Jump to content

Ptasi0r

Użytkownik
 • Posts

  396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ptasi0r last won the day on May 10 2019

Ptasi0r had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  WGM
 • Auto
  była Impreza GT i Justy -> jest STI MY09

Recent Profile Visitors

1200 profile views

Ptasi0r's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

211

Reputation

 1. W maju'21 zagościły też i u mnie zmiany stabilizatorów. Przód: OEM 20mm -> Whiteline 24mm z dwustopniową regulacją (ustawione na soft) Tył: OEM 18mm -> Whiteline 22mm z trzystopniową regulacja (ustawione na medium) (reszta zawieszenia jest seryjna, pochylenia -1.1 przód i -1.2 tył, zbieżności na zero, jest też przednia górna rozpórka cusco) Odczucia: + prędkość w zakręcie + reakcja na skręt - słabiej wybiera nierówności - na mokrym bardziej nerwowy Przed montażem jeszcze je wyszkiełkowałem i pokryłem czarnym lakierem z podkładem antykoryzyjnym. Zmianę stabów na sztywniejsze oceniam na plus, auto głównie jeździ przy dobrej pogodzie w weekendy i nocami.
 2. Dobra, ze wzgledu na pogode i frekwencje dzisiejszy spot przekladamy na blizej nie okreslony na razie termin.
 3. @rosaskc, @dobee, @suselek17, @mz56, @mikeanonim, @GRB, @Mibars, @demsoNs, @JKmotors, @MikeWanteD i pozostali - ZAPRASZAMY dziś do GRODZISKA
 4. Pogoda dopisuje zatem proponuje kolejny spot Subaru, tym razem w Grodzisku: czwartek 8.07 godzina 20:00 Grodzisk Mazowiecki Parking miejski Mediateka - ul. W.Bartniaka 20 (po 18:00 bezpłatny) - <LINK DO MAPY> Potwierdzajcie jak możecie
 5. Ad miejsc w Grodzisku Maz. to jak dla mnie: Parking przy Parku Skarbków - fajna lokalizacja ale parking jest maly i czesto wypełniony. Luźniej robi sie dopiero po zmroku. Czasami odbywaja się tam mniejsze spoty do 5 aut powiedzmy. Parking przy Stawach Walczewskiego - wszystko jak wyżej, z tym że parking jest jeszcze mniejszy i ciaśniejszy. Parkingi przy Centrum Kultury - ten starszy, północny (na tyłach), jest dobrą i popularną miejscówką na spoty. W budynku obok znajduje sie pizzeria, jest też galeria handlowa parę kroków dalej. Parking przy targu/cmentarzu na ul. Spokojnej - lokalizacyjnie średnio, bo w tej okolicy sie nic nie dzieje ale na wieksze spoty miejscówka perfect bo parking długi, dwurzędowy i z reguły pusty
 6. Dzieki wszystkim za miłe spotkanie. W pewnym momencie naliczylem 12 subarakow wiec potencjal na kolejne spoty jest:) Ode mnie trzy zdjecia:
 7. Tak. Plan mam taki, ze najpierw orlen przy maku, potem myjnia przy budokruszu i na A2.
 8. Hop, hop - czy mamy jakiegoś gospodarza z Pruszkowa? @suselek17, @mz56, @dobee, @rosaskc, @JKmotors, @mikeanonim + inni zainteresowani Idzie ciepły tydzień zatem proponuje spot Subaru: czwartek 17.06 godzina 20:00 Pruszków galeria Nowa Stacja - górny parking +2 (bezpłatny) Potwierdzajcie lub proponujcie inne terminy Przekazywanie info po znajomych również mile widziane!
 9. @suselek17, podrzuć jakiś termin i miejscówke. Wszyscy sie nie pojawią ale cykniemy foty i wrzucimy w temat - nastepnym razem będzie więcej chętnych i jakoś się to rozkręci.
 10. No i to by wyjasniało temat wiekszego camber. Długo już na nich jeździsz, jak z trwałością? Są wsadzone te top mounty Whiteline, które dają kąt wyprzedzenia sworznia i camber. Zresztą Pan Sylwek stwierdził, że jest to bardzo fajna modyfikacja. U mnie 6,3 kwsz stopnia na seryjnym setupie. Whiteline podaje ze ich poduchy dodają dodaje 0,75° caster więc w sumie robi sie już 7 stopni.
 11. To -2°20' z przodu to seryjnie da sie do tylu skrecic? Jak wrazenia po ustawieniu? Szkoda ze nie ma pomiaru poczatkowych katow zeby zlapac roznice. U mnie jest -1°10' z przodu i -1°30' z tylu (zbieznosci wyzerowane), teraz zrekompensowane twardszymi stabami.
×
×
 • Create New...