Skocz do zawartości

dako

Użytkownik
 • Zawartość

  288
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dako

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnie wizyty

646 wyświetleń profilu
 1. dako

  Kurier klubowy

  Podepnę się - biurko (rozłożone) waga ok. 25kg, wymiary 120x60 blatu z Olsztyna do Gdańska, za flaszkę Stocka/Grandsa lub innej melted Whisky. Są chętni ?
 2. dako

  cham na drodze

  Znam takiego co "odkręcił w słusznej wierze", ktoś przyuważył i dostał dwa lata, w zawieszeniu. Tak więc ten teges - z dupy porada.
 3. dako

  cham na drodze

  Czy jak na drodze jednokierunkowej, o szerokości ok 3,5m -4m, jak widzicie auto jadące pod prąd - puszczacie delikwenta przyklejając się do krawężnika, Czy preferujecie styl rosyjski - dojeżdżacie do maski i nazad (~200 metrów, jest gdzie wykręcić)?
 4. dako

  cham na drodze

  I jeszcze nazwiska kierowców nie są nigdzie publikowane przez to rodo-srodo. Ale na szczęście w internecie nic nie ginie
 5. dako

  Filmy

  To się nazywa potęga żywiołu vs. SUBARU:
 6. dako

  cham na drodze

  @Jaca68 Nie chce się czepiać ale prawy pas masz wolny - wyprzedziłeś ciężarówkę to trzeba zjechać, korona z głowy nie spadnie.
 7. dako

  Kubica w F1

  Ale emocje - brakuje takich w F1
 8. dako

  AC i naprawa powypadkowa przy orzeczeniu szkody całkowitej

  70,80%- kwestia umowna (zapisów OWU AC lub SWU). Standard to 70%.
 9. dako

  Kubica w F1

  Co z tego jak ma ostatni czas: 1:08.822 , ponad 3s straty do najlepszego. Poprawił na 1:07.724 , Hamilton 1:05.037 @ 1:07.424 @down co taka mała czcionka - walnij od razu 72
 10. dako

  Kubica w F1

  Z ciekawości - o jakiej masie skrawków opony, która się przylepia, mówimy?
 11. dako

  Kubica w F1

  Spodnie rurki, tubka wazeliny i będzie komplet
 12. dako

  Kubica w F1

  F1 z tymi jej ograniczeniami, w każdym możliwym aspekcie, stała się sztuką dla sztuki. Bolidy sprzed dekady szybsze na wielu torach. Powolny upadek tej dyscypliny (chylenie się na elitarność z całą otoczką, nie ujmując klasie zawodników, bo oni są chyba najbardziej poszkodowanymi poza kwestiami $) zaczął się od wprowadzeniu zmian in minus poczynając od KERS-u i v6. Z powyższą opinią nie trzeba się zgadzać. Wróci Robert moja miłość do F1 też
 13. dako

  cham na drodze

  Zamiast jechać sobie spokojnie, to duża część kierowców, zwłaszcza facetów, szuka bezsensownej zaczepki i konfliktu. Matki natury nie oszukasz, zabrali maczugi, miecze i inne zabawki to gdzieś testosteron musi mieć ujście.
 14. dako

  cham na drodze

  Pytanie: Wzdłuż drogi mającej po dwóch pasach w każdym kierunku, jest droga rowerowa (wyznaczona znakiem C-13), rowerzysta zatem zobowiązany jest do jazdy ww. drogą. Czy takowy przepis możemy rozciągnąć do bus pasów - oznaczonych znakiem P-22: BUS, w odniesieniu do taksówek. Skoro jest dla nich wyznaczona droga a pomimo to jeżdżą lewym i nie upłynniają ruchu ,a co za tym idzie, możemy podciągnąć to do art. 90 KW? ( Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany.).
 15. dako

  cham na drodze

  yhmm. Oglądam się za dziewczyną na ulicy, lepiej? Nic na nich nie działa, poza zabraniem uprawnień.
×