Jump to content

KotMorderca

Użytkownik
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KotMorderca last won the day on April 28 2019

KotMorderca had the most liked content!

Community Reputation

200 Wspaniały

About KotMorderca

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gliwice
 • Auto
  STI MY06

Recent Profile Visitors

516 profile views
 1. Czy przejście Sainza do Ferrari nadal można rozważać jako "awans"?
 2. @darecky nas tutaj coś ściemnia, że silnik, że remont, a moje przeszpiegi podpowiadają, że z auta będzie wurc bo jak widać już wpadła profesjonalna szutrowa konfiguracja! Spójrzcie tylko na wysokość zawieszenia!
 3. Tak, w piątek robią grupowy 3 stopień także się zapisałem i już w czwartek wieczorem będę się bunkrować w okolicach Kielc, a w piątek od rana spróbuję sobie przypomnieć jak się jeździ tym samochodem
 4. Może byśmy zaczęli powoli planować jakiś wyjazd wakacyjny?
 5. Ja też zapisany Wybiera się ktoś na III stopień dzień wcześniej?
 6. Jakbym dostał ofertę remontu za 13k to bym robił! Choćby sprawny silnik - taka okazja!
 7. Ty się ciesz, na moje oko jest bardzo dobrze z tym kosztorysem Zrobią i potem jeździć, cieszyć się Rajdować!
 8. U mnie uszkodzony termostat dawał zbliżone efekty. W trasie temperatura spadała, na światłach musiałem gasić silnik żeby się nie przegrzał. No i dopóki jechałem spokojnie to sie chłodził powietrzem na tyle, że można było jeździć. Sprawdź czy chłodnica jest nagrzana to będzie odpowiedź czy leci na dużym obiegu czy nie. Ale tak jak pisał @Tomasz_555 zaraz po zauważeniu problemu wstąpiłem do apteki po strzykawkę żeby nie rzygało po komorze No i właśnie... które auto?
 9. Pozdrowienia dla@darecky xd
 10. Pewnie to co zawsze się robi - będziesz siedział w McDonaldzie :P Chociaż ja raz złamałem konwenanse i poszedłem na kręgle
 11. Mechanicy siedzą do 1 w nocy żeby nam te rajdówy naprawiać Piękna postawa
 12. Model ten sam. Dwa tygodnie różnicy w dacie produkcji jedynie.
 13. Chopy, ale cyrk. Spostrzegłem, że mam w aucie jedno nie swoje koło - jedna felga ma delikatnie inny odcień i oponę z innym DOTem. Analizując historię fotograficzną okazuje się, że koło (najprawdopodobniej) zmieniło się gdzieś pomiędzy awarią silnika kwiecień 2019, a zmianą kół letnie>zimowe w listopadzie 2019. W tym czasem odwiedziłem trzy serwisy: Carfit Nowy Sącz, Interauto Katowice i Stan-S Katowice i wydaje mi się, że tylko w tych trzech miejscach mogła nastąpić podmiana. Po takim czasie nie ma szans dojść kiedy i gdzie się to wydarzyło, do serwisów nie zgłosił się nikt w takiej sprawie także jakby ktoś gdzieś słyszał o osobie z bliźniaczym problemem to chętnie dokonam wymiany. Ori złoty Enkei 17x8.
×
×
 • Create New...