Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1175
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rombu

 • Tytuł
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków
 1. Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  Oby tylko blacharz miał dobry dzień.
 2. Hot Hatch Hysteria

  No to 1.0 czy 1.5 ?
 3. cham na drodze

  Akurat teraz jestem totalnie spokojny. Ja już nie tankuję aut, nie pamiętam, kiedy robiłem to ostatni raz. Jakbyś był łaskawi i odpisał - czy tych "czynności koniecznych" nie można wykonać po zwolnieniu dystrybutora ? Bo jak pamiętam myjki nie są przywiązane linkami do dystrybutorów.
 4. Kubica w F1

  Pokazał, że jest szybszy, to go zdjęli z testów. Jak wytłumaczą kibicom, mediom i sponsorom, że w wyścigach jeżdżą wolniejsi ?
 5. cham na drodze

  Oczywiście, że możesz. Koniecznie zrób to jak będziesz widział, że jest kolejka na stacji i do tego dystrybutora czeka kilku kierowców. Nie zapomnij włączyć kamerki.
 6. cham na drodze

  A jak Szanowna Dyrekcja myśli - co było przyczyną trąbienia ? Moim zdaniem nagrywający robił sobie zakupy, a pojazd blokował dystrybutor. Ileż razu miałem taką sytuacje... Oczywiście oczekując na takiego wielmożnego pana.
 7. GPF w silnikach benzynowych

  Nie zrozumiałem. W końcu będą filtry czy nie ? Czy jeszcze sami nie wiecie, czy silniki spełniają normę, czy dopiero jak "testujący się przejedzie" ? Czy po prostu będą montowane na wyrost, na wszelki wypadek ? Warto, bo... Kwestie finansowe czy użytkowe ? Czy Szanowna Dyrekcja przewiduje podobne problemy jak z DPF ? Konkretnie myślę o ruchu miejskim - krótkie trasy.
 8. Kubica w F1

 9. Hot Hatch Hysteria

  Specjalnie dla Ciebie, pożyczyłem zdjęcie z wątku rajdowego : Jakoś nie jeżdżą Audi, AMG, BMW. Może jednak "ktoś" potrzebuje.
 10. Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  To można zrobić w zderzaku. Nawet na oryginale z ASO Czasami jak cofam, to muszę doświetlać awaryjnymi, więc przydają się jak najlepsze światła cofania.
 11. Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  Piskoor, na twoim miejscu skoncentrowałbym się na naprawie "głównej". Dopieszczenie zrobisz sobie później. W teorii wystarczy do 96 Watów. W praktyce dałbym większy przekrój min. 0,50mm2 i zostawiłbym sobie obudwa światła cofania, czasami się przydają. A gdzie jest przeciwmgłowe w EU ? Nie ma tam miejsca w kloszu ?
 12. OUTBACK2.5 AWARIA AUTOMATU

  Myślę, że ten "szpec" to pozytywnie. Bo przestałbym Cię lubić. Wracając do tematu, Rafał podjął decyzje o wymianie skrzyni - szuka używki. Tak wynika z postów. Skrzynia ma inne numery i może nie pasować, w dodatku może kupić w stanie nie lepszym jak jego skrzynia. Więc, tak jak radzą poprzednicy lepiej naprawić swoja. A, że nie che jeździć 600km do jakiejś firmy od skrzyń, więc chyba lepiej wysłać skrzynię kurierem. Obecnie to nie są jakieś kosmiczne koszty.
 13. OUTBACK2.5 AWARIA AUTOMATU

  Przecież są firmy kurierskie. Skrzynia na paletę i jazda.
 14. Kubica w F1

  cyt : Teraz przyszła kolej na pozbycie się „grid girls”, które według ostatnich informacji mają zastąpić „grid kids”, czyli dzieci i młodzież Nie będzie grid girls, bo to uwłacza dziewczynie, kobiecie, poniża je . A tym dzieciom czy młodzieży nie będzie uwłaczać ? Nie będzie ich poniżać ? Czy ktoś rozumie tą logikę ?
 15. Kubica w F1

  Bo dawniej kobiety były kobietami ( i im to nie przeszkadzało ), a mężczyźni mężczyznami. Teraz mamy Championa Lewis'a , a z drugiej strony Mariana :
×