Jump to content

matros1

Użytkownik
 • Content Count

  2159
 • Joined

 • Last visited

About matros1

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Zamość
 • Auto
  Outback 2.0D MY13

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. Większość koncernu VAG to robi (Skoda, VW, Audi itd.). Moim zdaniem jest to dziwny i zupełnie niepotrzebny zabieg stylistyczny. Nawet 4-latek nie lubi tego :
 2. I tak lepiej niż w S6 gdzie wszystkie 4 "wydechy" to atrapa (co nie jest żadnym usprawiedliwieniem):
 3. Pewnie dlatego że wygląda to tak:
 4. matros1

  Kubica w F1

  I jak teraz żonie wytłumaczyć że musimy kupić Alfe i BMW bo będziemy kibicować
 5. Obstawiam okolice 40000 EUR. Pytanie ilu chętnych się znajdzie żeby tyle dać za Yarisa na sterydach.
 6. Przynajmniej żonie się nie będzie trzeba zbyt długo tłumaczyć. Wystarczy że się zgodzi żeby kupić jej Yarisa do miasta
 7. Czy ktoś wie co mercedes miał tutaj na myśli tworząc ten widoczek na "zegarach". Po co dawać wielki tablet przed kierowcą a potem grafikę ograniczać w taki sposób (to nowe A45). Swoją drogą to moim zdaniem to wnętrze zestarzeje się bardzo szybko i do tego fatalnie.
 8. Można to powiedzieć w zasadzie o wszystkim co kosztuje więcej niż Dacia.
 9. Domysły są takie że to 4 może oznaczać albo 4x4 albo silnik 4cylindrowy albo jedno i drugie. Czyli wiadomo tyle że nic nie wiadomo
 10. Front dosyć podobny Jakby go trochę zglebić i dodać nieco napompowane błotniki to może być z tego całkiem zgrabny WRX STi
 11. Też racja. Zapomniałem dopisać że dla mnie 4x4 to warunek konieczny. Nowe M3 ma mieć podobno 4x4 i dla mnie to byłoby to..... gdyby był w kombi. Nowe C63 też ma być w 4x4 tyle że mówi się o hybrydzie z silnikiem z A45. Jeżeli to prawda, to internet się zagotuje. Będzie więcej płaczu niż nad bobrem w BMW. Za to u nas wpadnie to w niższą akcyzę. Może być to ciekawa propozycja.
 12. Masz rację, tylko że BMW i Mercedes nie mają w zasadzie prawdziwej konkurencji dla RS4. Jak chce się szybkie kombi tej wielkości to poza RS4 pozostaje C43 i właśnie M340i. Mercedes jak dla mnie odpada, bo to zwyczajnie stara konstrukcja. BMW z poprzednikiem jakoś do mnie też nie gadało. Jednak nowy model mi się podoba a osiągi ma więcej jak przyzwoite. Dlatego jest to dla mnie jakaś alternatywa dla RS4, tym bardziej że zostaje mi 100k w kieszeni. Audi S4 z tego porównania dla mnie odpada ze względu na diesla pod maską. M3 czy C63 są mega, ale to sedany. Dla mnie ma to znaczenie.
 13. W konfiguracji która by mi odpowiadała wychodzi 370-380 tys. za kombi. Wydaje mi się to akceptowalna cena za to co oferuje to auto. Nie zmienia to jednak faktu, że cena jest wysoka. Mimo to jest to jakaś alternatywa dla RS4, które za 100k więcej oferuje w zasadzie tylko nieco lepsze osiągi. Gdybym kiedyś stanął przed takim wyborem, to miałbym ciężki orzech do zgryzienia.
×
×
 • Create New...