Jump to content

Blixten

Użytkownik
 • Content Count

  1195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Blixten last won the day on January 5

Blixten had the most liked content!

Community Reputation

612 Wspaniały

About Blixten

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Auto
  XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

722 profile views
 1. Aż się boję zapytać od kogo Między 13 a 15 Marca w moim ukochanym mieście ? Powinienem być na miejscu - może inni trójmiastowicze dołączą i wspólnie poskrzypimy naszymi XV ?? Byłby niezły koncert
 2. Blixten

  XV 2.0 e-Boxer

  A mi się śniło, że w moim Subaru nic nie trzeszczy ... i się obudziłem
 3. Ale przy bliższym poznaniu zyskuję ! może kiedyś będzie okazja ? Moja postawa zależy od serwisu jak podejdzie do sprawy. Na pewno zacznę grzecznie, ale stanowczo W piątek się okaże - sprawdzę czystość i niestety .... nie spuszczę mechanika z oka podczas montażu.
 4. Na fabrycznych klockach przejechałem co prawda zaledwie 30 k km ale bez jednego skrzypnięcia, a tydzień po przeglądzie oryginalne klocki doprowadzają mnie do szaleństwa ? Gdzie leży przyczyna - w materiale ? w montażu ? Umówiłem się na piątek i zobaczymy czy ASO sobie z tym poradzi, ale Wasze wpisy nie wróżą nic dobrego...
 5. U Ciebie też ASO nie było w stanie usunąć usterki i jeździsz tak dalej ??
 6. Hej Jak to rozumieć - Twoje hamulce też skrzypią w podobnych okolicznościach, byłeś w serwisie i od roku jeździsz ze skrzypiącymi hamulcami, bo serwis nie potrafi tego poprawić ????
 7. Ech .... Po przeglądzie w ASO gdzie wymieniono mi przednie klocki hamulcowe, mój samochód zaczął głośno skrzypieć jak stary tapczan sprężynowy Odgłos skrzypienia występuje przy wciskaniu lub puszczaniu pedału hamulca, przy skręcaniu kierownicą i bez skręcania, i uwaga.... tylko i wyłącznie na biegu D Na pozostałych nastawach P, R ,N nic nie skrzypi. Oczywiście umówię się do serwisu, ale zanim znajdę czas ... wstyd na światłach, wstyd w hali garażowej. Czy ktoś z Was miał już podobne objawy i wie czy jest to może kwestia przeczyszczenia klocków / zacisków, czy coś innego ?? .
 8. Blixten

  Co zamiast XV???

  Ok, to zdradź teraz jakie auto wybrałeś po XV ?
 9. Blixten

  Co zamiast XV???

  Ze wszystkich Twoich 1147 wypowiedzi na TF ta jest najtrafniejsza Nareszcie ktoś rozwiązał zagadkę sfinksa.... ee..... yy.... świnki
 10. Jakoś długo praktykujecie żeby trafić w górny poziom na bagnecie, a co serwis to inna praktyka Ponadto, nie zgadzam się z twierdzeniem, że poziom wyższy niż max na bagnecie nie szkodzi silnikowi i nie wpływa negatywnie na jego pracę.
 11. Blixten

  Co zamiast XV???

  BARDZO dziękuję WSZYSTKIM za wszelkie uwagi. Jestem kompletnie zielony w temacie leasingów / smartplanów, bo do tej miałem komfort kupować auta za gotówkę, ale tym razem .... zapewne skorzystamy z którejś formy finansowania chcąc tak drogi samochód Niestety, kryzys wieku średniego musi kosztować
 12. Blixten

  Co zamiast XV???

  Oprócz wymienionych przez Ciebie, biorę pod uwagę jeszcze GLC, NX i XC 60. Sporo zależy od tego czy zdecyduję się na standardowy leasing czy na 'smart plan', który kusi niskimi ratami. Może to nie głupi pomysł jeździć lepszym autem i częściej je zmieniać ? Na pewno muszę porównać łączny koszt oby wariantów i sprawdzić pułapki ... a co Wy myślicie o smart planie ??
 13. Blixten

  Co zamiast XV???

  3 numer AUTOmoto, a w nim.... tadam - pozytywny test nowego Forestera po raz kolejny ! Mówię Wam, to musi być jakiś spisek !
 14. 5W30 miałem wlany już wcześniej
×
×
 • Create New...