Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rombu

 • Tytuł
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków
 1. Kolejny diesel się skończył

  Gdzie to będzie do wylicytowania ?
 2. cham na drodze

  1. Nie było "wolnej przestrzeni" - może 1.5-2 długości samochodu. Więc rozsądny odstęp. 2. Była ciągła linia - Subaru nie powinno zmieniać pasa ruchu. 3. Ruszają ze skrzyżowania - może się rozpędzać A na koniec - to coś mi się wydaje, że "akcja" to była wcześniej, kłócili się i kierowca z Subaru chciał trochę zajechać drogę. I nie wyszło. A "Dominik" chamem jest i basta.
 3. Kubica w F1

  Pajac, bo pił i dupczył ? Eeee... co Ty piszesz
 4. cham na drodze

  Ani w pierwszym,anie w drugim przypadku nie widzę jego winy. Owszem, jest chamem, ale jego winy nie ma. Codziennie mam sytuacje kolizyjne. Gdybym nie odpuszczał to dochodziłoby do zdarzeń.
 5. Kubica w F1

  Tam jest gruby układ. Nawet w Krakowie słychać i czuć szelest banknotów. Mercedes-Rosberg-Bańka-Lotos-Williams. I bardzo dobrze. Obyśmy mieli co oglądać.
 6. Cmentarz Subaru [']

  Than Junior, nie przejmuj się. Chyba się komuś lekarstwa skończyły. Bardzo dobra inicjatywa i wątek. Analizując ten przypadek - może ktoś pojechał w "delegację" i musiał zostawić tam ten pojazd. Chociaż ten parking jest chyba płatny i to sporo ? Wrzucenie takich informacji i zdjęć może spowodować, że właściel zobaczy, w jakim stanie jest jego auto i kogoś poprosi o interwencję. Np. dopompowanie kół, przestawienie w inne miejsce, umycie. A wiadomo - jak "element" zobaczy, że auto zaniedbane, porzucone, więc pomyśli - rozbiję szybę , wezmę Defi, bo niczyje i nie potrzebne.
 7. cham na drodze

  Ciekawy przypadek. Honda miała włączony kierunkowskaz. Zmyliła Forestera. Wiem, ze jest zasada ograniczonego zaufania. Ale jest dokumentacja filmowa. Przecież pieszy był na przejściu. Nawet widać, jak cofa nogę. Co miał zrobić Forester ?
 8. Kubica w F1

  Stroll odwalił numer: https://www.youtube.com/watch?v=wet4dzygkTU
 9. Forester XT 2015 Samozapłon

  Pierwszy link jaki zwróciła wyszukiwarka : https://www.axadirect.pl/ubezpieczenie-samochodu/pozar-samochodu-a-odszkodowanie-ac.html
 10. cham na drodze

  Nie wiem czy tutaj czy do rozluźnienia. To co zrobił policjant w 1.10.
 11. Forester XT 2015 Samozapłon

  Proroczy komentarz z tamtego wątku :
 12. Forester XT 2015 Samozapłon

  Albo samozapłon albo podpalenie. Więcej możliwości nie ma. Podpalenie chyba jest wykluczone ?
 13. Forester XT 2015 Samozapłon

  Raczej nieprawdopodobna. Każdy obwód jest, powinien być, zabezpieczony. Każde zwarcie w takim obwodzie powinno się skończyć zadziałaniem zabezpieczenia. Przegryzienie przewodu skończy się niczym - chyba, że zwierzak jest tak "mądry", że będzie trzymał uszkodzony przewód przyciśnięty do innych, do masy. Ale wtedy zazwyczaj zadziała zabezpieczanie. Oczywiście istnieją obwody nie zabezpieczone, ale to krótkie odcinki, zazwyczaj mające inne zabezpieczenia mechaniczne - osłony, prowadzenie wewnątrz wiązek, itp. Taki pożar, bez udziału paliwa, olejów, a to jest wykluczone, może powstać za sprawą konkretnego "grzejnika". Np. uszkodzone złącze w wysokoprądowym obwodzie, uszkodzone urządzenie wysokoprądowe - np. pompa ABS (to chyba były przyczyny pożarów Peugeotów 308), silnik wspomagania itp. Nie wiem czy biegły coś stwierdzi, uszkodzenia są katastrofalne. Gdzie się zaczął pożar to tak, ale co spowodowało raczej nie.
 14. cham na drodze

  Stawiam na Michała z Krakowa. Nie zabrali prawa jazdy ? Przekroczył o 50 km/h
×