Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1346
 • Joined

 • Last visited

About rombu

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sąd powołałby biegłego, np. takiego z jakim tu dyskutujecie. Biegły napisałby, że wina ma być na pół. Bo się zgapił, nie zwrócił na coś uwagi, nie zauważył... lub po prostu wydaje mu się, że wie, a skoro jest biegłym to jest nieomylny. I sąd bezrefleksyjnie, bez logiki wydałby taki wyrok.
 2. rombu

  Kubica w F1

  No nie wiem. Brakuje Roberta.
 3. 10 komentarzy, że idiota, bo się nie ratował, 1 komentarz, że kierowcy tira trzeba zabrać prawo jazdy. Nie powinno być na odwrót ?
 4. Ale ten pojazd to chyba nie jest prawidłowo zaparkowany. Karma wrócila?
 5. Tak dyskutujecie o kamerkach. A co to jest za kamerka w nowym odcinku ? Od 28 sek. Działa jak eyesight ? Piszczy, sygnalizuje ? Nie wie ktoś ?
 6. Tam chyba nie ma krawężnika ?
 7. A nie możesz po prostu przyjść do pracy ? Na nogach ? Albo zaparkować 100metrów wcześniej.
 8. Ten kanał powinien się skończyć na pierwszym odcinku. Policja powinna przeprosić, ze nie upilnowała porządku i wziąć się za robotę. Trochę głupio, że praworządność muszą wymuszać młodzi ludzie.
 9. rombu

  Kubica w F1

  No dokładnie. Szopa --> garaż --> budynki --> fabryka. Williams ma nadal jedną z "najlepszych" fabryk w F1, łącznie ze sowoim tunelem areodynamicznym To, ze poodchodzili pracownicy i jest fatalne zarządzanie to widać w tabeli. Natomiast "szopa" nadal jest. Wystarczy konkretny zarządzający i rok-dwa-trzy i znowu może być mistrz. No i oczywiście woreczek z kasą.
 10. rombu

  Kubica w F1

  Ta "szopa" jest jedną z najlepszych w F1. Przed nadejściem Klary była pierwsza. To teraz jest, celuję, trzecia.
 11. A skąd wiecie, że nagrywający nie wpuścił już tej Suzuki ? Za danym samochodem tez jedzie następny samochód, który również może twierdzić, żeby wjechał za niego..... itd.
 12. Masz w Krakowie wiele chodników, które codziennie są "zamknięte" dla pieszych przez parkujące pojazdy, oraz wiele chodników, których większą cześć codziennie zajmują zaparkowane pojazdy. A Tobie nie podoba się, ze na jeden dzień, dla pieszych, biegaczy, zamykana jest jakaś ulica ?
 13. I oczywiście zakaz parkowania na chodnikach.
 14. Czy widzieliście kiedykolwiek, żeby jadący hulajnogą zasygnalizował manewr który będzie wykonywał ? Tzn, czy wyciągnął rękę ? Ja nigdy nie widziałem. Dlatego, że hulajnoga to dziecięca zabawka, i żeby jechać trzeba trzymać "kierownicę" cały czas oburącz. Rower jest pojazdem przystosowanym do transportu osób dorosłych. Rower jest pojazdem zwrotnym, którym można wykonywać dosyć szybkie i stabilne zwroty. Można jechać nie trzymając kierownicy i będzie stabilnie. Na hulajnodze nie jest to do wykonania. Jak dla mnie to hulajnogi elektryczne powinny być zakazane. ps. Chyba potrzebny jest nowy temat o hulajnogach ?
×
×
 • Create New...