dako

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O dako

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 19.09.1978

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Legacy IV BL/BP 2008 2.0NA (MY09)

Ostatnio na profilu byli

402 wyświetleń profilu
 1. W Toyocie był @hak64, incognito
 2. Pierwsze słyszę by pies zatrzymał psa do kontroli za przekroczenie prędkości.....
 3. Niektórzy mają problem z liczeniem do trzech (w myśl zasady, jeden umie pisać drugi czytać) a wy im o siedmio-pasmówkach prawicie.
 4. @markos007 czytaj uwaznie - wkleiłem to dokładnie 7 postów temu, na tej samej stronie!
 5. Mam nadzieję, że to nikt z "naszych" (pomijam fakt, że działo się to w Gdyni): " Doszło do sprzeczki między dwoma kierowcami. Kierowca samochodu osobowego, twierdząc, że kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo, pojechał za autobusem i na przystanku wszedł do pojazdu. Doszło do wymiany zdań, a później szarpaniny. Na koniec kierowca samochodu osobowego rozpylił gaz i wysiadł, po czym pojechał samemu na komisariat. Kierowca autobusu też został już przesłuchany. Ich wersje są różne - mówi Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Nieco dokładniej opisują sytuację przedstawiciele Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni. Wedle ich relacji do zdarzenia doszło około godz. 8:20. Autobus linii 194 jechał z Suchego Dworu do Gdyni - na Plac Kaszubski. W pewnym momencie za pojazdem zaczęło jechać subaru, którego kierowca - jak okazało się później - miał twierdzić, że kierujący autobusem wymusił pierwszeństwo na rondzie znajdującym się na granicy Kosakowa i Gdyni. - Kiedy autobus zatrzymał się na pętli zobacz na mapie Gdyni, kierowca samochodu osobowego również stanął, po czym wysiadł z auta, wszedł do autobusu, wyzwał jego kierowcę i - gdy ten wyszedł ze swojej kabiny - psiknął mu w twarz gazem pieprzowym - mówi Marcin Gromadzki, rzecznik gdyńskiego ZKM. Pasażerowie murem za kierowcą autobusu Zdarzenie miała widzieć kobieta kierująca innym autobusem, który przyjechał akurat na pętlę - to ona zawiadomiła o wszystkim centralę ruchu i policję. Tymczasem kierowca subaru wyszedł z autobusu, wsiadł do swojego auta i odjechał. Jak się okazało - pojechał prosto na komisariat. - Warto podkreślić, że za kierowcą autobusu murem stanęli pasażerowie, jeden z nich - nie wiedząc, że wszystko rejestrują kamery monitoringu - podbiegł do samochodu napastnika i wyrwał przednią tablicę rejestracyjną, aby pozostał dowód ataku - mówi Gromadzki. W dowodzie rejestracyjnym będzie jak wół - wydano wtórnik tablicy rejestracyjnej!!!
 6. @mz56 oczywiście, ja również przepraszam jeśli nie trafiłem z wypowiedzią Szerokości!!
 7. @mz56 zacytowałem Tobie słowa pewnej piosenki, gdyż publicznie wylewasz żale, że masz za mało odpowiedzi w swoim wątku (jak ktoś będzie chciał, to się wypowie - spokojnie). A Ty do mnie z takimi tekstami - nawet nie wiem jak się mam do tego odnieść. Podobno muzyka łagodzi obyczaje.... Peace.
 8. ASO Subaru. Tu się witamy - > Dla nowych użytkowników
 9. "Dlaczego tak, a nie inaczej? Jak to dlaczego? Chciałaś tego, wybrałaś, wczuj się w pokrzywdzonego"
 10. 50km/h jest dla wszystkich pojazdów w tym 40-tonowych tirów, autobusów- logiczne, że dla osobówek jest więcej
 11. Powoli dochodzimy do modelu społeczeństwa bawarskiego - zdyscyplinowani obywatele, sami na siebie donoszą wyręczając odpowiednie służby. Oczywiście takich zachowań jak wspomniane "EVO" nie pochwalam. p.s. 48km/h w mieście????
 12. @Pawel_P przeczytałem Twojego posta i mi się utwór Paktofoniki przypomniał - "Gdyby" - już zapuściłem
 13. AdaSch gratulacje - o jest nas trzech!!
 14. Kaski na takich imprezach są obowiązkowe (nie mówię o autach z klatką) czy raczej ostrożność uczestników?
 15. Medal ma zawsze dwie strony. A gdyby Hak skończył z kosą w klacie, to jaki paragraf dla takiego delikwenta, który nie używa mózgu? Chłopa nic nie tłumaczy ale zachowanie bandyckie i na to są paragrafy. e"R"ka w Sztumie już by się delikwentem odpowiednio zajęła.