Jump to content

Blixten

Użytkownik
 • Content Count

  948
 • Joined

 • Last visited

About Blixten

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Auto
  XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. @orm Nie do końca rozumiem za co przepraszasz ? Za korozję w rocznym aucie czy za wadliwe kapturki ?
 2. Dokładnie. Strach pomyśleć co jeszcze może odpaść, a powinno się trzymać.
 3. Brak wsparcia SIP w tej kwestii, co rzeczywiście jest przykre i niezrozumiałe.
 4. Im dłużej jeżdżę iksfałem, tymbardziej utwierdzam się w przekonaniu, ze Subaru to auta dla ludzi .... spokojnych. Nawet gdy czasami chce się nim trochę poszaleć, dalej trzeba to robić w ramach zdrowego rozsądku
 5. z ciekawości, w co poszedłeś ?
 6. Na "gaśnięcie silnika przy redukowaniu biegu (np przed wyprzedzaniem) w czasie upałów" też masz wyjaśnienie ?
 7. Korzystając z okazji, że mam mniej pracy w pracy zaloguję się na forum np. takiej Skody i poczytam sobie czy tam jest różowo.
 8. O cholera Akumulatory padają w różnych markach aut, ale Twoja lista rzeczywiście istotnych "usterek" jest znaczna. Uczciwie przyznam, że wytrwały jesteś.
 9. "Thule Crossover 2 Convertible Laptop Bag" - niestety dosyć droga, ale bardzo praktyczna, ja zamówiłem ją za punkty wylatane w SASie.
 10. Jakiś czas szukałem torby na laptopa, którą można nosić na ramieniu albo jako plecak i... w końcu trafiłem na taką, która mi się spodobała
 11. we wszystkich trzech ? A co się psuło konkretnie ?
 12. Czyżby ?? Jakoś moi Koledzy z pracy narzekają o dziwo na; VW, Audi i BMW. O jakości Audi pisałem wcześniej na forum - dwa egzemplarze Q5 co chwilę w serwisie, A4 sąsiadki staje dęba bez ostrzeżenia - 3 przykłady w jednej hali garażowej. Jak pokazuje rzeczywistość dookoła mnie, niemiecka jakość i bezawaryjność to mit. Poza tym, że Honda piła olej, "nigdy nie wymieniłem nawet żarówki", tak samo w Cx-5, która ma już ponad 100 k km. Subaru ma niecałe 30 k i nie mam powodów, żeby sądzić, że będzie inaczej.
 13. W moim Qashqai’u psuł się silnik dCi rodem z Renault, a w Toyocie produkowanej w Turcji rozrząd. Lepiej wypada 100% Made in Japan.
×
×
 • Create New...