Jump to content

dako

Użytkownik
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

About dako

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 09/19/1978

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Recent Profile Visitors

747 profile views
 1. Sprawdziłem tego Ascenta, fajny. 2.4L Turbo 260hp. 32k USD. Szkoda, że są te wszystkie cła, akcyzy i inne uje muje.
 2. dako

  cham na drodze

  Wysłałem, powodzenia w dochodzeniu swoich roszczeń! Powinno pójść gładko, nawet jeśli właściciel BMW będzie miał odmienne zdanie.
 3. dako

  cham na drodze

  Pozwolę się nie zgodzić. Dochodzisz na podstawie art. 34 ust 2 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, za szkodę powstałą w związku z ruchem pojazdu mechanicznego uważa się również szkodę powstałą podczas i w związku z: 1) wsiadaniem do pojazdu mechanicznego lub wysiadaniem z niego; 2) bezpośrednim załadowywaniem lub rozładowywaniem pojazdu mechanicznego; 3) zatrzymaniem lub postojem pojazdu mechanicznego. @Fala odblokuj proszę PW
 4. dako

  cham na drodze

  Racja, ale w tym kraju nie przejdzie Z rowerami łatwiej wdrożyć - nie trzeba prowadzić rejestru rowerów.
 5. dako

  cham na drodze

  Rowerzyści to już w ogóle osobny temat. Z mojego punktu widzenia, jako pełnoprawni uczestnicy ruchu drogowego powinni podlegać regulacji w postaci OBOWIĄZKOWEGO OC dla pojazdów. I to takiego by im rajtuzy spadły. Chcesz jeździć po drogach publicznych - wykup sobie OC. Bez złośliwości z mojej strony. Sam lubię czasem "popedałować' po lesie, zwłaszcza w Borach Tucholskich. Skończy się natomiast pajacowanie po drogach. p.s. w tym wypadku OC przypisane do numeru PESEL, bo przecież można mieć "kilka" jednośladów.
 6. @zyzol chyba Tobie. Nie jestem przeciwnikiem postępu, tylko trzeba to robić z głową a nie chować się za bzdurnymi (eko) przepisami rodem z EU.
 7. Czyli kolejna bzdura wymyślona w EU. Nic dziwnego, że nie zwróciłem i nie zamierzam sobie tym zaplątać głowy. Świat się zmienia i pewnie za lat kilka to wnukom będę opowiadał o czterocylindrowych autach z wtryskiem, a obecnie dzieciom jak to się oleju do trabanta dolewało. Zapomniałem jeszcze o NM, ale to dotyczy mocniejszych aut, gdzie wartości te są odpowiednio duże i/lub ....diesli. @subleo W punkt. To jest zmartwienie importera, który musi lawirować w gąszczu coraz to nowych przepisów. Mnie to gila ile auto ma CO2, podobnie jak TV klasy A++++ czy C. Byle obraz był dobry.
 8. Podawanie CO2 to jakaś nowa miara/moda? Za moich czasów to się podawało MOC silnika, ew. pojemność i tyle. Poza importerami CO2 mało kogo interesuje.
 9. dako

  Kubica w F1

  Po obejrzeniu on board, z pierwszego okrążenia RK, boli jak widzę, jak inne bolidy odjeżdżają na prostej. Niby silnik ten sam ale naprawdę musieli zepsuć aero by aż taka różnica powstawała - tego żaden kierowca nie nadrobi.
 10. dako

  Kubica w F1

  Ja bym brał Leśniodorskiego. "uratował" Wisłę Kraków, uratuje Williamsa
 11. Filmik się nie odtwarza
 12. dako

  cham na drodze

  Pod moim blokiem, za podobne, koleś wyłapał lepę na pysk i go karetka zbierała. Podobno wywrócił się po pijaku Mógł chociaż pójść w krzaki....
 13. To już lepiej/taniej przerejestrować na babcię/rodziców (darowizna 0%) i samemu łapać zniżki j.w. Koszt nowych blach/dowodu rejestracyjnego to nadal mniej niż zwyżka w OC
 14. Skuter/przyczepka!!/ciągnik rolniczy lub kombajn u rodziny na wsi. Dopisujesz w dowodzie rejestracyjnym syna, różnicę składki pokrywasz. Już mu historia leci.... Myk w tym, że 100% zwyżki od 50 PLN to jest nadal 50 PLN a nie 1000 PLN
 15. Zgłaszam się! Mea culpa bo nie widziałem
×
×
 • Create New...