Jump to content

rosaskc

Użytkownik
 • Content Count

  1377
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rosaskc

 1. rosaskc

  Kubica w F1

  A mnie to dziwi. Na Vervie spotkałby prawdziwych fanów motorsportu, którzy by dobrze go przyjęli. Wystraszył się za to kilku internetowych napinaczy, którzy albo by się nie pojawili na takiej imprezie albo nikt by ich nie zauważył, bo nie są w stanie zepsuć takiego fajnego wydarzenia.
 2. Ja kupiłem zestaw Motip do regenracji lamp. Jest oczyszczacz, podkład i lakier, który chroni przed UV. http://sklep.motip.pl/renowacja-lamp-samochodowych/2719-zestaw-do-renowacji-lamp-samochodowych.html Do tego zestaw papierów ściernych w gradacji do 3000 i efekt nowych reflektorów. Ja w końcu kupiłem nowe lampy, więc jak chcesz, to mogę mój zestaw odsprzedać odpowiednio taniej.
 3. Taki piękny carbonowy parapet ktoś zdjął?
 4. Felgi jak z S209. Tak samo czerwony pasek na grillu, pasek na tylnym zderzaku i otwory w zderzaku za tylnymi kołami jak S209. Ale nie ma poszerzeń na błodnikach, deflektorów na przednim zderzaku ani mocy S209. Final Edition to chyba też nie jest - kolor zacisków czy czylny defuzor nie pasują... Co to za wersja??
 5. Również pozdrawiam Opony są mega! Obyś jak najszybciej znowu jakieś subaru kupił
 6. rosaskc

  próba kradzieży XV

  Uparci są... To ciekawe, skoro otworzyli drzwi, to powinni motor też odpalić. WYDAJE MI SIĘ, że nie mogą sklonować, tylko replikują zmienny sygnał. Ale po odpaleniu silnika możesz kluczyk na przyklad schować do domu, a samochód będzie dalej pracować, tylko piszczeć aż go nie zgasisz. Zacząłbym od mądrzejszego umiejscowienia kluczyka. Może warto w przedpokoju postawić aluminiowe w miarę szczelne pudełko i do niego chować kluczyki?
 7. Przyszedł mail z sjs ze zdjęciami. Mnie nie ma Myślicie, że kolega Marcin był zadowolony po ostatnim przejeździe?
 8. Nowe lusterka, to i nowa świnka musi być
 9. Wszystko fajnie, tylko kompletu średnich nie ma na stanie. Złapałem ostatnie dwie. Dokupi się, jak będą.
 10. A do dwóch miękkich właśnie domówiłem dwie średnie Może w piątek na Łodzi uda się coś potestować
 11. W sumie na farcie tanio kupiłem dwie miękkie Extreme @Simon WRC dobrze pamiętam, że Ty też robiłeś tak, że na przykład średnia mieszanka na przód, a miękka na tył?
 12. Tak, subaraka zawsze warto ratować. A jakie to pieniądze? Jeszcze kwestia, jakie masz felgi (czy kupisz 1 szt.) i jakie opony (czy lepiej kupić komplet nowych).
 13. @Simon WRC oraz @JulKa Najlepsze życzenia Pozdrawiam!
 14. Wymieniłem czarne amerykańskie lusterka na niebieskie europejczyki
 15. Twierdzi, że beemek nie zauważa Musisz świnię nakleić na lusterko
 16. @Ayu machałeś czy coś? Mówi, że nie widziała, ale też pozdrawia
 17. Nie dostaliście dziś maila z sjs? Wysłali oficjalną generalkę. VII Zlot subaru 2019 generalka.pdf
 18. A coś już wiadomo w temacie przyczyny awarii? Szkoda, że tak wyszło Zawsze chętnie pomożemy, o ile potrafimy Mam nadzieję, że spotkamy się wcześniej niż za rok!
 19. Robi ktoś w najbliższym czasie trasę z okolic Warszawy pod Białystok?
×
×
 • Create New...