Jump to content

hemi112

Użytkownik 500
 • Posts

  2643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hemi112 last won the day on April 24

hemi112 had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Bolesławiec
 • Auto
  Było Justy,była Impreza GF, jest GC me i Legacy żonowe :)Małżeństwo Szubarowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hemi112's Achievements

..:: Forumus maximus ::..

..:: Forumus maximus ::.. (8/13)

1.2k

Reputation

 1. Legavy z Buczka k. Trzebienia, dolny śląsk. A Forek blachy FZ widziany w Bolesławcu.
 2. 09.10. Przegląd płynów, ogarnięcie ,posprzątanie wnętrza, muju muju i żonowóz sprawdzony, można jej zostawić, a samemu na 3 tyg na wyjazd służbowy.
 3. Gacek żony spsikany za 5 zł na myjce , zatankowany ( gdzie te czasy jak lpg było 2.20 i lało się gazu za 70 zł i do stówki te 5 l 95) za 150 złocisza, kapkę mocniej przegoniony po okolicy ,kręte drogi oraz długie proste.
 4. Wiesz to szybka robota dla tych miłych osób ma być,cczyli goły kat ciach ciach rura i ucieczka. Wychodzę z założenia, że tam gdzie zobaczą problem na następne 20-30s. rzeźby w jakieś blachy, śruby, to nie będą ryzykować i pójdą dalej..
 5. Dzisiaj w Bolesławcu po południu oświniaczony srebrny Lanos na FZG.
 6. Nie ,to na szybko wycięte przeze mnie otwory ,aby kat oddychał , w sensie ,aby oddawał temperaturę,a nie uszczelniony na maxa.
 7. U nas w małej 35 tys wichurze kradną katy aż miło CODZIENNIE, kupiona blacha 1.0, śruby 10 i aby tylko utrudnić tym dziadom robotę. W Imprezie zamontowana, do Legacy zrobiona dziś, do zamontowania w poniedziałek. P. S. Warunki piwniczne. Ma odstraszać/utrudniać, a nie pięknie wyglądać.
 8. U nas w małej 35 tys wichurze kradną katy aż miło CODZIENNIE, kupiona blacha 1.0, śruby 10 i aby tylko utrudnić tym dziadom robotę. W Imprezie zamontowana, do Legacy zrobiona dziś, do zamontowania w poniedziałek. P. S. Warunki piwniczne. Ma odstraszać/utrudniać, a nie pięknie wyglądać.
 9. Jak wyglądał jeden kielich w GC to było widać. O sposobie wykonania i załatania na sztukę 2,5 roku temu nie wspomnę. Ale Świnia trafiła do odpowiedniego szpeca i po 10 dniach zrobione. 1.Kielichy dwie strony-wycinka, wspawka, zabezpieczenie antykorozyjne, konserwacja, maty w środku, zdjęcia w trakcie robót mam, poza tym gość z polecenia przyjaciół. przy okazji: 2.Progi (wzmocnienie, zabezpieczenie) 3.Tył spód - oczyszczenie, zabezpieczenie.
 10. Dziś Pontoniusz, czyli Legacy. Rano przetarł z brudu felgi pod garażem (chusteczki nawilżane), i trasa do teściowej tam i powrót 350km. Po drodze tankowanie i bajer z gościem od dziwnie specjalnej wersji. Ogólnie kupił 700KM Mustanga, a nie bardzo wie co to jest. A ja zagadałem, bo amerykańce, to też pasja, latam od 13 lat po zlotach i takiej wersji nie słyszoł, nie widział,tym bardziej, że w logo koteł jak w Hellcat w Dodge Challenger.
 11. XV DWL taki miętowo, szaro, ten fajny dziwny, dzisiaj w Rawiczu ok. 17.
 12. Patrząc na 4 i 6 kropkę , to...nie działa całość podświetleń
 13. Świnia rozebrana, można jechać do doktora w sobotę.
 14. Przyszła nowa kamerka. Wcześniej od 3 lat miałem Navitel Navroad R200. Zadowolony w pełni (stosunek ceny do jakości dźwięku i obrazu super, nawet lepszy niż w droższej Prestigio, która mi ukradli). Kamerkę musiałem kupić, bo obecną wyleciała z ręki na schody i nagrywa, ale nie zapisuje na karcie. Teraz kupiłem nowszy model AR200, wybrałem, bo... mocowanie to samo, a mam zasilanie puszczone w tapicerce i uchwyt ten sam. I cena spoko. Navroad R200 3 lata temu za 199zł, model wyższy AR200 teraz za 140zł. Nowszy i tańszy - elegancko.
 15. Zatankowany Gacek i Impreza . 2.67 muchozol .5.70 wacha 95. Do Imprezy 35l,do Legacy 39l gaziwa , plus benzin z 10 l niech se jest. I prawie 400zł pykło .
×
×
 • Create New...