Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1210
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rombu

 • Tytuł
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  No i fajnie Ten kolor chyba ok, bo teraz na zdjęciach widać różnicę błotnik/klapa. A przecież "z jednej puszki" farba. ps. Za zagazowanie urywam jaja.
 2. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  "Syty głodnego nie zrozumie" , "Nie mierz innych swoją miarą" itd, itp. Są różne firmy, w jednych można robić przerwy, w innych nie można zatrzymać produkcji, z powodów technologicznych, ekonomicznych.
 3. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Ale była taka sytuacja, że przepisy się zmieniały i trzeba było zarejestrować umowę leasingu w US i wtedy rozliczało się na starych zasadach. Ale o co to chodziło - nie pamiętam. Chyba o "kratki"
 4. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Od kiedy słowo "bzdura" jest niekulturalne ? Piszesz bzdury, to dostałeś komentarz, że tak piszesz. Gdzie widzisz brak kultury ? A jeszcze był zwrot per "Pan" - poziom kultury expert.
 5. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Obecnie 50% dotyczy VAT'u. Oni chcą dodatkowo również 50% kosztów, czyli PIT'u
 6. rombu

  cham na drodze

  Dokładnie. A wy chcecie już kierowce zastrzelić. A właśnie. Skąd wiadomo, że w tandemie ? A może za czerwonym jeszcze inni wyprzedzali i nagrywający kierowca patrzył w lusterka co tam jeszcze z tyłu się dzieje. Może dlatego późno zahamował.
 7. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  Jednak na zdjęciach widać różnicę. Masz naklejona próbkę na drzwiach - jest jasniejsza Może w realu nie będzie widać. Bałly to chyba najgorszy kolor dla lakiernika. A co dawałeś do środka - to wygłuszenie to jest ta kremowa substancja ? Nie klei się, nie śmierdzi, nie rozpływa pod wpływem temperatury ?
 8. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  Widać zdjęcia. Kolor się zgrał ? Na zdjęciu błotnik / drzwi słabo wygląda.
 9. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Nie śmiałbym ubiegać się o klasyfikację. Już raz zostałem sklasyfikowany na "Piątku u Emila", a dokładniej sobocie i do tej pory jest mi głupio. Wystarczy udział w Plejadach. ps. Czy ktoś wie co z tymi "Piątkami" ? Może powrócą ?
 10. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  No tak, tylko patrząc na tegoroczny casus Bębna, można prosić o odstąpienie od regulaminu. Ale sprawdzając po tym przypadku regulamin, odnalazłem w nim zapis, że uczestnikiem nie musi być "Tylko Subaru" Decyduje o tym organizator. Czyli nawet odstępstwa nie trzeba robić. W tym roku było już za późno, ale może w przyszłym poproszę organizatora o możliwość uczestnictwa. W końcu nie musiałbym tylko czytać i oglądać na ekranie. Zobaczymy....
 11. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Ale jaki VIN nie pasuje. Pytam poważnie.
 12. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Dlaczego ?
 13. rombu

  cham na drodze

  Tak..... 504 wypadki , 27 zginęło.
 14. rombu

  Trzęsie po wymianie sprzęgła

  Zrób zdjęcie docisku z drugiej strony. Jak wygląda współpraca z łożyskiem.
 15. rombu

  Trzęsie po wymianie sprzęgła

  Moim zdaniem błądzisz. Koło zamachowe nie jest problemem. Już Ci napisałem, że nie jest szlifowane. Było w stanie tragicznym i nowe sprzęgło nie powinno było być założone na koło w takim stanie. Koło zostało sfrezowane - i dobrze. Ale powinno być po tym szlifowane i przede wszystkim wyważone. Brak wyważenia może się zemścić później. Ale teraz o szarpaniu. Czy jesteś pewien, że szarpie, nie klei sprzęgło ? Czy widzisz, czujesz skoki obrotów silnika przy ruszaniu ? Czy na wyższych biegach sprzęgło nie przenosi momentu i obroty rosną bez zwiększania prędkości ? Czy opisane objawy to czasami nie szarpanie karoserią, jakieś hałasy, stuki ? Podporę wału łatwo sprawdzisz. Jak jest uszkodzona to wyczujesz luzy, po odkręceniu od karoserii nie będzie prawidłowo się kręcić.
×