Jump to content

Jumpman

Użytkownik
 • Content Count

  3952
 • Joined

 • Last visited

About Jumpman

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wlkp.
 • Auto
  Impreza Outback Sport SE MY'06

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko raz korzystałem z usług serwisu KOCAR ,ale mogę powiedzieć ,że zarówno uprzejmość jak i fachowość w przypadku mojej wizyty w serwisie KOCAR były na najwyższym poziomie. Nikomu nie przeszkadzało ,że przyjechałem starym wolnossącym autem US Spec, a cena była taka jak w korespondencji mailowej.
 2. Coś czuje ,że się Fernando wkręci w prawdziwy motorsport.
 3. Jumpman

  Kubica w F1

  Dziennikarz dopytywał: „Ale jeżeli on nie będzie jeździł w wyścigach F1?” „Ale czy ja powiedziałem, że nie będzie jeździł?” – odpowiedział Daniel Obajtek. „Powiedziałem, że prowadzimy rozmowy, Orlen będzie w Formule 1 i Orlen będzie z Robertem Kubicą."
 4. Mam nadzieję, że od nowego sezonu Latvala out, Rovanpera in.
 5. Szkoda bo szance na tytuł w WRC2 (nie wspominając o porównaniu do WRC2 Pro) drastycznie spadły
 6. Jumpman

  Kubica w F1

  Brawo Orlen ! Co jak co, ale postawa Orlenu w stosunku do Roberta jest wzorowa. Williams wycofał z wyścigu sprawny samochód, ograniczając ekspozycje loga w czasie wyścigu. Z punktu widzenia sponsora jest to nie do zaakceptowania.
 7. Jumpman

  Kubica w F1

  Decyzją o wycofaniu RK z wyścigu dzisiaj WIlliams sięgnął dna. I tyle.
 8. Jumpman

  Kubica w F1

  Z tym, że w Rajdach w Roberta wieku nadal można być konkurencyjnym, a w F1 jesteś dla topowych teamów już emerytem i patrzą raczej w stronę swoich juniorów.
 9. Jumpman

  Kubica w F1

  https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-o-przyszlosci/yr2d5g6 "Myślę, że krok po kroku będę zbliżał się do pewnych decyzji. Nie zastanawiałem się na razie nad tym, czy da się połączyć występy w DTM lub w rajdach z pracą trzeciego kierowcy w Formule 1 - podkreślił aktualnie wciąż kierowca ekipy Williams." W ostatnim czasie kolejny raz pada słowo "rajdy" jako opcja.
 10. Jumpman

  Kubica w F1

  Masz na myśli 3 tytuły mistrzowskie z rzędu w ciągu 4 lat zaraz po powrocie ? Wizards to była zupełnie inna historia, bez nastawienia na cokolwiek. Edit: inna historia zepsuta kontuzją
 11. Jumpman

  Kubica w F1

  ma ktos moze link do streamu z kwalifikacji ?
 12. Jumpman

  Kubica w F1

  Robert Kubica: Gdybym miał opuścić tory, to postawiłbym na rajdy WRC https://wrc.net.pl/robert-kubica-jezeli-opuscilbym-tory-to-postawilbym-na-rajdy-wrc Pamiętajmy.... że gdyby VW nie wycofał się nagle z WRC RK pewnie by jeździł w fabryce. A w sezonie 2016 po Monte Carlo nawet był zgłoszony na Szwecje... ale Lotos nie zdecydował się na kontynuowanie programu.
 13. Jumpman

  Kubica w F1

  Chyba logiczne ,że w planach była licytacja kto da więcej...
×
×
 • Create New...