Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1245
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rombu

 • Tytuł
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rombu

  cham na drodze

  No to przecież napisałem, że : ..... widziałem, że z tego pojazdu leje się olej, więc od razu podłożyłem kuwetę. http://swidnica.naszemiasto.pl/artykul/wyciek-oleju-spod-pojazdu-brak-wlasciciela-auto-zostalo,4103683,artgal,t,id,tm.html i tu , pkt.4 : http://www.auto-swiat.pl/prawo/kiedy-policja-i-straz-miejska-moga-odholowac-auto/tjt1e
 2. rombu

  cham na drodze

  Brak w bazie OC. Czyli raczej brak OC lub kradzione tablice To już jest chyba powód do zainteresowanie "odpowiednich służ" I jeszcze można trochę oleju rozlać pod silnikiem. Oczywiście do kuwety, która tam była "od zawsze" Serio. To chyba go straż pożarna zholuje, bo zanieczyszcza środowisko.
 3. rombu

  cham na drodze

  Nie wiem o jakiej pro-rowerowej paranoi piszesz, ale rower jest takim samym środkiem transportu jak samochód. I ja będąc na co dzień rowerzystom również mogę napisać, że myślę za siebie i za kierowców samochodów, bo potrafią w ogóle nie patrzyć na pojazdy jednośladowe. Skutery i motocykle do nich się również zaliczają. Więc każdy uczestnik ruchu drogowe może napisać, że myśli za siebie i za innych. Nawet jest przepis w kodeksie drogowym, który zobowiązuje to takiego zachowania. A wracają do sytuacji - przecież rowerzysta wjechał w tył skręcającego samochodu. Nie wyhamował. Może kierunkowskaz późno włączony ? I tak powinien zachować bezpieczną odległość. Co innego by było, gdyby wjechał w bok pojazdu - wtedy możne mówić, że kierowca auta powinien ustąpić rowerzyście.
 4. rombu

  Kubica w F1

  Pierwszego już nie ma. Ale japońska formuła jest całkiem, całkiem. Może gdyby doszły dwa nazwiska, Kubica , Alonso i dobry promotor, może coś by z tego było ? Zobaczcie : coś się dzieje, walka do końca, ciekawa praca w boksach i błędy ! : Do tego stare, ciekawe tory, a nie tilkodromy.
 5. rombu

  cham na drodze

  Bosze , kto to Są w słowackim areszcie. Tam chyba polskie tatusiostwo nie działa.
 6. rombu

  cham na drodze

  Max 5 lat. U nas jest chyba max 12 lat.
 7. rombu

  cham na drodze

  Za takie coś to raczej paragraf o zabójstwo z premedytacją. A zapewne będzie katastrofa w ruchu.
 8. rombu

  Kubica w F1

  A mnie się marzy coś innego. Może zdecydowaliby się - On i np. Alonso, zrobić nową formułę. Taką pomiędzy F2 a F1. Coś jak F1 tylko minimum 15 lat wstecz. Z jednym "body" od jednego producenta - dla wszystkich Z jednym , takim samym napędem - dla wszystkich. Bez spojlerów, skrzydełek , DRS'ów i f-ductów i całej zbędnej "hybrydowości". Dużo mniejsze koszty, więcej firm mogłoby pomyśleć o sponsoringu. Dużo zależałoby od kierowcy oraz od zgrania i taktyki zespołu A bardzo niewiele zależałoby od pieniędzy.
 9. rombu

  SUBARU XV

  Muszę Pana rozczarować. Ceny komponentów bardzo idą w górę. Od początku 2018 jest, po prostu, horror. Niektóre podrożały 100 razy. Nie 100%. 100 razy.
 10. rombu

  Kubica w F1

  Jedno jest pewne. Zatrudnili kierowców z poziomu F2. A najszybszy, ten z F1, siedzi w garażu i się patrzy...
 11. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Myślę, że nie będą mieli powodów do zadowolenia. Patrząc z mojej perspektywy, a zapewne jest dużo takich firm jak moja, to zakup pojazdu nie będzie się kalkulował. Będę używał parku pojazdów do śmierci technicznej. Albo leasing za granicą. Patrząc z perspektywy lat - od 1991, to na początku pojazd był niezbędny. W chwili obecnej jest tyle firm kurierskich i spedycyjnych, że własny transport produktów i towarów praktycznie nie istnieje. Po mieście , Kraków - rower ( przede wszystkim), później komunikacja publiczna, wynajem na minuty i co jest dziwne TAXI ( nie wiem jak taksówkarze zarabiają, stawki mają śmieszne ) Dalej to MY - przedsiębiorcy zdecydujemy. Jest pewna granica, po przekroczeniu której rządzący mogą się mocno zdziwić.
 12. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Ale to nie wprowadza "dobra zamiana" tylko : Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR, ang. IASB – International Accounting Standards Board . I chyba to jest prawidłowe działanie. Może być niekorzystne dla firm leasingowych, ale dla inny podmiotów będzie lepiej.
 13. rombu

  cham na drodze

  No tak. Ale czasami są sytuacje - Kraków ul.Opolska, przy Emil Frey, albo "zakopianka" , że pojazdy jadą cały czas. I to jadą 70 km/h - dopuszczalnie. Ktoś musi się zatrzymać, bo pieszy w ogóle nie przejdzie. Druga sprawa, że w takiej sytuacji, dokładnie takiej jak na filmie, można w jeden weekend wybudować przejście podziemne, bez schodów, z pochylniami. I po problemie.
 14. rombu

  cham na drodze

  kk art.102
 15. rombu

  cham na drodze

  ??? Od kiedy tak jest ?
×