Jump to content

hemi112

Użytkownik 500
 • Posts

  2643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by hemi112

 1. Legavy z Buczka k. Trzebienia, dolny śląsk. A Forek blachy FZ widziany w Bolesławcu.
 2. 09.10. Przegląd płynów, ogarnięcie ,posprzątanie wnętrza, muju muju i żonowóz sprawdzony, można jej zostawić, a samemu na 3 tyg na wyjazd służbowy.
 3. Gacek żony spsikany za 5 zł na myjce , zatankowany ( gdzie te czasy jak lpg było 2.20 i lało się gazu za 70 zł i do stówki te 5 l 95) za 150 złocisza, kapkę mocniej przegoniony po okolicy ,kręte drogi oraz długie proste.
 4. Wiesz to szybka robota dla tych miłych osób ma być,cczyli goły kat ciach ciach rura i ucieczka. Wychodzę z założenia, że tam gdzie zobaczą problem na następne 20-30s. rzeźby w jakieś blachy, śruby, to nie będą ryzykować i pójdą dalej..
 5. Dzisiaj w Bolesławcu po południu oświniaczony srebrny Lanos na FZG.
 6. Nie ,to na szybko wycięte przeze mnie otwory ,aby kat oddychał , w sensie ,aby oddawał temperaturę,a nie uszczelniony na maxa.
 7. U nas w małej 35 tys wichurze kradną katy aż miło CODZIENNIE, kupiona blacha 1.0, śruby 10 i aby tylko utrudnić tym dziadom robotę. W Imprezie zamontowana, do Legacy zrobiona dziś, do zamontowania w poniedziałek. P. S. Warunki piwniczne. Ma odstraszać/utrudniać, a nie pięknie wyglądać.
 8. U nas w małej 35 tys wichurze kradną katy aż miło CODZIENNIE, kupiona blacha 1.0, śruby 10 i aby tylko utrudnić tym dziadom robotę. W Imprezie zamontowana, do Legacy zrobiona dziś, do zamontowania w poniedziałek. P. S. Warunki piwniczne. Ma odstraszać/utrudniać, a nie pięknie wyglądać.
 9. Jak wyglądał jeden kielich w GC to było widać. O sposobie wykonania i załatania na sztukę 2,5 roku temu nie wspomnę. Ale Świnia trafiła do odpowiedniego szpeca i po 10 dniach zrobione. 1.Kielichy dwie strony-wycinka, wspawka, zabezpieczenie antykorozyjne, konserwacja, maty w środku, zdjęcia w trakcie robót mam, poza tym gość z polecenia przyjaciół. przy okazji: 2.Progi (wzmocnienie, zabezpieczenie) 3.Tył spód - oczyszczenie, zabezpieczenie.
 10. Dziś Pontoniusz, czyli Legacy. Rano przetarł z brudu felgi pod garażem (chusteczki nawilżane), i trasa do teściowej tam i powrót 350km. Po drodze tankowanie i bajer z gościem od dziwnie specjalnej wersji. Ogólnie kupił 700KM Mustanga, a nie bardzo wie co to jest. A ja zagadałem, bo amerykańce, to też pasja, latam od 13 lat po zlotach i takiej wersji nie słyszoł, nie widział,tym bardziej, że w logo koteł jak w Hellcat w Dodge Challenger.
 11. XV DWL taki miętowo, szaro, ten fajny dziwny, dzisiaj w Rawiczu ok. 17.
 12. Patrząc na 4 i 6 kropkę , to...nie działa całość podświetleń
 13. Świnia rozebrana, można jechać do doktora w sobotę.
 14. Przyszła nowa kamerka. Wcześniej od 3 lat miałem Navitel Navroad R200. Zadowolony w pełni (stosunek ceny do jakości dźwięku i obrazu super, nawet lepszy niż w droższej Prestigio, która mi ukradli). Kamerkę musiałem kupić, bo obecną wyleciała z ręki na schody i nagrywa, ale nie zapisuje na karcie. Teraz kupiłem nowszy model AR200, wybrałem, bo... mocowanie to samo, a mam zasilanie puszczone w tapicerce i uchwyt ten sam. I cena spoko. Navroad R200 3 lata temu za 199zł, model wyższy AR200 teraz za 140zł. Nowszy i tańszy - elegancko.
 15. Zatankowany Gacek i Impreza . 2.67 muchozol .5.70 wacha 95. Do Imprezy 35l,do Legacy 39l gaziwa , plus benzin z 10 l niech se jest. I prawie 400zł pykło .
 16. Dziś Bolesławiec, auto na blachach SG.
 17. Pozdro dla tego oto niebieskiego na SK. Niedziela, trasa z Bolesławca na Jelenią Górę.
 18. Pozdro z niedzielnego Śniadanie & Gablota w Oławie.
 19. Intensywna sobota z rana. Po zrobieniu zawiecha zbieżność, a po zbieżności przegląd. Gość z uśmiechem przetrzepał auto i stwierdził, żeby tylko te 5-10 latki były w takim stanie jak ten 21-latek to była by bajka. Nic nie stuka, nie puka, nie cieknie. Rewelka.
 20. W niedzielę 08.08 jest Śniadanie & Gablota w Oławie. Fajny klimat, ciekawe auta, może ktoś wpadnie? Od nas co najmniej taki skład (stały na S&G)
 21. Tak paczę Infra komentuje, zmieniam kartkę kalendarza, a to.. Infra. Pozdro.
 22. Impreza GC: - kupione i odnowiony komplet sprężyn GT - amory przód Sachs - zregenerowany magiel - OC, max zniżek, 2.0 125KM jak widać.
 23. Impreza GC. Coś mi postukiwało, ale to nie drążki, czy łączniki, tylko magiel. Magiel Kupiony i zawieziony do regeneracji, w międzyczasie pękła sprężyna, a, że latam amatorsko po torze, to kupiony kpl 4 szt z GT (coś mnie dziwiły czerwone założone w ssaku, sportowe, czy cuś?), i zobaczymy jak będzie latać. Podczas demontażu wyszedł mokry amor. Tak więc: - kupiona i zregenerowana maglownica z kompletem mowych osłon itd - komplet sprężyn z GT, - nowe amory Sachs.
 24. Infra ,nie tylko Twój ulubiony Zaczepiłem nawet majstra mówiąc ,że jest zajebisty (Legaś ,nie on ). Imprez GT ,czy innych WRX STI jest ciutke ,szanuje auta wiadomo,ale Gacek wywalił z butów i dla mnie był przecudny i unikatowy. Był jeszcze fioletowy forek "mysia" ,tez super sprawa Sam prócz Imprezy mam Gacka ,ale troszkę brudniejszy jak ten białas
 25. Pozdro dla ludzi z dzisiejszego objazdowego spotu szuruburu. Start Świdnica, troszkę jazdy po okolicach i meta na integracyjną paszę i symulatory jazdy w Wałbrzychu.
×
×
 • Create New...