Jump to content

marcinwrxsti

Użytkownik 500
 • Posts

  630
 • Joined

 • Last visited

About marcinwrxsti

 • Birthday 04/22/1979

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Subaru Wrx Sti '11 Sedan
  GSX 1400

Recent Profile Visitors

1508 profile views

marcinwrxsti's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

276

Reputation

 1. Jest jakiś live z tego ss? Marczyk jedzie w parze z andreasem Ale Czad!
 2. Na testowym Marczyk tuż za Gryazinem. To dobry znak. Powoli zwyczajnym się robi nadzwyczajne tempo naszego Kolegi
 3. http://kielce.chronotec.pl/
 4. Odnoszę się tutaj do porównania ctr do I30n. Jeździłem tymi autami po Torze. Honda jest bardziej wyścigowa. Prowokuje do delkatnego i komfortowego stylu jazdy (nie znaczy wolnego) Zatem jakiekolwiek uślizgi nie są mile widziane (ani przyjemne) Trzeba trzymać odpowiednią linię jazdy. Jest też wyraźnie mocniejsza. I 30n ma serce rajdowca. Łatwo tutaj o nadster, który daje dużo przyjemności. Lubi jak się nim nieco "rzuca". Ma też świetną szpere z przodu, która działa lepiej od tej w Hondzie. No i klasyczny ręczny więc lepiej się nadaje do prób superoesowych. Na zawody w Kielcach wybrałbym Hyundaia. Bezapelacyjnie. Honda na Poznań lub Silesię. Lub na autostradę Na suchej nawierzchni na Torze, na tej samej oponie, w serii, wynik będzie taki : 1. Honda 2.Focus 3.Gr Yaris 4. I30N Trzy pierwsze auta będą w jednej sekundzie Na mokrej lub luźnej nawierzchni : 1.Gr Yaris 2.Focus 3. I 30N 4. Honda Tak to widzę
 5. @chojny gratulacje! Fajnie było Was zobaczyć!
 6. W tym roku planuję się wybrać na Zlot. Udział wezmę jedynie w konkurencjach przewidzianych na piątkowy wieczór Mam nadzieję, że też wystartujecie. Choćby w części. W sobotę będę Wam dopingował z balkonu.
 7. Jak taka cena to chyba sobie odpuszczę. 4,5 przejazdów. (na superoesie 200 zł) a tu 7 stów? No tak, obiad w cenie. Czemu tak drogo? Może rzeczywiście cena zawiera jeszcze jakieś atrakcje? Ale, ale... Dajcie tu linka bo nie wierzę.
 8. Agnieszka Załęcka w Fieście rally 3. Jak oceniacie Potencjał sportowy tej załogi?
 9. Na 3 cim. Na slalomie dotknąłem słupka , wypadł mi bieg, kichnąłem w złym momencie i za późno pociągnąłem ręczny. Po prostu nie poszło.
 10. Dzieki:l Już na początku popelnilem błąd oponowy (5s). Później już się bawiłem. Kara 5 s po drodze. Traciłem ok 3,5 s do Kluzy, i 1,8-2,0 do stawiarski ego na przejeździe . Jednak.... Stawiar jechał na gładkim slicku Pirelli ds, dociętym paskiem co 15 cm nie wiem, jak Kluza. Myślę, że byłaby szansa na "podgryzanie" gdybym sam założył gładką oponę ale nie była ona regulaminowo dopuszczona.
 11. Nie miałem podejścia do Kluzy i Stawiara. Nie tym autem i nie w takich warunkach. Ale impreza świetna
 12. Ktoś z Was uczestniczy w Hot Hatch cup? Chce się wybrać...
 13. Ale klimę to powinni nawet do Limited wkładać. W naszym klimacie.... A zejść z masy w inny sposób.
 14. Dziwne to zawody będą. Ten Modlin. Jak to traktować? I te wyniki chyba jako zabawę wyłącznie. Zabawne będzie, jak koleś na nalewkach objedzie er piątki. Albo jak felix będzie w czubie
×
×
 • Create New...