Jump to content

133699

Użytkownik
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246 Wspaniały

2 Followers

About 133699

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 02/13/1998

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kielce
 • Auto
  Impreza Turbo MY00'
  Forester SF6 99'

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałeś jakieś widocznie objawy? Naloty na IC, albo dźwięki... Pytam, bo testowałem IC i ypipe za pomocą wody destylowanej na noc... i wycieków nie było. Nie mniej, intercooler wyglada tak: I nie wiem, czy te ślady wyżej to nie są ślady jakiegoś oleju. Żałuje, że nie sprawdziłem tego pod ciśnieniem. Doładowanie niby w normie choć nie podoba mi się delikatne falowanie powyżej 4500rpm, ale nie zerkałem w solenoid jeszcze. A może tak ma po prostu być. Inna sprawa, że wskaźnik doładowania tez idealny nie jest.
 2. Bliżej niż dalej, niestety frezer zawalił temat i od tygodnia tarczę leżą. Ciekawe co jeszcze wymienię jak ruszę tyły
 3. Eleganckie to jakaś farba czy zostały anodowane?
 4. TD04 zdycha do sprawdzenia nieszczelności, DV (u mnie spadało na 0.6 przez to), wężyki, solenoid do przeczyszczenia, zabawa restryktorem, napięcie sztangi wastegate.
 5. Ciekawe gdyby tak zastosować białe ledówki we wsteczne. Miałem sobie takie zamówić, ale zapomniałem. Może to by pomogło kamerze.
 6. Tu jest temat odnośnie konserwacji Odnośnie miejsca.. jak wspomniałem na grupie fejsbukowej, @badyl może by się podjął, jest niedaleko Wawy.
 7. To teraz już zgłupiałem ostatnio facet mi pisał, że kupił M14 i mu na przód nie pasowały, na tył weszły.
 8. Kiedyś pryskałem kumplowi na szybko PTFE Motipa, ustało ale nie wiem na jak długo, nie pytałem. U mnie kiedyś jakiś łącznik skrzypiał to potraktowałem go jakimś dobrym smarem w sprayu do łańcucha (roweru, motocykla). To było w 2018 roku. Do dzisiaj nic tam nie wydaje dźwięków. Niema szybkich pytań Impreza... więc spytam tu bo konstrukcja na spodzie podobna Śruba mimośrodowa na przód - ona ma mieć M16 czy M12? M14 jest na tył, to już wiem.
 9. Popełniłem drut na przegląd przeciwmgielne tylne w miejscu wstecznego. Zwykła czerwona żarówka odpada - nie świeci to wcale. Na mocnej czerwonej ledówce wali po oczach okrutnie. Przeszło bez problemów.
 10. Nie masz jakiegoś dodatkowego alarmu? u mnie w GC mam przykładowo akcesoryjny alarm (ten taki typowy dla UK, z kodem) i poprzedni właściciel mówił, że były z nim cyrki. Sam też miałem ze dwa razy problem z pilotem przez niego.
 11. U nas na wsi, to nie takie wynalazki powstawały z WFMem i innych SHLek
 12. One oryginalnie miały taką osłonę na kolektorze? strasznie zalatuje końcówka lat 90
 13. Hm... a może to mocowania lampek podświetlenia tablicy?
 14. Przyszły mi mikody, a kod na nich był pod brembo, także. Brembo, mikoda... to i to się gnie. Do tych aut tylko tarcza 294mm+ ma sens.
×
×
 • Create New...