Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rombu

 • Tytuł
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Skąd
  Kraków
 1. Kubica w F1

  Jakoś nikt nie zauważa jeszcze jednej kwestii. RK to nie jest smarkacz i za frajer kierownicą kręcić nie będzie, tak myślę. Inni w WMR mogę sobie nie zarabiać - najwyżej kasę dostaną od sponsora. Na chwilę obecną to WMR zachowuje się jak początkujący byznesmen.' Zamiast skoncentrować się na budowie auta i wynikach w przyszłym sezonie, to żulą jaszcze jeden mln ojro. Kiedyś miałem takiego klienta. Potrafił kłócić się o grosze. Naprawdę o grosze. Potrafił już po ustaleniu warunków dalej dzwonić i pitolić, że "tamci zrobili lepszą ofertę" W końcu go olałem i bardzo szybo się okazało, że wygrałem.
 2. Czy to smutny koniec subaru w Polsce?

  No tak. I w dodatku taki Koenigsegg stoi w korku tak samo jak Subaru np. XV.
 3. Czy to smutny koniec subaru w Polsce?

  Już Ojciec Dyrektor wiele razy napisał, że fabryki nie nadążają z produkcją. Więc chyba Subaru ma się dobrze. Ale racja, dziwnie wygląda katalog, cennik w którym model ma dostępny do wyboru jeden silnik.
 4. Kubica w F1

  No to pięknie Nie powinieneś nazywać tego czegoś : motorsport. Za słownikiem : sport «ćwiczenia i gry mające na celu rozwijanie sprawności fizycznej i dążenie we współzawodnictwie do uzyskania jak najlepszych wyników» Raczej powinno się to nazywać motobiznes albo motocyrk. Nawet nie wiem jak to nazwać
 5. cham na drodze

  ForekXT , odleciałeś
 6. cham na drodze

  Rozumiem, że teraz piszesz o "kazusie kuzynki ". To co chciałbyś zarzuć kierowcy po prawej ? Że jechał przy prawej krawędzi jezdni ? Że skręcał w prawo przy prawej krawędzi, a nie od środka ? Że nie wyprzedzał po prawej ?
 7. cham na drodze

  Nie ma literówki. Dokładnie Możesz podać podstawę prawną takiego twierdzenia? Konkretny artykuł prawa o ruchu drogowym? Nie ma podstawy prawnej. Jest tylko ten przepis o nie wyprzedzaniu z prawej strony.
 8. cham na drodze

  Jeżeli lewy się kończy (nieoznakowany), to też ten na lewym pasie powinien wjechać pierwszy.
 9. cham na drodze

  Poprzednicy dobrze piszą. ForekXT, myślisz się. Nie ma takich przepisów. Przy niewyznaczonych pasach ruchu, jest zakaz wyprzedzania z prawej i to załatwia wszystkie sytuacje. Ostatnio był właśnie o tym zagadnieniu program Jedź Bezpiecznie, ale nie ma jeszcze tego odcinka na Youtubie.
 10. cham na drodze

  No i jest czołówka rankingu.
 11. Kajto

  "Poszedł" za 34 tysiące. Nieźle, Kajetan jest w cenie
 12. Kajto

  Jeżeli ktoś ma wolne kilka tysięcy i chciałby być "przewiezionym" przez Kajetana, to jutro będzie licytacja: https://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/1948125,Swieta-Bez-Granic-2017-Przed-nami-druga-licytacja
 13. Co dostalem od mikolaja ?

  Kruca bomba, 9 lat minęło Poprosiłem o nowy dekoder DVBT do 30 letniego telewizorka Sanyo, do garażu. Przyniósł nowy telewizor. A było czytać ze zrozumieniem.
 14. Kubica w F1

  Rosyjscy "sportowcy" już nie jadą na Igrzyska Olimpijskie. Więc może niektóre pieniądze jednak śmierdzą ? Taką mam nadzieję....
 15. cham na drodze

  To co wrzucę poniżej to nie chamstwo. Ale przestroga. Zabrała nowego dostawczaka ja gazetę Aga, jak uznasz, że nie ten wątek to proszę przenieś.
×