Jump to content

hemi112

Użytkownik
 • Content Count

  2431
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

hemi112 last won the day on December 8 2019

hemi112 had the most liked content!

Community Reputation

511 Wspaniały

About hemi112

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Bolesławiec
 • Auto
  Było Justy,była Impreza GF, jest GC :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to zgadzam się ,bo Stinger jest bardzo udanym autem, a wizualnie rewelacja. Sportage ,czy Tucson to bardzo ładne suvy ,generalnie Kia robi zacne auta ,jak i hyundai też atrakcyjne wizualnie,ale tutaj powyżej ...może na żywo rewelka będzie
 2. Co do tematu ,to... Hyundai zaszalał ,az za bardzo . Jak dla mnie przesada, w sensie brzydko i w ogóle dziwnie ,może na zywo lepiej ,ale na foto źle. Mówie o przodzie ,bo tył fajny ,bok od biedy nawiązujacy do tyłu tez ,ale grill ?
 3. Kumpel ma Gulfa IV 1.9 dyszel 110 KM i 4.1-4.2 to norma jak buja się na spokojnie 110 - 120 km/h stała prędkościa , bez deptania jakąś S-ką Szczecin -Zielona Góra. Raz miał nawet 3.9 ,ale to w śnieżycy trzymając 70-80 km/h na V b.
 4. Dobrze widzę,że staluch jakos poszerzony? Zacny efekt
 5. Lubię latać po zakrętach ,czasem okoliczny tor odwiedzam - faktycznie rozpórka daje odczuwalna róznicę?
 6. Powiem Ci szczerze ,że nie wiem jak to wygląda w Jelonce ,ale oczekiwanie godzinami pod krwiobusem w Bolesławcu ,a pełna kulturka i szybkość w Legnicy - nie ma o czym gadać A sytuacja z koroną - wyjdzie w praniu jak krwiopijstwo zadecyduje i zareaguje na sytuacje.
 7. W poniedziałek pisałem o tym,że wyczochrane auto ,ale wpadły trawy i zakupy, no i wczoraj wywaliłem trawy z bagażnika. Wczoraj szybki odkurzacz ,aby czysto było. A dziś?Zakupy w bagażniku i wpadliśmy do pewnego marketu ogrodniczego i..roślinki z tyłu na podłodze i na siedzeniach, sie ziemia sypie...
 8. mam nadzieję ,że nie będzie żadnych zakazów ,bo np. w takim krwiobusie w mym Bolesławcu raczej tłumów nie ma , ale ja wolę jeżdzić 50km dalej i oddawać w stacjonarnym miejscu i tam raczej też nie impreza masowa ,a i różnych alkoholi do dezynfekcji masa więc raczej tutaj krwiodawstwo nie padnie
 9. Christoph trochę to dziwne ,bo jak oddaje krew ,to wiem,ze będzie wzdłuż i wszerz tak przebadana ,że masakra ( takie info: gdyby szary człek chciał zlecić te wszystkie badania prywatnie w laboratorium , które przechodzi krew od dawcy z automatu, to koszt ok 500-800 zł ,zależnie od cen),czyli gdyby cos wyszło tam we krwi ,to była by zutylizowana , ale nie od razu.
 10. Wczoraj ogarnięty bagażnik z brudu ,myjka i siedzenia odkurzone,ogólnie porządki A dziś będąc w centrum ogrodniczym i mając działkę kupiłem troszkę trawy ozdobnej i paliki ,czyli ziemia w bagażniku i drewniane drzazgowe rzeczy z tyłu na siedzeniach I tak urwał do zmęczenia (oryginał znany ,ale tu nie przejdzie )
 11. I pyk kolejny raz.Teraz uzupełniam płyny i przy okazji zdrowie dawców
 12. Może ktoś się przyznaje do czarnego Legacy IV ,blachy WF . Na światłach w Bolesławcu mrugnąłem i puściłem na właściwy pas .
 13. O motoryzacji? Znaczek na masce ,kiedyś to było inaczej.Projektowane bez obaw,że ukradną ,a tym bardziej zero myslenia,że komuś rozszarpie przedramię . Oldtimer Wrocław 1.03.2020 Ktoś skojarzy auto?
 14. Dzisiaj (1.03.20 ok.13:30) z A4 Wrocław- Legnica , pierw wyprzedziłem spokojnie jadącego Forka ,a chwile po tym poleciał lewym STI trzymając bardzo żwawe tempo za CLS
 15. Zatankowałem ,umyłem i przegoniłem autostradowo po A4 230km odwiedzając Wrocławski Oldtimerbazar
×
×
 • Create New...