Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1302
 • Joined

 • Last visited

About rombu

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rombu

  Kubica w F1

  Przecież Hamilton był z prawej strony. No przecież zasada prawej ręki, czy tez pierwszeństwa z prawej chyba obowiązuje ?! Ci trzej "sędziowie" to sobie powinni obejrzeć motogp. Tam reakcja sędziów jest jak ktoś komuś w klamkę hamulca kopnie lub ręką naciśnie. Ten z na pierwszym miejscu płacze zamiast zapierdzielać. A ten na ostatnim miejscu chce, umie zapierdzielać to mu dadzą auto co się tylko ślizga. Koniec świata. Dla przypomnienia. W tym przypadku kary powinny chyba iść w godziny. Jakie to niebezpieczne manewry były, ojej.
 2. Oni mają jednak większe doświadczenie i więcej czasu na zapoznanie się z autem https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/policjanci-na-potege-rozbijaja-nowe-bmw/rlzlsw5
 3. Ja odpadam z dyskusji.
 4. Po raz kolejny udowodniłeś, że nie wiesz o czym jest dyskusja. A sprawa jest prosta, czytelna, zrobiony jest szkic. I twierdzisz w dyskusji - przeczytaj swoje wpisy, że z ulicy jednokierunkowej, o dwóch pasach ruchu można skręcić w lewo z prawego pasa.
 5. Idąc twoim i hak64 tokiem rozumowania, winnym kolizji na skrzyżowaniu będzie kierowca, który co prawda miał zielone światło, ale pojazd wjeżdżający na czerwonym był z prawej strony. Oczywiście kierowca wjeżdżający na czerwonym dostanie tylko mandat.
 6. Zdajesz sobie sprawę, że z lewego pasa można pojechać również na wprost. I jadąc na wprost mam obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pojazdowi skręcającemu z prawego pasa w lewo ?!
 7. Panie Majster jakim momentem przykręcić te śruby ? Aaaa, przykręć z cuciem.
 8. Przecież na tym filmie to widać. Dokładnie to problem jest w miejscowości Chojny. od 30 sek.
 9. No nie do końca. Tam z jeden strony są światła, a z drugiej strony ich nie ma. Może się zdarzyć sytuacja, a zapewne już się zdarzyła, że na zielonym pojedzie pojazd na wprost i będzie miał pierwszeństwo, i z drugie strony pojedzie pojazd, zgodnie ze znakami i tez będzie miał pierwszeństwo.
 10. A teraz zapewne i ten "projektant - inżynier" i ten szef pracują w Williamsie...
 11. Geniusz insztalator ruchu :
 12. Dlaczego ? Pani Profesor, proszę wytłumaczyć.
 13. rombu

  Kubica w F1

  Tak. Jest pod ich "opieką" A nie mógłbyś zadziałać. Może ustaw po swojemu ten "bolid", sprawdź co nie jest dokręcone. Bo aż żal patrzeć.
 14. Ja też Cię serdecznie pozdrawiam.
×
×
 • Create New...