Jump to content

matros1

Użytkownik
 • Content Count

  2128
 • Joined

 • Last visited

About matros1

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Zamość
 • Auto
  Outback 2.0D MY13

Recent Profile Visitors

765 profile views
 1. Tak akurat w temacie: https://jalopnik.com/if-you-want-fun-do-you-buy-a-new-mazda-miata-or-a-chea-1837484201
 2. Delta HF Integrale Evo 2 to jedno z tych aut które chciałbym mieć. Niestety ceny są jak dla mnie przesadzone za zadbane egzemplarze.
 3. Duzi chłopcy, prawdziwi faceci itd itp jeżdżą czym chcą a nie tym co im TV czy gazeta powie
 4. Chris nie wygląda na zbyt zaangażowanego w jazdę bo nie miesza lewarkiem
 5. Łopatki i tryb manualny (ale musi to być tryb w pełni manualny). Do tego lewa noga na hamulec. Oczywiście że są, jednak potrafią dawać równie duża frajdę i podobnie angażować kierowcę. Do tego mi pozwala się to skupić na szybkiej jeździe a nie dumaniu czy trafiłem dobrze z biegiem.
 6. Ja podzieliłbym tych co mówią że manual jest lepszy na kilka grup: - u wielu osób podstawą twierdzeń typu: manual jest lepszy, manual daje więcej frajdy, manual bardziej angażuje itd. jest właśnie cena automatu lub jego remontów (tylko ciężko się przyznać że "mnie nie stać") - kolejna spora grupa krzyczących że manual jest lepszy, albo nigdy nie jeździła z automatem, albo jeździła z jakimś zabytkowym wynalazkiem - jest też sporo ludzi którzy tak mówią, bo tak wypada żeby wyglądać na motoryzacyjnego purystę - osób które naprawdę wolą manual od automatu jest moim zadaniem mała garstka (większość tej garstki jest oczywiście tutaj na forum Subaru, prawdziwych motoryzacyjnych wyjadaczy, potrafiących hamować lewą nogą, robić między gaz przy zmianie biegów czy stosować heel&toe dla 100% zaangażowania w jazdę )
 7. W wyczynowym sporcie nikt sobie nie zawraca głowy mieszaniem lewarkiem. Czy to powoduje że kierowcy nie są w 100% zaangażowani? Jak dla mnie tylko dobry automat w dupowozie i sekwencja w rajdówce (o ile finanse pozwalają).
 8. matros1

  Kubica w F1

  Toto z domu to wyniósł. Mówi po polsku całkiem nieźle.
 9. matros1

  Kubica w F1

  Nie wiem czy było:
 10. Renault chce mocno coś udowodnić Hondzie. https://www.pistonheads.com/news/ph-eurocars/megane-trophy-r-clinches-spa-fwd-record/40651
 11. https://m.youtube.com/watch?v=9y0rQZ56k_c&feature=youtu.be
 12. https://www.motor1.com/news/360216/mercedes-amg-cla-45-shooting-brake/ Strzelam że na jesieni będzie można zamawiać.
 13. matros1

  Kubica w F1

  Niestety to prawda. W Szanghaju najlepiej brzmiał safety car od AMG. Sam wyścig dosyć ciekawy. Fajna walka BOT i HAM na początku. LEC pokazał że ma jaja w walce z VER. Za to VET zapewnił nam widowisko
×
×
 • Create New...