Jump to content

rosaskc

Użytkownik
 • Posts

  2775
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rosaskc last won the day on July 14

rosaskc had the most liked content!

2 Followers

About rosaskc

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  ES / WGM
 • Auto
  Impreza WRX STI
  Forester XT
 • Zainteresowania
  football, cars, snowboard

Recent Profile Visitors

3406 profile views

rosaskc's Achievements

..:: Forumus maximus ::..

..:: Forumus maximus ::.. (8/13)

2.5k

Reputation

 1. Albo ten jeden ząbek zatrzaskujący się zaciął. Można dalej wróżyć, ale prawdę powie zdjęcie plastików tunelu i mieszka
 2. rosaskc

  Audio w subaru

  No właśnie nie zawsze to zadziała Miałem stację Pioneer i to nie zadziałało, bo z masy masz sygnał ciągły. Natomiast chociażby Pioneer, Alpine zauważyli, że ludzie tak robią i w nowszych modelach trzeba zrobić sekwencję ruchów (bodajże ręczny zaciągnąć, spuścić i znowu zaciągnąć). Bypass robi to za Ciebie za każdym razem bez Twojej wiedzy. Także na pewno należy sprawdzić, czy samo zwarcie przewodu do masy zadziała. Jeśli tak, to ekstra. Jeśli nie, to bypass.
 3. @Daniel Janus masz może nr tych kolumn Pedders? Ile mniej więcej płaciłeś za nie?
 4. rosaskc

  Kubica w F1

  Wcale nie. Trzy zakręty wcześniej sytuacja jest odwrotna - Lewis jest od zewnętrznej i on jest z przodu, Max wie, że gość z przodu ma prawo i będzie ścinać zakręt, więc zostawia na asfalcie tylko dwa koła, trzy czwarte auta w tarce. Dwadzieścia sekund później szlachcic jedzie jakby nikogo innego nie było obok niego na torze. Pomimo kontaktu z Maxem wynosi go do lewej krawędzi toru jakby nie zamierzał zostawić ani cala miejsca. 21-07-18-22-04-45_01.mp4
 5. rosaskc

  Audio w subaru

  Stacja bez anteny będzie działać, ale funkcja radia będzie niedostępna. Stacja bez kabla ręcznego będzie działać, ale funkcja Android Auto będzie niedostępna. Ja jednak widzę duże podobieństwo
 6. rosaskc

  Audio w subaru

  Zapewne też nikt nie wspomniał o zasilaniu i kablu do anteny, bo jak wymieniasz stację, to każdy producent w instrukcji zaznacza, że ten przewód należy podpiąć dla prawidłowego działania sprzętu.
 7. rosaskc

  Audio w subaru

  Akurat post nad Tobą masz napisane - wiele funkcji jest ograniczone do zaciągniętego ręcznego, więc bypass oszukujący sygnał to dobre rozwiązanie.
 8. Może źle się wyraziłem. Nie życzę mu śmierci per se, ale jeśli ma kiedykolwiek kogoś zabić na drodze, to niech będzie on sam.
 9. Mam w Forku SH XT Michelin Alpin i złego słowa napisać nie mogę.
 10. O ile komentarz Szymona jest ironiczny, o tyle jest w 100% zasadny. Cena poszła prawie dwukrotnie do góry, organizator przy tym zapewnia, że ponad 100 km będzie zrobione, a patrząc na timing, to znowu było pięć przejazdów. Może i gratka dla tych, co jeszcze nie byli na Zlocie, ale jak ja byłem już trzy razy i chciałbym wybrać się kolejny, to jestem mocno zniechęcony...
 11. Raczej 90:10 na winę motocyklisty. Teren zabudowany, a on trzy cyfry bankowo na blacie, stawia motor na koło i zap... zasuwa tak przez przejście dla pieszych i skrzyżowanie. Niech ginie zanim kogoś zabije, sorry.
 12. rosaskc

  Audio w subaru

  W tunelu środkowym od ręcznego w kierunku przodu auta idzie przewód czujnika. ALE! Niektóre funkcje, jak chociażby odpalenie AA, będą działać jedynie po zaciągnięciu ręcznego. Miałem to samo w stacji Pioneer i żeby wszystkie funkcje działały zawsze, to zakupiłem bypass do sygnału ręcznego. Generalnie, jest to jakiś mikro układ z trzema przewodami, który podaje sygnał identyczny z ręcznym. Dla stacji Pioneer wyszukałem na Amazon pod hasłem Pioneer parking brake bypass.
×
×
 • Create New...