Skocz do zawartości

dako

Użytkownik
 • Zawartość

  279
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dako

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnie wizyty

606 wyświetleń profilu
 1. Kubica w F1

  Z ciekawości - o jakiej masie skrawków opony, która się przylepia, mówimy?
 2. Kubica w F1

  Spodnie rurki, tubka wazeliny i będzie komplet
 3. Kubica w F1

  F1 z tymi jej ograniczeniami, w każdym możliwym aspekcie, stała się sztuką dla sztuki. Bolidy sprzed dekady szybsze na wielu torach. Powolny upadek tej dyscypliny (chylenie się na elitarność z całą otoczką, nie ujmując klasie zawodników, bo oni są chyba najbardziej poszkodowanymi poza kwestiami $) zaczął się od wprowadzeniu zmian in minus poczynając od KERS-u i v6. Z powyższą opinią nie trzeba się zgadzać. Wróci Robert moja miłość do F1 też
 4. cham na drodze

  Zamiast jechać sobie spokojnie, to duża część kierowców, zwłaszcza facetów, szuka bezsensownej zaczepki i konfliktu. Matki natury nie oszukasz, zabrali maczugi, miecze i inne zabawki to gdzieś testosteron musi mieć ujście.
 5. cham na drodze

  Pytanie: Wzdłuż drogi mającej po dwóch pasach w każdym kierunku, jest droga rowerowa (wyznaczona znakiem C-13), rowerzysta zatem zobowiązany jest do jazdy ww. drogą. Czy takowy przepis możemy rozciągnąć do bus pasów - oznaczonych znakiem P-22: BUS, w odniesieniu do taksówek. Skoro jest dla nich wyznaczona droga a pomimo to jeżdżą lewym i nie upłynniają ruchu ,a co za tym idzie, możemy podciągnąć to do art. 90 KW? ( Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany.).
 6. cham na drodze

  yhmm. Oglądam się za dziewczyną na ulicy, lepiej? Nic na nich nie działa, poza zabraniem uprawnień.
 7. cham na drodze

  Na krajowej 7, nie pamiętam gdzie, jest przejazd kolejowy z znakiem STOP, sygnalizacja uszkodzona. Na kilkanaście pojazdów przede mną, zatrzymał się 1. Daje do myślenia. Podobnie z zielonymi strzałkami, późnym pomarańczowym - dla mnie każde z tych wykroczeń jest objawem debilizmu kierowcy i nie ma przebaczenia. (jak zapamiętam delikwenta, to wybaczcie, ale 500m dalej, gorączkowo szukam czegoś w smartfonie jak się okażę, że z lewego pasa, chce nagle pojechać w prawo i zdziwienie, że subarak go nie wpuści. Dodam jedną rzecz, która mnie skrajnie denerwuje - nie trzymanie odległości od poprzedzającego pojazdu. W trasie. W mieście, zostawisz 50m, to Ci się będą wciskać na zmianę. W trasie, jadę z rodziną, bezpieczeństwo uber alles. 5 metrów za mną [YOU], ja przepisowe 100km/h. Wytracam do 90km/h, silnikiem, lekko gazuje, dystans się zwiększa. I tak zabawa przez kilka kilometrów aż mnie nie wyprzedzi. Najgorszy typ kierowcy (potulnieje jak widzi niebieskich).
 8. Opony na zime

  Zmieniać już na letnie? na Wielkanoc czeka mnie trasa Gdańsk-lubelskie-Gdańsk ale temperatury wciąż poniżej 10 stopni, jest sens?
 9. cham na drodze

  Łaskawie wielmożnemu odpisuje - czynnością konieczną jest zapłacenie za paliwo i wzięcie faktury (dane automatycznie się wczytują, nie muszę recytować swojego NIP-u z pamięci). Swoje w kolejce też muszę odstać, w tym czasie dystrybutor jest "zablokowany". Przecieram szybę na miejscu co zajmuje mi ok. 10 sek. Na miejscu - bo latanie z gąbką po całym parkingu mi się jakoś nie widzi. O ile woda jest w miarę czysta, o co coraz trudniej. Ehh te elektryki
 10. cham na drodze

  Rombu mniej ciśnienia w majtkach i więcej wyrozumiałości - ja rozumiem tempo życia i wszechobecny pośpiech ale jak słusznie zauważył forumowicz thomson0073 są czynności konieczne do przeprowadzenia. Dodam, że do dystrybutora można podjechać również z drugiej strony - gdyby ktoś miał problem z rozróżnianiem prawa/lewa.
 11. cham na drodze

  A umyć szyby pod dystrybutorem mogę czy jaśnie wielmożnemu Panu też się spieszy? I pewnie trzeba biec do kasy i z powrotem, o fakturze nie wspomnę...
 12. Kubica w F1

  Kubica na torze
 13. Kubica w F1

  Chyba zimno było, bo wszyscy szukają drobnych w kieszeniach Najs! Zazdroszczę!
 14. Przeglądy - czy warto w ASO ?

  Mnie ostatnio ASO Zdanowicz zadziwiło na plus - bateria mi się skończyła w pilocie. Wymienili za 10 PLN i przy okazji na informację, że płyn mi się skończył od spryskiwaczy uzupełnili za ... darmo Chyba, będę częściej zajeżdżał po płyn bo innych powodów odpukać nie ma
 15. cham na drodze

  No bo na rondzie trzeba zwalniać I zakaz używania gazu. You make my day!! Rondo = skrzyżowanie o ruchu okrężnym z pierwszeństwem przejazdu. O ile znaki szczególne nie stanowią inaczej.
×