Jump to content

marcinwrxsti

Użytkownik
 • Content Count

  621
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

250 Wspaniały

About marcinwrxsti

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/22/1979

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Subaru Wrx Sti '11 Sedan
  GSX 1400

Recent Profile Visitors

1347 profile views
 1. Agnieszka Załęcka w Fieście rally 3. Jak oceniacie Potencjał sportowy tej załogi?
 2. Na 3 cim. Na slalomie dotknąłem słupka , wypadł mi bieg, kichnąłem w złym momencie i za późno pociągnąłem ręczny. Po prostu nie poszło.
 3. Dzieki:l Już na początku popelnilem błąd oponowy (5s). Później już się bawiłem. Kara 5 s po drodze. Traciłem ok 3,5 s do Kluzy, i 1,8-2,0 do stawiarski ego na przejeździe . Jednak.... Stawiar jechał na gładkim slicku Pirelli ds, dociętym paskiem co 15 cm nie wiem, jak Kluza. Myślę, że byłaby szansa na "podgryzanie" gdybym sam założył gładką oponę ale nie była ona regulaminowo dopuszczona.
 4. Nie miałem podejścia do Kluzy i Stawiara. Nie tym autem i nie w takich warunkach. Ale impreza świetna
 5. Ktoś z Was uczestniczy w Hot Hatch cup? Chce się wybrać...
 6. Ale klimę to powinni nawet do Limited wkładać. W naszym klimacie.... A zejść z masy w inny sposób.
 7. Dziwne to zawody będą. Ten Modlin. Jak to traktować? I te wyniki chyba jako zabawę wyłącznie. Zabawne będzie, jak koleś na nalewkach objedzie er piątki. Albo jak felix będzie w czubie
 8. W poniedziałek mam przez ok 40 min jeździć Yarisem po Torze Łódź. Jeśli mi pozwolą (fastline) pojechać we właściwym tempie to będziemy mieć porównanie. Ciekawe jak wyjdzie w zestawieniu i pozostałymi seryjnymi hot hatchami na seryjnej oponie.
 9. Napiszcie, proszę, jak to jest z tymi karami. Tzn. Po całym dniu są analizowane moje przejazdy? I liczą "do kupy" moje przekroczenia prędkości? Może być tak, że jeździłem sobie 54 km/h cały dzień, i jak mnie zmierzyli kilkadziesiąt razy to powstaje taka kara?
 10. Event, impreza bardziej, święto. Jakaś namiastka rajdu...
 11. Tak, jakąś droga taką;) bo te zwykle noł nejmy niszczyly się, zostawały w nich nakrętki itp
 12. A na ile biura dokręca koła? Żeby później nie wygniatalo felg. Na ile czego? W każdym razie, felg zniszczonych w tym miejscu nie mam. A zmieniam często, czasem podczas zawodów 3 razy zmieniam koła.
 13. Mam taki sprzęt od 2 lat. Używam dosyć często (kilkanaście zmian kompletu kół na miesiąc. Kupiłem tylko dobrą końcówkę wurtha. Jestem b zadowolony. Nie trzeba poprawiać kluczem klasycznym. Bateria starcza na b długo. Mam Dwa akumulatory.
 14. Miko zarządził Ale jestem szczęśliwy. Dzisiaj się czegoś napije!
×
×
 • Create New...