Skocz do zawartości

dako

Użytkownik
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dako

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnie wizyty

452 wyświetleń profilu
 1. cham na drodze

  eeeeeeeeeeeee, yyyyyyyyyyyyy Jak żyję, takiego numeru nie wywinąłem ale widocznie wszystko przede mną.
 2. cham na drodze

  Właśnie miałem to wklejać - naprawdę trzeba nisko upaść, by TAK jeździć. I nie ma żadnego usprawiedliwienia!!!! (Ok, zagrożenie życia - ale wtedy skan z SOR z datą i godziną + film z przejazdu). Wywołuję do tabilicy @administracja - to trzeba PUBLICZNIE napiętnować.
 3. Malta z dzieciakami

  Byłem w Bugibba i traktowałem to miejsce jako wypadowe. Ogólnie miejscówka głośna i zatłoczona. Trochę knajpek się znajdzie ale ciężko mi polecić jakąś konkretną bo codziennie jedliśmy w innym miejscu. W zależności co Was interesuje (Czy samo zwiedzanie, czy jednak trochę plaży - zakładam, że jak z Trójmiasta, to plaży macie po dziurki w nosie ale mimo to polecę kilka) Wg mnie obowiązkowe punkty w wycieczce: 1. Jeden dzień wycieczka do Stolicy La Valetta 2. Jeden dzień do Popyeye Village (jeśli z dziećmi, ale samemu też można) + 3. Najbliższa niezła plaża w Melleha - bardzo łagodna, ostrzejsza (fale!) - to Ghajn Tuffieha, śliczna (kolor piasku) jest w Gozo na Ramla. 4. Gozo - jeśli chętni to polecam Błękitną Lagunę i pobliskie pływanie z delfinami. 5. Na południu wyspy jest obóz dla uchodźców więc w te rejony nie zapuszczałem się z rodziną - chyba, że miałbym przy sobie 9mm. 6. Z dworca autobusowego dojedziecie wszędzie na wyspę - lepiej wstać wcześniej, bo potem są bardzo zatłoczone.
 4. Trójmiejskie spoty

  Nie wiedziałem, że w naszych schroniskach są jedynki a spanie w pokoju np. 8-osobowym to już wyższa szkoła jazdy.... Ze śniadaniem czy bez? Standard ** wystarczy? Hostel-e zostają wg. mnie ale to cena schroniska x2 około (i tak mniej niż najtańsze hotele w sezonie). Będzie jakieś spotkanie w najbliższym czasie czy wszyscy już na wakacje wyjechali?
 5. Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  W Toyocie był @hak64, incognito
 6. Przepisy ruchu drogowego.

  Pierwsze słyszę by pies zatrzymał psa do kontroli za przekroczenie prędkości.....
 7. cham na drodze

  Niektórzy mają problem z liczeniem do trzech (w myśl zasady, jeden umie pisać drugi czytać) a wy im o siedmio-pasmówkach prawicie.
 8. cham na drodze

  @markos007 czytaj uwaznie - wkleiłem to dokładnie 7 postów temu, na tej samej stronie!
 9. cham na drodze

  Mam nadzieję, że to nikt z "naszych" (pomijam fakt, że działo się to w Gdyni): " Doszło do sprzeczki między dwoma kierowcami. Kierowca samochodu osobowego, twierdząc, że kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo, pojechał za autobusem i na przystanku wszedł do pojazdu. Doszło do wymiany zdań, a później szarpaniny. Na koniec kierowca samochodu osobowego rozpylił gaz i wysiadł, po czym pojechał samemu na komisariat. Kierowca autobusu też został już przesłuchany. Ich wersje są różne - mówi Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Nieco dokładniej opisują sytuację przedstawiciele Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni. Wedle ich relacji do zdarzenia doszło około godz. 8:20. Autobus linii 194 jechał z Suchego Dworu do Gdyni - na Plac Kaszubski. W pewnym momencie za pojazdem zaczęło jechać subaru, którego kierowca - jak okazało się później - miał twierdzić, że kierujący autobusem wymusił pierwszeństwo na rondzie znajdującym się na granicy Kosakowa i Gdyni. - Kiedy autobus zatrzymał się na pętli zobacz na mapie Gdyni, kierowca samochodu osobowego również stanął, po czym wysiadł z auta, wszedł do autobusu, wyzwał jego kierowcę i - gdy ten wyszedł ze swojej kabiny - psiknął mu w twarz gazem pieprzowym - mówi Marcin Gromadzki, rzecznik gdyńskiego ZKM. Pasażerowie murem za kierowcą autobusu Zdarzenie miała widzieć kobieta kierująca innym autobusem, który przyjechał akurat na pętlę - to ona zawiadomiła o wszystkim centralę ruchu i policję. Tymczasem kierowca subaru wyszedł z autobusu, wsiadł do swojego auta i odjechał. Jak się okazało - pojechał prosto na komisariat. - Warto podkreślić, że za kierowcą autobusu murem stanęli pasażerowie, jeden z nich - nie wiedząc, że wszystko rejestrują kamery monitoringu - podbiegł do samochodu napastnika i wyrwał przednią tablicę rejestracyjną, aby pozostał dowód ataku - mówi Gromadzki. W dowodzie rejestracyjnym będzie jak wół - wydano wtórnik tablicy rejestracyjnej!!!
 10. cham na drodze

  @mz56 oczywiście, ja również przepraszam jeśli nie trafiłem z wypowiedzią Szerokości!!
 11. cham na drodze

  @mz56 zacytowałem Tobie słowa pewnej piosenki, gdyż publicznie wylewasz żale, że masz za mało odpowiedzi w swoim wątku (jak ktoś będzie chciał, to się wypowie - spokojnie). A Ty do mnie z takimi tekstami - nawet nie wiem jak się mam do tego odnieść. Podobno muzyka łagodzi obyczaje.... Peace.
 12. Nierówna praca silnika na wolnych obrotach

  ASO Subaru. Tu się witamy - > Dla nowych użytkowników
 13. cham na drodze

  "Dlaczego tak, a nie inaczej? Jak to dlaczego? Chciałaś tego, wybrałaś, wczuj się w pokrzywdzonego"
 14. cham na drodze

  50km/h jest dla wszystkich pojazdów w tym 40-tonowych tirów, autobusów- logiczne, że dla osobówek jest więcej
 15. cham na drodze

  Powoli dochodzimy do modelu społeczeństwa bawarskiego - zdyscyplinowani obywatele, sami na siebie donoszą wyręczając odpowiednie służby. Oczywiście takich zachowań jak wspomniane "EVO" nie pochwalam. p.s. 48km/h w mieście????
×