Jump to content

abecer

Użytkownik
 • Content Count

  973
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About abecer

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Polska /Austria
 • Auto
  Subaru impreza wrx sti SPRT 2006
  Mazda 6 2.0l 2013

Contact Methods

 • Website URL
  Instagram: @abecer.1983

Recent Profile Visitors

2595 profile views
 1. Dzisiaj miałem trochę wolnego czasu więc postanowiłem kompletnie odnowić felgi forge bbs. Narazie wypiaskowane. Kolor będzie orginalny złoty.
 2. Napewno do zrobienia ale musisz ingerować w kompa, sam mam coś takiego i jest to naprawdę bardzo wygodne. Zależy od położenia pedału gazu. Pomyśl od razu o dużym zbiorniku w bagażniku bo ten mały zbiorniki który jest na pokładzie na długo nie starczy. Najlepiej taki ze spec c, chyba 15 litrów tam się mieści.
 3. abecer

  Kurier klubowy

  Witam Potrzebuje przewieźć cztery koła 17 cali. Kazimierza Wielka - Żary /Zielona Góra. Dzięki
 4. Pozdrawiam białego Forka widzianego dzisiaj w Chańczy, świnki na lusterkach były.
 5. Miałem podobny przypadek tylko w innym samochodzie, przyczyną była zatkana odma w dieslu.
 6. abecer

  Korozja ogólnie

  Nie jedno widziałem i nie jedno auto już robiłem. Od podstaw i takie gdzie wiadrami wynosiłem rdzę. Zasada jest prosta, im wcześniej się to zrobi tym lepiej. Ocynk lub bez, źle odsiarczona blacha itd. Wszystko wcześniej lub później poleci bez dodatkowego zabezpieczenia. Są środki do profili zamkniętych które się sprawdzają bo są płynne jak woda i praktycznie wszystkie niedostępne miejsca można w ten sposób zabezpieczyć. Woda się ich nie trzyma, błoto może leżeć, bez znaczenia bo jest powłoka która po wyschnięciu staje się czymś co można porównać do wosku świeczki. W nielegalu jest mój wątek poświęcony konserwacji, jak chcesz to sprawdź. Poniżej zdjęcie 20 letniego jeepa. Za 4 lata będzie proszony do kontroli podwozia.
 7. abecer

  Korozja ogólnie

  Obawiam się że konstrukcja nie wiele ma wspólnego z korozją, jak ktoś dba o podwozie i regularnie je sprawdza od nowośći to nie powinien mieć tego problemu. Nie ma się co dziwić jak samochody mające po trzech właścicieli są tak mocno skorodowane skoro żaden z właścicieli nic z tym nie robił. Potem tu już pozostaje reanimacja na siłę.
 8. abecer

  Olej

  Dokładnie, około 4 litrów do skrzyni i 0,8 l do dyfra.
 9. abecer

  Apexi N1

  Wr jest chyba do starszej generacji imprezy kształt puchy jest owalny, w tych nowszych jest już okrągły w zależności czy ssak lub turbo. Aha, nawet były chyba specjalne wersję subaru wr sport, i te bardziej znane jako Prodrive performance package. Tam właśnie były te tłumiki mocowane w serii
 10. abecer

  Apexi N1

  Nie bardzo rozumiem co masz na myśli bo zarówno APEXI, model N1 jak i Prodrive to dwa różne produkty. Produkt APEXi to model N1, Prodrive to WM sport bez oznaczenia N1. Ten pierwszy to definitywnie górna półka i swoje kosztuje. Mam na myśli oczywiście orginalne wydechy.
 11. abecer

  Apexi N1

  N1 napewno nie jest głośniejszy od Blitza , jeżeli szukasz czegoś delikatnie głośniejszego od serii to kup Prodrive. N1 to wydech jeden z głośniejszych
 12. Razem z żoną dziękujęmy za mega gościnność, super felgi i użyczenia klucza do kół , dziękujęmy i do zobaczenia ScorpioGemini
 13. Ja nic nie będe robił , ktoś inny chce. Tak się składa że mam takie w zapasie
×
×
 • Create New...