasku) jest w Gozo na Ramla. 4. Gozo - jeśli chętni to polecam Błękitną Lagunę i pobliskie pływanie z delfinami. 5. Na południu wyspy jest obóz dla uchodźców więc w te rejony nie zapuszczałem się z rodziną - chyba, że miałbym przy sobie 9mm. 6. Z dworca autobusowego dojedziecie wszędzie na wyspę - lepiej wstać wcześniej, bo potem są bardzo zatłoczone.
 12. Trójmiejskie spoty

  Nie wiedziałem, że w naszych schroniskach są jedynki a spanie w pokoju np. 8-osobowym to już wyższa szkoła jazdy.... Ze śniadaniem czy bez? Standard ** wystarczy? Hostel-e zostają wg. mnie ale to cena schroniska x2 około (i tak mniej niż najtańsze hotele w sezonie). Będzie jakieś spotkanie w najbliższym czasie czy wszyscy już na wakacje wyjechali?
 13. Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  W Toyocie był @hak64, incognito
 14. Przepisy ruchu drogowego.

  Pierwsze słyszę by pies zatrzymał psa do kontroli za przekroczenie prędkości.....
 15. cham na drodze

  Niektórzy mają problem z liczeniem do trzech (w myśl zasady, jeden umie pisać drugi czytać) a wy im o siedmio-pasmówkach prawicie.
×