Jump to content

marcinwrxsti

Użytkownik 500
 • Posts

  628
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marcinwrxsti

 1. http://kielce.chronotec.pl/
 2. Odnoszę się tutaj do porównania ctr do I30n. Jeździłem tymi autami po Torze. Honda jest bardziej wyścigowa. Prowokuje do delkatnego i komfortowego stylu jazdy (nie znaczy wolnego) Zatem jakiekolwiek uślizgi nie są mile widziane (ani przyjemne) Trzeba trzymać odpowiednią linię jazdy. Jest też wyraźnie mocniejsza. I 30n ma serce rajdowca. Łatwo tutaj o nadster, który daje dużo przyjemności. Lubi jak się nim nieco "rzuca". Ma też świetną szpere z przodu, która działa lepiej od tej w Hondzie. No i klasyczny ręczny więc lepiej się nadaje do prób superoesowych. Na zawody w Kielcach wybrałbym Hyundaia. Bezapelacyjnie. Honda na Poznań lub Silesię. Lub na autostradę Na suchej nawierzchni na Torze, na tej samej oponie, w serii, wynik będzie taki : 1. Honda 2.Focus 3.Gr Yaris 4. I30N Trzy pierwsze auta będą w jednej sekundzie Na mokrej lub luźnej nawierzchni : 1.Gr Yaris 2.Focus 3. I 30N 4. Honda Tak to widzę
 3. @chojny gratulacje! Fajnie było Was zobaczyć!
 4. W tym roku planuję się wybrać na Zlot. Udział wezmę jedynie w konkurencjach przewidzianych na piątkowy wieczór Mam nadzieję, że też wystartujecie. Choćby w części. W sobotę będę Wam dopingował z balkonu.
 5. Jak taka cena to chyba sobie odpuszczę. 4,5 przejazdów. (na superoesie 200 zł) a tu 7 stów? No tak, obiad w cenie. Czemu tak drogo? Może rzeczywiście cena zawiera jeszcze jakieś atrakcje? Ale, ale... Dajcie tu linka bo nie wierzę.
 6. Agnieszka Załęcka w Fieście rally 3. Jak oceniacie Potencjał sportowy tej załogi?
 7. Na 3 cim. Na slalomie dotknąłem słupka , wypadł mi bieg, kichnąłem w złym momencie i za późno pociągnąłem ręczny. Po prostu nie poszło.
 8. Dzieki:l Już na początku popelnilem błąd oponowy (5s). Później już się bawiłem. Kara 5 s po drodze. Traciłem ok 3,5 s do Kluzy, i 1,8-2,0 do stawiarski ego na przejeździe . Jednak.... Stawiar jechał na gładkim slicku Pirelli ds, dociętym paskiem co 15 cm nie wiem, jak Kluza. Myślę, że byłaby szansa na "podgryzanie" gdybym sam założył gładką oponę ale nie była ona regulaminowo dopuszczona.
 9. Nie miałem podejścia do Kluzy i Stawiara. Nie tym autem i nie w takich warunkach. Ale impreza świetna
 10. Ktoś z Was uczestniczy w Hot Hatch cup? Chce się wybrać...
 11. Ale klimę to powinni nawet do Limited wkładać. W naszym klimacie.... A zejść z masy w inny sposób.
 12. Dziwne to zawody będą. Ten Modlin. Jak to traktować? I te wyniki chyba jako zabawę wyłącznie. Zabawne będzie, jak koleś na nalewkach objedzie er piątki. Albo jak felix będzie w czubie
 13. W poniedziałek mam przez ok 40 min jeździć Yarisem po Torze Łódź. Jeśli mi pozwolą (fastline) pojechać we właściwym tempie to będziemy mieć porównanie. Ciekawe jak wyjdzie w zestawieniu i pozostałymi seryjnymi hot hatchami na seryjnej oponie.
 14. Napiszcie, proszę, jak to jest z tymi karami. Tzn. Po całym dniu są analizowane moje przejazdy? I liczą "do kupy" moje przekroczenia prędkości? Może być tak, że jeździłem sobie 54 km/h cały dzień, i jak mnie zmierzyli kilkadziesiąt razy to powstaje taka kara?
 15. Event, impreza bardziej, święto. Jakaś namiastka rajdu...
 16. Tak, jakąś droga taką;) bo te zwykle noł nejmy niszczyly się, zostawały w nich nakrętki itp
 17. A na ile biura dokręca koła? Żeby później nie wygniatalo felg. Na ile czego? W każdym razie, felg zniszczonych w tym miejscu nie mam. A zmieniam często, czasem podczas zawodów 3 razy zmieniam koła.
 18. Mam taki sprzęt od 2 lat. Używam dosyć często (kilkanaście zmian kompletu kół na miesiąc. Kupiłem tylko dobrą końcówkę wurtha. Jestem b zadowolony. Nie trzeba poprawiać kluczem klasycznym. Bateria starcza na b długo. Mam Dwa akumulatory.
 19. Miko zarządził Ale jestem szczęśliwy. Dzisiaj się czegoś napije!
 20. Bywało, że odwoziłem córki do szkoły (strasznie chciały) i szybko wracałem do domu zamienić na "normalne" auto . Z drugiej strony 10-15 lat temu uważałem, że Sti do miasta jest wręcz idealne
 21. Tak. Zawody prawdopodobnie się nie odbędą. Brak chętnych w sumie smutna sprawa. Byłem przekonany, że chętnych będzie więcej niż miejsc. Świetna impreza, dużo jazdy (w przeciwieństwie do Służewca, czy Slomczyna gdzie jedzie się często 1:15 jeden przejazd), fajna trasa. Rajdowa, taka trochę, jak odcinek miejski. Widać, nie ma zapotrzebowania na takie imprezy, przynajmniej u nas w Łodzi i okolicach
 22. Krawężniki są w bardzo dobrym stanie A dziury ominiesz. Co Ty?! Ślepy jesteś?
 23. Myślę, że bez problemu. Ale weź auto i jedź. A nie gapić się przyjedziesz
 24. Jak co roku od 5 lat na retkini w Łodzi jest zamieszanie. Zamykają dla ruchu klasycznego i oddają do naszej dyspozycji kompleks wiaduktów, dróg dojazdowych, łączników i rond znajdujących się na w/w dzielnicy. Będziemy się tam ścigać Będą proste, nawroty, kilka beczek, ciasne podjazdy i nierówne zjazdy. Będzie grzmot, zapach klocków hamulcowych, płynu chłodniczego i spalonej gumy Zawody organizowane w formule rally sprintu i kjs. W rally sprincie można bez pilota. Dwie trasy pokonywane 3 krotnie. Dosyc Proste, nie wymagające nadmiernego skupienia. Razem 6 przejazdów na czas. Opony dowolne. Zapisy i regulaminy na :https://rajd.internetowy.pl/registrations/79 Zapraszam serdecznie
×
×
 • Create New...