dako

Użytkownik
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O dako

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnio na profilu byli

432 wyświetleń profilu
 1. Byłem w Bugibba i traktowałem to miejsce jako wypadowe. Ogólnie miejscówka głośna i zatłoczona. Trochę knajpek się znajdzie ale ciężko mi polecić jakąś konkretną bo codziennie jedliśmy w innym miejscu. W zależności co Was interesuje (Czy samo zwiedzanie, czy jednak trochę plaży - zakładam, że jak z Trójmiasta, to plaży macie po dziurki w nosie ale mimo to polecę kilka) Wg mnie obowiązkowe punkty w wycieczce: 1. Jeden dzień wycieczka do Stolicy La Valetta 2. Jeden dzień do Popyeye Village (jeśli z dziećmi, ale samemu też można) + 3. Najbliższa niezła plaża w Melleha - bardzo łagodna, ostrzejsza (fale!) - to Ghajn Tuffieha, śliczna (kolor piasku) jest w Gozo na Ramla. 4. Gozo - jeśli chętni to polecam Błękitną Lagunę i pobliskie pływanie z delfinami. 5. Na południu wyspy jest obóz dla uchodźców więc w te rejony nie zapuszczałem się z rodziną - chyba, że miałbym przy sobie 9mm. 6. Z dworca autobusowego dojedziecie wszędzie na wyspę - lepiej wstać wcześniej, bo potem są bardzo zatłoczone.
 2. Nie wiedziałem, że w naszych schroniskach są jedynki a spanie w pokoju np. 8-osobowym to już wyższa szkoła jazdy.... Ze śniadaniem czy bez? Standard ** wystarczy? Hostel-e zostają wg. mnie ale to cena schroniska x2 około (i tak mniej niż najtańsze hotele w sezonie). Będzie jakieś spotkanie w najbliższym czasie czy wszyscy już na wakacje wyjechali?
 3. W Toyocie był @hak64, incognito
 4. Pierwsze słyszę by pies zatrzymał psa do kontroli za przekroczenie prędkości.....
 5. Niektórzy mają problem z liczeniem do trzech (w myśl zasady, jeden umie pisać drugi czytać) a wy im o siedmio-pasmówkach prawicie.
 6. @markos007 czytaj uwaznie - wkleiłem to dokładnie 7 postów temu, na tej samej stronie!
 7. Mam nadzieję, że to nikt z "naszych" (pomijam fakt, że działo się to w Gdyni): " Doszło do sprzeczki między dwoma kierowcami. Kierowca samochodu osobowego, twierdząc, że kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo, pojechał za autobusem i na przystanku wszedł do pojazdu. Doszło do wymiany zdań, a później szarpaniny. Na koniec kierowca samochodu osobowego rozpylił gaz i wysiadł, po czym pojechał samemu na komisariat. Kierowca autobusu też został już przesłuchany. Ich wersje są różne - mówi Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Nieco dokładniej opisują sytuację przedstawiciele Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni. Wedle ich relacji do zdarzenia doszło około godz. 8:20. Autobus linii 194 jechał z Suchego Dworu do Gdyni - na Plac Kaszubski. W pewnym momencie za pojazdem zaczęło jechać subaru, którego kierowca - jak okazało się później - miał twierdzić, że kierujący autobusem wymusił pierwszeństwo na rondzie znajdującym się na granicy Kosakowa i Gdyni. - Kiedy autobus zatrzymał się na pętli zobacz na mapie Gdyni, kierowca samochodu osobowego również stanął, po czym wysiadł z auta, wszedł do autobusu, wyzwał jego kierowcę i - gdy ten wyszedł ze swojej kabiny - psiknął mu w twarz gazem pieprzowym - mówi Marcin Gromadzki, rzecznik gdyńskiego ZKM. Pasażerowie murem za kierowcą autobusu Zdarzenie miała widzieć kobieta kierująca innym autobusem, który przyjechał akurat na pętlę - to ona zawiadomiła o wszystkim centralę ruchu i policję. Tymczasem kierowca subaru wyszedł z autobusu, wsiadł do swojego auta i odjechał. Jak się okazało - pojechał prosto na komisariat. - Warto podkreślić, że za kierowcą autobusu murem stanęli pasażerowie, jeden z nich - nie wiedząc, że wszystko rejestrują kamery monitoringu - podbiegł do samochodu napastnika i wyrwał przednią tablicę rejestracyjną, aby pozostał dowód ataku - mówi Gromadzki. W dowodzie rejestracyjnym będzie jak wół - wydano wtórnik tablicy rejestracyjnej!!!
 8. @mz56 oczywiście, ja również przepraszam jeśli nie trafiłem z wypowiedzią Szerokości!!
 9. @mz56 zacytowałem Tobie słowa pewnej piosenki, gdyż publicznie wylewasz żale, że masz za mało odpowiedzi w swoim wątku (jak ktoś będzie chciał, to się wypowie - spokojnie). A Ty do mnie z takimi tekstami - nawet nie wiem jak się mam do tego odnieść. Podobno muzyka łagodzi obyczaje.... Peace.
 10. ASO Subaru. Tu się witamy - > Dla nowych użytkowników
 11. "Dlaczego tak, a nie inaczej? Jak to dlaczego? Chciałaś tego, wybrałaś, wczuj się w pokrzywdzonego"
 12. 50km/h jest dla wszystkich pojazdów w tym 40-tonowych tirów, autobusów- logiczne, że dla osobówek jest więcej
 13. Powoli dochodzimy do modelu społeczeństwa bawarskiego - zdyscyplinowani obywatele, sami na siebie donoszą wyręczając odpowiednie służby. Oczywiście takich zachowań jak wspomniane "EVO" nie pochwalam. p.s. 48km/h w mieście????
 14. @Pawel_P przeczytałem Twojego posta i mi się utwór Paktofoniki przypomniał - "Gdyby" - już zapuściłem
 15. AdaSch gratulacje - o jest nas trzech!!