Jump to content

dako

Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dako last won the day on August 22 2016

dako had the most liked content!

Community Reputation

301 Wspaniały

About dako

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 09/19/1978

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Recent Profile Visitors

1242 profile views
 1. Stary (org.) wydech zaczął pierdzieć, z racji iż nie będę bawił się w spawanie - wyleciał. W nowym doszły dwie końcówki ultera (bezgłośne, w środku czarna farba) ładnie wpasowane (bo moment przejściowy wyglądał komicznie - jak w mazdach czy dacii ) Efekt: Właściciel warsztatu jeździ od nowości Legacy Spec-em, rodzynek.
 2. Złapałem kapcia, opona do wywalenia i podjęta decyzja o nowych laczkach. Upgrade. Dunlopy out, Bridgestone in.
 3. To za mojego życia ale piwa jeszcze wtedy nie piłem Myślałem, że lata 90-te... Kawałek dalej był jeszcze bar pod skarpą - stoczniowe życie kwitło popołudniami na okolicznych trawnikach.
 4. Moja dzielnia. Zgadnę, Kaszubska? (już nie istnieje) Często tam się prali po mordach - stara gwardia już nie żyje niestety lub siedzi za zabójstwa i inne takie. Jak będziesz kiedyś w pobliżu, to zapraszam na piwko. Tylko nie ubieraj koszulki z "L"
 5. To GIF-y już można? Jaka maksymalna wielkość bo lubię w HD
 6. Ja mam dwa przemyślenia na poniedziałek. Kiedyś pisałem, że oglądam różne cykliczne programy typu "stop cham". Kiedyś czekałem na odcinek tydzień, teraz pojawia się co drugi dzień, to o czymś świadczy. Strefa zamieszkania - dla mnie jako kierowcy, świętość. Wolno i z rozwagą. Tak samo strefa "30". Wczoraj jechałem ~3x km/h, dla kierowcy za mną zdecydowanie za wolno ale debil skoro już musiał wyprzedzić to dlaczego zrobił to na przejściu na pieszych? Parkował 200metrów dalej - niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy. Zyskał może 5-10 sekund.
 7. Odnoście OC zawodowego, jak niektórzy sugerują, nie będzie tam w zakresie szkód wyrządzonych w mieniu osób trzecich w postaci pojazdów mechanicznych. Takie generalne wyłączenie. Jeśli inne szkody w mieniu to tylko w ramach zapisów szczególnych. Oczywiście szkoda stricte związana z czynnościami zawodowymi lub działaniami przygotowawczymi. Jazdę na rowerku trudno będzie do takowych zaliczyć.
 8. Odnośnie omijania w korkach przez jednoślady (motory) , nie mam nic przeciwko a nawet jestem za, po to w końcu się je kupuje. Ale dlaczego skuter o pojemności 50cm3 (niech będzie nawet 125cm3 jak kierowca lipny) zajmuje po wszystkim lewy pas i po zapaleniu się zielonego, swoim bolidem BLOKUJE ruch? Nie zrozumcie mnie źle, stoję jako pierwszy na światłach, po czym pojawia się motorower/skuter i mam dwa wyjścia albo będę się wlekł za nim przez kilkaset metrów w optymistycznym wariancie albo wyprzedzę na styk jeśli droga jednopasmowa. To jest FAIR? Ostatnio na trasie M
 9. Zblokowało się coś. Pani nie pozwoliła. Uszanowałem jej decyzję.
 10. Taka sytuacja. Wczoraj w centrum miasta Gdańska, na trzypasmowej ul. Grunwaldzkiej, na lewym pasie, pewnej Pani auto odmówiło posłuszeństwa. Zatrzymałem się, celem pomocy, jakiś problem z skrzynią biegów (automat) więc ewentualne zepchnięcie/ zholowanie nie wchodziło w rachubę. Użyczyłem swojego trójkąta oryginalnego SUBARU (Pani nie miała, auto zastępcze) w stanie pachnącym nowością (jej auto stało na samych awaryjnych i powodowało zagrożenie, sam ledwo wyhamowałem, tam jest ograniczenie 70 +) ustawiłem prawidłowo a następnie odjechałem, nie wziąwszy kontaktu Zacznę
 11. Ja kiedyś jechałem "za" ale nie dogoniłem
 12. Przyznać się, kogo lanos objechał?
 13. Przez przypadek wymieniłem aku. . Sąsiadka (lvl. 29) mi zwróciła uwagę, że po wymianie nie wyłączyłem światełka. Córka jak siedziała z tyłu włączyła mi mimowolnie lampkę, ja tego nie zauważyłem i jak auto nie odpaliło/nie dawało oznaków życia to się nie bawiłem w reanimowanie. 350 w plecy.
 14. Polskie drogi, polscy kierowcy i stop cham to mój cotygodniowy, obowiązkowy seans przy piwku. Działa na wyobraźnię.
 15. dako

  Kubica w F1

  Nie rozumiem, jak komuś może przeszkadzać męski, dosadny język. Tu nie Wersal.
×
×
 • Create New...