Skocz do zawartości

dako

Użytkownik
 • Zawartość

  283
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dako

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnie wizyty

637 wyświetleń profilu
 1. dako

  cham na drodze

  @Jaca68 Nie chce się czepiać ale prawy pas masz wolny - wyprzedziłeś ciężarówkę to trzeba zjechać, korona z głowy nie spadnie.
 2. dako

  Kubica w F1

  Ale emocje - brakuje takich w F1
 3. dako

  AC i naprawa powypadkowa przy orzeczeniu szkody całkowitej

  70,80%- kwestia umowna (zapisów OWU AC lub SWU). Standard to 70%.
 4. dako

  Kubica w F1

  Co z tego jak ma ostatni czas: 1:08.822 , ponad 3s straty do najlepszego. Poprawił na 1:07.724 , Hamilton 1:05.037 @ 1:07.424 @down co taka mała czcionka - walnij od razu 72
 5. dako

  Kubica w F1

  Z ciekawości - o jakiej masie skrawków opony, która się przylepia, mówimy?
 6. dako

  Kubica w F1

  Spodnie rurki, tubka wazeliny i będzie komplet
 7. dako

  Kubica w F1

  F1 z tymi jej ograniczeniami, w każdym możliwym aspekcie, stała się sztuką dla sztuki. Bolidy sprzed dekady szybsze na wielu torach. Powolny upadek tej dyscypliny (chylenie się na elitarność z całą otoczką, nie ujmując klasie zawodników, bo oni są chyba najbardziej poszkodowanymi poza kwestiami $) zaczął się od wprowadzeniu zmian in minus poczynając od KERS-u i v6. Z powyższą opinią nie trzeba się zgadzać. Wróci Robert moja miłość do F1 też
 8. dako

  cham na drodze

  Zamiast jechać sobie spokojnie, to duża część kierowców, zwłaszcza facetów, szuka bezsensownej zaczepki i konfliktu. Matki natury nie oszukasz, zabrali maczugi, miecze i inne zabawki to gdzieś testosteron musi mieć ujście.
 9. dako

  cham na drodze

  Pytanie: Wzdłuż drogi mającej po dwóch pasach w każdym kierunku, jest droga rowerowa (wyznaczona znakiem C-13), rowerzysta zatem zobowiązany jest do jazdy ww. drogą. Czy takowy przepis możemy rozciągnąć do bus pasów - oznaczonych znakiem P-22: BUS, w odniesieniu do taksówek. Skoro jest dla nich wyznaczona droga a pomimo to jeżdżą lewym i nie upłynniają ruchu ,a co za tym idzie, możemy podciągnąć to do art. 90 KW? ( Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany.).
 10. dako

  cham na drodze

  yhmm. Oglądam się za dziewczyną na ulicy, lepiej? Nic na nich nie działa, poza zabraniem uprawnień.
 11. dako

  cham na drodze

  Na krajowej 7, nie pamiętam gdzie, jest przejazd kolejowy z znakiem STOP, sygnalizacja uszkodzona. Na kilkanaście pojazdów przede mną, zatrzymał się 1. Daje do myślenia. Podobnie z zielonymi strzałkami, późnym pomarańczowym - dla mnie każde z tych wykroczeń jest objawem debilizmu kierowcy i nie ma przebaczenia. (jak zapamiętam delikwenta, to wybaczcie, ale 500m dalej, gorączkowo szukam czegoś w smartfonie jak się okażę, że z lewego pasa, chce nagle pojechać w prawo i zdziwienie, że subarak go nie wpuści. Dodam jedną rzecz, która mnie skrajnie denerwuje - nie trzymanie odległości od poprzedzającego pojazdu. W trasie. W mieście, zostawisz 50m, to Ci się będą wciskać na zmianę. W trasie, jadę z rodziną, bezpieczeństwo uber alles. 5 metrów za mną [YOU], ja przepisowe 100km/h. Wytracam do 90km/h, silnikiem, lekko gazuje, dystans się zwiększa. I tak zabawa przez kilka kilometrów aż mnie nie wyprzedzi. Najgorszy typ kierowcy (potulnieje jak widzi niebieskich).
 12. dako

  Opony na zime

  Zmieniać już na letnie? na Wielkanoc czeka mnie trasa Gdańsk-lubelskie-Gdańsk ale temperatury wciąż poniżej 10 stopni, jest sens?
 13. dako

  cham na drodze

  Łaskawie wielmożnemu odpisuje - czynnością konieczną jest zapłacenie za paliwo i wzięcie faktury (dane automatycznie się wczytują, nie muszę recytować swojego NIP-u z pamięci). Swoje w kolejce też muszę odstać, w tym czasie dystrybutor jest "zablokowany". Przecieram szybę na miejscu co zajmuje mi ok. 10 sek. Na miejscu - bo latanie z gąbką po całym parkingu mi się jakoś nie widzi. O ile woda jest w miarę czysta, o co coraz trudniej. Ehh te elektryki
 14. dako

  cham na drodze

  Rombu mniej ciśnienia w majtkach i więcej wyrozumiałości - ja rozumiem tempo życia i wszechobecny pośpiech ale jak słusznie zauważył forumowicz thomson0073 są czynności konieczne do przeprowadzenia. Dodam, że do dystrybutora można podjechać również z drugiej strony - gdyby ktoś miał problem z rozróżnianiem prawa/lewa.
 15. dako

  cham na drodze

  A umyć szyby pod dystrybutorem mogę czy jaśnie wielmożnemu Panu też się spieszy? I pewnie trzeba biec do kasy i z powrotem, o fakturze nie wspomnę...
×