Simon WRC

Użytkownik
 • Zawartość

  3112
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Simon WRC

 • Ranga
  ..:: Forumus maximus ::..
 • Urodziny 12.08.1978

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Wołomin
 • Auto
  Impreza N12 w budowie

Ostatnio na profilu byli

1059 wyświetleń profilu
 1. Rozumiem. Też zacznę przyjeżdżać lawetą, to zejdę z czasem o min. 1s
 2. Mój kumpel ma taką, właśnie z identycznym silnikiem 2.8. Auto waży nie całe 1100kg
 3. Wojtek, mi chodzi o to, że tor jest wolny w sensie przejeżdżany w większości na 2ce. W 3ch miejscach wrzuca się 3kę i to też nie na długo . Konfiguracja nie pod nasze auta, przynajmniej mi się srednio podoba. Na jesieni przestawiłem sobie zdrowo geometrię na jednym z "krawężników" - niestety to nie jest dopracowane i w przypadku błędu można nieźle uszkodzić zawieszenie. Widzialem, że objechały Was BMW, pewnie jakieś lekkie wydmuszki .
 4. To mój pewnie będzie miał 120dB Czyli do Łodzi się już nie wybiorę. Jakoś specjalnie płakał nie będę, bo konfiguracja toru bardziej pod gokarty niż pod rajdówki. Dodatkowo w niektórych miejscach krawężniki wyrypane na 15cm i łatwo uszkodzić zawieszenie...
 5. Znów mnie nie będzie
 6. Marcin, jaką aplikację polecasz do pomiaru okrążeń?
 7. Bo to szybkie auta są i zapewne bardzo dobrzy kierowcy . Widziałem, że CRZ wykręciła świetny czas. Jakie odczucia co do odwróconej trasy? Jest szybsza? Teoretycznie chyba trudniejsza.
 8. Spokojnie, dajcie z siebie wszystko, bo jak przyjedziemy kolejnym razem to już nie będzie tak łatwo
 9. Prawda niestety
 10. Strasznie mi szkoda, że nie będę mógł pojechać pierwszego eventu .
 11. A myślisz, że po co klatkę wkładam? To hamowanie z szybkich łuków za startem blisko trawy było fajne - jeden fałszywy ruch, idziesz bokiem w trawę a przy prędkości podchodzącej pod 180km/h chyba nie muszę tłumaczyć co się stanie .
 12. Jest
 13. Szkoda, że tylko w Polsce tyle to kosztuje... Organizatorów porąbało całkowicie i ten rajd z każdym rokiem coraz bardziej organizacyjnie schodzi na psy. Ciekaw jestem czy można jeszcze bardziej popaść w paranoję niż w zeszłym roku. Ceny karnetów, dostępność parkingów, korki, beznadziejne strefy kibica, pędzenie kibiców jak stado baranów z OSów, groźby o odwołaniu odcinków, zakaz wnoszenia aparatów na trybunę itp. itd. A tak fajnie było 10 lat temu na tym rajdzie...
 14. Jak Paweł poskłada mi brykę to też się piszę. Raczej wątpliwe, ale zobaczymy...
 15. Cześć Edwin!

   

  Sprawdź proszę czy masz te drzwi i szyby po Leszku i ewentualnie daj znać ile byś za nie chciał :). 

  Jak już robić to po całości ;).

   

  pzdr

  Szymon

  1. carfit

   carfit

   Zadzwon do mnie :)