Jump to content

hemi112

Użytkownik
 • Posts

  2623
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hemi112 last won the day on April 24

hemi112 had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Bolesławiec
 • Auto
  Było Justy,była Impreza GF, jest GC me i Legacy żonowe :)Małżeństwo Szubarowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hemi112's Achievements

..:: Forumus maximus ::..

..:: Forumus maximus ::.. (8/13)

1.1k

Reputation

 1. Tak paczę Infra komentuje, zmieniam kartkę kalendarza, a to.. Infra. Pozdro.
 2. Impreza GC: - kupione i odnowiony komplet sprężyn GT - amory przód Sachs - zregenerowany magiel - OC, max zniżek, 2.0 125KM jak widać.
 3. Impreza GC. Coś mi postukiwało, ale to nie drążki, czy łączniki, tylko magiel. Magiel Kupiony i zawieziony do regeneracji, w międzyczasie pękła sprężyna, a, że latam amatorsko po torze, to kupiony kpl 4 szt z GT (coś mnie dziwiły czerwone założone w ssaku, sportowe, czy cuś?), i zobaczymy jak będzie latać. Podczas demontażu wyszedł mokry amor. Tak więc: - kupiona i zregenerowana maglownica z kompletem mowych osłon itd - komplet sprężyn z GT, - nowe amory Sachs.
 4. Infra ,nie tylko Twój ulubiony Zaczepiłem nawet majstra mówiąc ,że jest zajebisty (Legaś ,nie on ). Imprez GT ,czy innych WRX STI jest ciutke ,szanuje auta wiadomo,ale Gacek wywalił z butów i dla mnie był przecudny i unikatowy. Był jeszcze fioletowy forek "mysia" ,tez super sprawa Sam prócz Imprezy mam Gacka ,ale troszkę brudniejszy jak ten białas
 5. Pozdro dla ludzi z dzisiejszego objazdowego spotu szuruburu. Start Świdnica, troszkę jazdy po okolicach i meta na integracyjną paszę i symulatory jazdy w Wałbrzychu.
 6. Japfest i Hemi112 pozdrawia.
 7. Czy to na parkingu ,czy to na terenie imprezy: JAPFEST.Pozdrawiam ludzi.
 8. A może z ciekawości bym w czechach oddał ?? Pisz mje tu A może z ciekawości bym w czechach oddał? Aczkolwiek pewnie ankieta nie do wypełnienia. Pisz jak tam u pepików to wygląda od A do Z.
 9. 12.07. Wrocław Okolice Grunwaldzkiego: Forek I, chyba granatowy i na jakiejś innej feldze typu złota lub żółta. Blachy z Detroit, ale świnia na lustrze.
 10. Aku oraz żaróweczki lepsiejsze H1 i H7 do Legacy.
 11. 1) Zmiana aku oraz żarówek w Legacy (ten co mu lampeczki przepolerowałem) 2)żarówka się Imprezie zjarała, ale sama wtyczka jakaś zjarana i żarówka też taka niefajna..
 12. Zwykła pasta do lamp, 5 min roboty i efekt naprawdę fajny.
 13. Z tego byłby lepszy camper. Nie wysilone 190konne 6,5 litrowe V8 z prawie 900Nm było by lepsze.
×
×
 • Create New...