Jump to content

marcinwrxsti

Użytkownik
 • Content Count

  526
 • Joined

 • Last visited

About marcinwrxsti

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/22/1979

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Subaru Wrx Sti '11 Sedan
  GSX 1400

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. Wlasnie byłem ciekaw porównania kopecky/kajetanowicz....
 2. Jest ok, myśle:) pierwszy raz po ciemku:-) bo „Karowej” nie liczę.:-) Jutro będzie walka!
 3. 7:10 .... łatwo pewnie nie było....
 4. http://zlin.cz/495124-webova-kamera-barum-czech-rally-nadrazi Moze cos zobaczymy:-)
 5. Gdyby mnie było stać to strzeliłbym sobie jakąś sekwencje z łopatkami do sti Tylko żeby to działało tak jak trzeba... boje się , ze niezależnie od „zainwestowanej” kwoty byłby problem z tym urządzeniem i z jego serwisem.
 6. Puchar Modlin, Łódź, superoes Kielce i inne są organizowane na asfalcie, równiutkim i gładkim.... lepszym niż drogi w naszych miastach .... Są to próby dla wlasnie takich aut:)
 7. Dokładnie. Bezapelacyjnie to lepsze, skuteczniejsze rozwiązanie. Dziwię się, że takich aut nie widać na rallysprintach, amatorskich oesach , pucharach itp. Przynajmniej nie na gorze klasyfikacji końcowej . Ciagle upalamy sti, evo itp. Przecież koszty utrzymania nie będą wyższe niż katowanego Subaru/Mitsu.... Chcialbym spróbować takim amg czy m2 pojeździć jeden sezon - powiedzmy 12 zawodów i tyle samo treningów. Ciekawe czy tempo byłoby wyższe? ... jak z wytrzymałością takich skrzyń.... Czy właściciele tych aut nie są zainteresowani startami?
 8. Przeskok z Manualu do automatu jest po prostu strasznie kosztowny. Żeby jazda po torze lub odcinku się nie nudziła i była skuteczna musi to być megakiller lub b drogi tuning ( perfekcyjnie działająca skrzynia sekwencyjna). Wtedy ma to dla mnie sens:-)
 9. Znowu mi Miko zaimponował, skubany. Jechał równo, szybko i skutecznie, jak profesor jakiś ( a ma 23 lata i ograniczoną możliwość testów - nie jak rovanpera, gryazin itp. , co z r5 nie wysiadają). Grzyb był w polu, Bouffier na dachu a ten nawet zderzaka nie porysował. I dojechał drugi.... a przed chwilą z nami na superoesie zapierdzielał teraz Barum. Hardcore jak nie wiem. Mares, kopecky, pech i inni miejscowi , co znają każdy kamyk, każde cięcie. Mieszkają na tych trasach- od dziecka je katują...... Ingram, Lukyanuk, gryazin..... wiadomo ... doświadczenie , tysiące km za kierą er piątek więcej niż nasz mały Miko.... Ciekawe jak mu pójdzie.... chciałbym żeby Mikołaj w tym roku skończył swoją rajdową przygodę w naszym kraju . I rozpoczął nowy etap. Gdzieś poza granicami Polski :):-):-) Jest taka szansa....
 10. Miko drugi:-) spokojnie, do przodu, bez szaleństw:-)
 11. Niestety nie wiem... fajnie by było się porównać. Mieć punkt odniesienia:-) ale być może nie ukończył przejazdu..... jakoś się zwinęli szybko
 12. Myśle , ze NOWE opony rajdowe będą szybsze od nowych Extreme. Z wiadomych względów nie będę takich miał.
×
×
 • Create New...