Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1293
 • Joined

 • Last visited

About rombu

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A teraz zapewne i ten "projektant - inżynier" i ten szef pracują w Williamsie...
 2. Dlaczego ? Pani Profesor, proszę wytłumaczyć.
 3. rombu

  Kubica w F1

  Tak. Jest pod ich "opieką" A nie mógłbyś zadziałać. Może ustaw po swojemu ten "bolid", sprawdź co nie jest dokręcone. Bo aż żal patrzeć.
 4. Ja też Cię serdecznie pozdrawiam.
 5. rombu

  Kubica w F1

  Vettel strasznie pokłócił się z szefostwem. Poszło na noże. Za faworyzowanie Leclerc'a, za dziwnie odpadające skrzydło. Odchodzi z Ferrari. Od wyścigów europejskich zastępuje go Kubica. Oficjalne potwierdzenie jeszcze dziś. Nareszcie .....
 6. rombu

  Kubica w F1

  Smutno zaczyna się ten sezon.
 7. Jest mocny kandydat na cesarza chamów :
 8. rombu

  Kubica w F1

  Dziwna ta rozpiska konferencji prasowych. Nie wpisali Roberta w sobotę i niedzielę.
 9. rombu

  Kubica w F1

  Na Ipla. Za darmo. Działo się !
 10. Ano właśnie. Lewemu kończy się pas, niewyznaczony. Zaczyna zwalniać. Ten z prawej też musi zwalniać, bo nie może go wyprzedzić. Dopiero może go ominąć, jak się ten z lewej zatrzyma. Piszesz po raz kolejny nieprawdę, i chyba sobie sprawy nie zdajesz, że ktoś może Cię posłuchać, w dodatku przeczytawszy : "specjalista..." Art. 22, punt 4 Kodeksu : "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony. " Pozdrowienia O tak, tego nie brałem pod uwagę. Ale ale, jak Szanowna Dyrekcja czyta i kontroluje ten temat, to może szepnie p.Dworakowi, że jak będzie miał czas i ochotę to tutaj coś napisze, wyjaśnić sporne sytuacje ?
 11. Ile razy napiszesz tą samą nieprawdę ? Jak pojazd z prawej strony pojedzie pierwszy, jak nie można w takiej sytuacji wyprzedzać z prawej strony ? Reguła pierwszeństwa z prawej strony obowiązuje na skrzyżowaniach, a nie przy zmianie pasa ruchu.
 12. To co będzie w sytuacji, kiedy prawy może jechać "prosto", a lewy ewidentnie musi "się przesunąć". Ten po prawej nie może wyprzedzić tego po lewej - to jest wyraźnie określone w kodeksie.
 13. Po pierwsze dyskusja o tym już była kilka miesięcy temu. Po drugie, jeżeli nie ma wyznaczonych pasów ruchu, z prawej strony nie wolno wyprzedzać, więc pierwszy pojedzie ten z lewej.
×
×
 • Create New...