Jump to content

hemi112

Użytkownik
 • Content Count

  2540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

hemi112 last won the day on May 23 2020

hemi112 had the most liked content!

Community Reputation

828 Wspaniały

About hemi112

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Bolesławiec
 • Auto
  Było Justy,była Impreza GF, jest GC me i Legacy żonowe :)Małżeństwo Szubarowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I po ptokach...ech, a taka pikna 5 dniowa zima była.
 2. Wczoraj Gacek wyprowadzony na 2h spacer, a dziś Impreza. Bajka.
 3. Wrocław. Pozdro 08.01 ok. 15, Armii Krajowej i fioletowe Legacy III sedan.
 4. Pzdr z Wrocka. 6.01.21r. - ok. 14, okolice Sky Tower kremowy, taki w sumie ecru, jakby bardzo blado różowy, aczkolwiek taka perła OBK blachy DW. - ta sama pora, okolice sky Tower, na przeciw McDonalda zielona wanna GT sobie w zatoczce stała, - Hallera/Gajowska,ok. 17 bug wanna z foty, DB blachy.
 5. Witam I oto od jutra służbowo (jako med ,ale pod szyldem "WOT") przez tydzień będę we Wrocku Ogólnie robota na wymazach 8-15 ,a potem czas wolny więc ...co robicie wieczorem? Można się zgadać jakoś Inna kwestia,że baaardzo mnie interesuje UFO,czyli Siechnice i na bank tam wyskoczę
 6. Do Imprezy wczoraj nowe zimówki, a dzień wcześnieej do Legacy i Imprezy lepsiejsze żarówki. Żona dostanie Neolux plus 130%(czytałem o nich, a i znajomy powiedział, że to Osramy w innym pudełku), a do mnie Osram Night Braker. Miałem wcześniej te Osramy, super różnica, ale kosztem ceny (ok. 40-50zł kpl) oraz trwałości.
 7. Wpadły nowe budżetowe zimówki do Imprezy. Poprzednie Goodyear mięcha na spokojnie do końca zimy, ale 9 lat na karku i na zimnym mokrym asfalcie przy mocniejszym do hamowaniu niosło. Mam w Gacku 2 letnie Falkeny i niebo, a ziemia i stwierdziłem, że nie może się Impreza tan nie trzymać.
 8. Sobota, obwodnica Bolesławca, srebrny Legacy III, blachy GA lub GD, czarne Świnki na lusterkach.
 9. Kolejny dzień wybieram się do jakiejś hurtowni/sklepu gdzie maja lepsze żarówki ,typu more power czy inne super coś tam. Ogólnie miałem Philipsy Xenon Blue ,czy coś podobnego i poprawa w GC na gładkim szkle mistrzowska !! Jedna i druga się zjarała ,śmigam na serii i po zmroku poza zabudowanym ,na mijania nic nie widzę. Jutro kupuję ,ale szukam Tungsram ,słyszałem ,że wersje z białym światłem też szybko się kończą jak philips ,czy osram ,ale kosztują 1/2 tego Sprawdzę,popytam ,dam znaka
 10. Wycieczka zakupowo- objazdowa po Wrocku. Obserwowałem Subaru i tylko jedno pod Ikea stało-pzdr.
 11. Pozdro z Ikea dla człekka z Gacka.
 12. Wszystko zależy od tego czy problem tkwi w odbłysnikach lub kloszach czy seria żarówka Cię nie zadowala. U mnie w GC wsio zdrowe ,a seria żarówka jest słaba ,szczególnie po zmroku w niezabudowanym. Rozwiązaniem są wszelkie blue intense ,czy night brakery itd ,tzn.na znacznie jaśniejsze markowe żarówki od Osram,Philipsa lub chwalonego ,konkurenta o dobrej jakosci tj.Tungsram. Miałem zestawy z Osram,czy Philipsa i po zmroku ,szczególnie za miastem mijania/długie to inna liga. Oczywiście nie są tak długowieczne jak zwykłe.
 13. Kurka ,a ja jeszcze nie zamówił.Albo zamówił ze 3 ,ale średnio pamięta,bo w tak zwanym "międzyczasie" Ot urok bycia w pracy po 48h na raz i nie obserwowanie wątku,bo nie ma kiedy.
 14. Pozdrawiam z Bolesławca: Dziś 13.12 : Bordowy Forek IV blachy FZ , z łapkami (kocie,psie?) na klapie Piątek 11.12. Carrefour Bolesławiec - Tribeca .
 15. U mnie wiele rzeczy by dyskwalifikowało , bo i wyjazdy z granice (kij,że to wyskok na 1h ,aby w Harrachowie zakupy zrobić) , kontakt z osobami na kwarantannie, kontakt z osobami co maja covid plus, itd. Lecą według formularza i odrzucają masę osób. Więc kłamiemy - oddajemy. Jesteśmy szczerzy - blokada. Tak na codzień w pracy - oczywiście zero kontaktu z kwarantannowymi ,czy plusami
×
×
 • Create New...