Skocz do zawartości

adamW202

Użytkownik
 • Zawartość

  360
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez adamW202

 1. adamW202

  XV II - odbieranie telefonów na wstecznym

  Racja, będziemy wszyscy wyłączali telefony przed wrzuceniem wstecznego (w starej gen.XV jest ten sam problem)
 2. adamW202

  Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  To chyba też zależy od czułości samego systemu.
 3. adamW202

  Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  Aby ABS zadziałał jak powinien to zawsze hamulec na maksa w podłogę, wtedy odczujesz mocne walenie a nie tylko popukiwanie, i wtedy ABS pokazuje ile warty jest jako system bezpieczeństwa, chyba że czegoś nie zrozumiałem z Twej wypowiedzi, albo coś się zmieniło w ostatnich czasach w konstrukcji nowych systemów ABS.
 4. adamW202

  Nowy XV II-generacji

  Co masz do Lorda Vadera, hę?
 5. adamW202

  Nowy XV II-generacji

  Mój XV czyta smsy po angielsku więc nawet jesli by taka wiadomość dotyczyła stopy procentowej kredytu to i tak wszyscy w aucie mieli by niezły ubaw.
 6. adamW202

  Nowy XV II-generacji

  "Wielem rzeczy w życiu sprawdzał i wiem, że głupcem jest ten co nadzieję matką głupich nazwał", to "przysłowie" zapewne kolega miał na myśli
 7. adamW202

  Czy warto wykupić dodatkową gwarancję na 5 lat do Forestera XT

  Nie zupełnie jak małe piwo raz na tydzień (to akurat, słyszałem, może być wręcz wskazane), jazda po mieście jest mordęgą dla każdego silnika, nie tylko Subaru, jeśli przypadek jest jednostkowy to ok, VW, Audi i Skodzie (BMW także) zdarzają się takie wpadki ale jeśli okaże się że przypadków jest więcej to można zacząć się martwić tak jak było w przypadku SBD.
 8. adamW202

  Czy warto wykupić dodatkową gwarancję na 5 lat do Forestera XT

  To nie jest żadna ideologia, jazda po mieście jest trudnymi warunkami dla silnika i nie ma o tym co dyskutować, faktem jest, że silnik nie powinien się tak szybko rozpaść.
 9. adamW202

  Czy warto wykupić dodatkową gwarancję na 5 lat do Forestera XT

  Generalnie nie powinno to mieć aż takiego wpływu na żywotność silnika, bo i bez przesady, jednak jako że są to tzw.ciężkie warunki pracy to i olej należy zmieniać częściej tyle że 53k km to troche mało co by nie mówić.
 10. adamW202

  Czy warto wykupić dodatkową gwarancję na 5 lat do Forestera XT

  Jazda wokół komina to są ciężkie warunki pracy dla skrzyni jak i dla silnika (szczególnie z turbiną). Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy.
 11. adamW202

  Pozdrawiamy sie :)

  Miałem świnki na lusterkach i na klapie, przez dwa lata odmachali/zareagowali na pozdrowienia dwaj(2) kierowcy Subaru, teraz mam świnkę tylko na klapie(tak wyszło) i prawie do nikogo nie macham bo jak idiota się już czuję. Pozdrowienia więc dla wszystkich ślę tutaj
 12. adamW202

  Nowy XV II-generacji

  No fakt, wytrwałości więc życzę
 13. adamW202

  Nowy XV II-generacji

  Sprzedaj, znajdziesz szybko kupca: pierwszy właściciel, nie bity, nie topiony ani nie spalony wcześniej, serwisowany i w dodatku 2.0, który jest już nie dostępny. Dopisek: sprzedaję bo jednak Skoda jest lepsza. Pójdzie szybko! Gwarantuję. Daj znać na forum, ktoś zaraz się znajdzie.
 14. adamW202

  Ogólna trwałość xv, istotne naprawy

  Zamiennik może okazać się lepszy niż orginał.
 15. adamW202

  Ogólna trwałość xv, istotne naprawy

  Patrzyłem wczoraj na szybko w internetach i znalazłem nowe ale chyba zamienniki za 91zł sztuka.
 16. adamW202

  Ogólna trwałość xv, istotne naprawy

  A to nie są 24 miesiące gwarancji na wszystko a 36 miesięcy to na lakier? Tak czy inaczej jutro zadzwonię do serwisu i się dowiem. P.S. Szkołę podstawową może kończyłem nie najlepszą ale studia za to jedne z trudniejszych więc dodawać do 10 raczej potrafię. Update: Doczytałem sobie w książce gwarancyjnej, że mam 3lata gwarancji tak jak @FanSub napisał.
 17. adamW202

  Ogólna trwałość xv, istotne naprawy

  Tu niby wszystko ok i te siłowniki też jeszcze posłużą ale nie powinna pojawiać się rdza na elemencie który właściwie jest schowany pod tą że klapą co prawda woda ma prawo sie do nich dostać bo uszczelki są na drugiej lini dopiero ale chyba troche za wcześnie na rdzę
 18. adamW202

  Ogólna trwałość xv, istotne naprawy

  @FanSubMaj 2016 czyli juz chyba po gwarancji.
 19. adamW202

  Ogólna trwałość xv, istotne naprawy

  Siłowniki tylnej klapy zaczynają lekko rdzewieć oba w identycznym miejscu. Pozatym ok.
 20. adamW202

  SUBARU XV

  Wklej jakieś zdjęcia jeśli możesz.
 21. adamW202

  Subariada - czy chcemy jeździć także na zachód ?

  Żeby to był czas na takie wyjazdy, ech, może kiedyś się uda...
 22. adamW202

  XV II -pierwsza wyniana oleju

  A może większa ilość oleju jest podyktowana tym, że serwis wlewa o tyle go więcej (niż mowi specyfikacja) o ile więcej wchodzi do filtra olejowego (który umieszczony jest inaczej niż w rzędowym silniku czyli u góry). Gdy silink nie pracuje to ta ilość oleju spływa i o tyle mamy go więcej na bagnecie potem. Taka tam teoria czemu tak a nie inaczej... Nie tylko Subaru potrafi chłeptać za dużo oleju, Audi i VW ma te same problemy, na szczęście nie wszystkie tak mają, tu przykładem może być nasz XV MY16, który nic nie bierze, tzn na pewno cos tam spala oleju ale nieznacznie i nie zauważalnie małe ilosci (bo każdy silnik spala olej), wiem że nie jest to odosobniony przypadek w przypadku silników FB20, pozatym przelewanie oleju (zbyt duża ilość) wpływała by na jeszcze większą konsumpcję oleju.
 23. adamW202

  Dlaczego Mirror Link nie dziala II ?

  Kiszka, więc uchwyt zostaje. W sumie to kupiłem nawet jakąś tam nawigację przenośną i Hołek będzie mnie prowadził: "...ze mną zawsze dojedziesz do celu...".
 24. adamW202

  Czy warto kupić XV?

  Niech się dobrze Wam spisuje i szerokości życzę!
 25. adamW202

  Czy warto kupić XV?

  Niby kontynuował ale i tak zawsze wyglądał jakoś tak jak...nie dorobiony Outlander.
×