Jump to content

sartek

Użytkownik
 • Posts

  298
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Auto
  Subaru Outback 2.5 4EAT 2006 USDM
  Honda Civic FK7 1.5 MT 2018

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sartek's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

121

Reputation

 1. Nie da się wyprzedzić TIR-a... Oczywiście, że się da. Ja pojechałem na jazdę próbną po lekturze wątków na forum, spodziewałem się dramatu, a było zupełnie normalnie. Z góry przepraszam za argument poniżej pasa, ale jeździłem kiedyś fiatem uno 1.0 45 KM i nim też dało się wyprzedzić TIR-a. Poza tym... załóżmy - na potrzeby dyskusji - że faktycznie wyprzedzanie TIR-a w nowym OBK jest utrudnione i mało komfortowe. Ile razy zdarza Wam się konieczność wyprzedzania TIR-a na drodzie jednopasmowej? Pięć razy do roku? Na wakacje coraz częściej jeździ się S-kami i autostradami, a drogi jednopasmowe są zwykle tak zapchane, że o wyprzedzaniu i tak za bardzo nie ma mowy. Jeżeli komuś pasuje OBK jako koncepcja samochodu, to rezygnować z niego dla kilku chwil w roku, kiedy trzeba wyprzedzić TIR-a, wydaje mi się lekką przesadą. Oczywiście jest też możliwe, że jestem dziwny i Wy macie do tego inne podejście
 2. Ja nie mam gdzie powiesić, ale może komuś się spodoba: https://rustykalneuchwyty.pl/tabliczka-dekoracyjna-metalowa-subaru-parking.html?gclid=CjwKCAjwwsmLBhACEiwANq-tXOFzjsmxPpdVMhLbbhDZ6CINT9lErrUf-AYaUyQf2MMx2znL8C5nnRoCgecQAvD_BwE
 3. A wie ktoś, ile realnie wychodzi V60CC w takim razie? Bo cennikowo to ono się od 270k zaczyna...
 4. Jeżeli masz jakiekolwiek podstawy, żeby wierzyć w ten przebieg, to ja bym zaryzykował.
 5. Trzeba by zgłębić temat, ale nie ma rzeczy niemożliwych. W warunkach dzisiejszej globalizacji nie wykluczałbym, że Subaru robi takie same lampy na cały świat.
 6. Sądzę, że to jest cena na gotowo. Te samochody chyba stoją już w Czechach. Dopłacasz 15k za XT, dramatu nie ma. Auta nawet na pewno stoją w Czechach, chyba w Stanach czy Kanadzie trudno spotkać Fabię na ulicy
 7. Jaki przebieg masz tego auta? Ja regenerowałem maglownicę i jestem średnio zadowolony z efektów. Twoje auto nie jest leciwe, jeśli chcesz nim jeszcze trochę pojeździć, pomyślałbym nad nową maglownicą (oczywiście, gdyby nie dało się jej podregulować).
 8. Nie wiem, czy ma prawo, czy nie, ale od ponad roku nie mam z żarówkami żadnego problemu. Świecą te same, na których kupiłem samochód. Nawet nie wiem, ile już mają, co najmniej 14 miesięcy.
 9. Na razie skłaniam się ku wstawieniu żarówek polecanych przez kolegę @Orear, jeśli dalej będę cierpiał, przyjrzę się odbłyśnikom. Klosze IMHO są w porządku, nie wymagają polerki.
 10. Chciałbym się wybrać na narty do Szwajcarii, przejazd oczywiście przez Niemcy, nie chciałbym mieć niepotrzebnych problemów przez wstawienie niehomologowanych żarówek.
 11. Klosze to ja mam akurat ładne, pewnie zacznę od wymiany żarówek na lepsze, potem przyjdzie się przyjrzeć odbłyśnikom.
 12. Sprzedawcy tego typu rozwiązań piszą o "certyfikacji na UE". Czy to jest równoznaczne z homologacją? Jak podejdzie do tego policja? Domyślam się, że kwestię oślepiania innych użytkowników drogi wyjaśnię w praktyce w SKP.
×
×
 • Create New...