Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, _akir_ napisał:


Tu masz wyniki ale tylko po numerach załóg
https://zlot.subaru.pl/zlot2019/wyniki.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trasa szosowa - klasyfikacja outlaw tu by się przydało po osobach :D 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, 366 też już w domu. Wielkie dzięki za możliwość poznania się, pogadania i wspólnej zabawy na trasie.

 

Szczególne pozdrowienia dla sąsiadów z bazy[mention=280]golfstrom[/mention] z ekipą, załogi 401 oraz 377.

 

I jeszcze pozdrowienia dla załogi 367, która nam towarzyszyła i wspólnie spędzaliśmy czas w trakcie rozwiązywania zagadek.

 

Do zobaczenia na drogach i na zlocie za rok.

 

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tur-szos- przygotowanie ze strony technicznej i mobilnej bylo perfekcyjne - po raz pierwszy nie bylo spietrzenia na probach, na probach wedle kolejnosci - ALE mam zastrzezenia do sposobu punktacji - najwazniejsze byly PeKaCe - wystarczyl korek w Bielsku, szlaban kolejowy i juz spoznienie urastalo do 20 min - nie do odrobienia - jazda na minuty potem zwiedzanie 5 minut i dalej jazda - DLATEGO ja w kazdym razie punktacje i miejsce juz dawno schowalem do smietnika - wazne sa same Plejady i spotkania z ludzmi

ZASTRZEZENIE - ZA dlugie trasy - po ....... tyle jezdzenia jak ten region az roi sie od ciekawych miejsc - 30 min na Stajnie w Janowie czy Jableczna w 20 min to jakas kpina -

zastrzezenia mam do fotek bo mozna bylo cos cyknac we wtorek i zdobyc w sobote nagrode - czy ktos sprawdza daty zrobienia fotek [zreszta to mozna przestawic]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, -=nikon=- napisał:

Trasa szosowa - klasyfikacja outlaw tu by się przydało po osobach :D 

 

101 = STForek '99 + łącznik @MichalN rocznik 2000 + @JuNo jako worek kartofli na prawym.

Pierwsze miejsce w nowej klasie "Forek outlaw"  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 

Edytowane przez JuNo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

499/Apacz, ze spóźnioną na zlot lepszą połową też już od paru godzin w domu.  Moje 16 Plejady odhaczone ;) 

 

Jak zwykle olbrzymi szacunek dla organizatorów - @Flipper przekaż poproszę całemu zespołowi ukłony i podziękowania :)

Szczególne pozdrowienia dla Łukasza Ziarkowskiego z serwisu Emil Frey :) i oczywiście dla Joasi J. :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich sąsiadów z budynku D. No i oczywiście dla spotkanych: @BartZ, @pablonas z Wiolką, @chojny z Ewą i junior-baby ;)@carfit, @ALEX, @Aga, @szubaru, @raju, @Subaryta, @JuNo, @pchelek, @Izotom, @Intakwrxz lepszą połową,  Mój Ex-Forkowy Team: Janek, Marcin, Ala, @Urabus również z lepszą połową, @vergettez gorszą połową ;), Grażka Kluszczyńska, Grzesiek Kluszczyński, @Jumpman; @Andremil, @AllRad z lepszą połową, @aflinta z rodziną, @baggins@pitgol, @smiechu (ale o której przyjechałeś? ;) ) , @slesz, @Bartekfi i wszystkich, których pominąłem :)

 

 

  • Super! 3
  • Dzięki! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobiazg polecam sienna przyszłość przynajmniej coś sie działo na dojazdówkach. Ciekawe czy koleś znalazł jakiś ciągnik, bo wkleił ja tak skutecznie ze ani drgnęła jak próbowałem ją wyciągnąć. Chyba ze kinetykiem i bardziej dynamicznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 202 już w domu. Dziękujemy Organizatorom i wszystkim za super imprezę i zabawę.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pchelek napisał:

z tur-szos- przygotowanie ze strony technicznej i mobilnej bylo perfekcyjne - po raz pierwszy nie bylo spietrzenia na probach, na probach wedle kolejnosci - ALE mam zastrzezenia do sposobu punktacji - najwazniejsze byly PeKaCe - wystarczyl korek w Bielsku, szlaban kolejowy i juz spoznienie urastalo do 20 min - nie do odrobienia - jazda na minuty potem zwiedzanie 5 minut i dalej jazda - DLATEGO ja w kazdym razie punktacje i miejsce juz dawno schowalem do smietnika - wazne sa same Plejady i spotkania z ludzmi

ZASTRZEZENIE - ZA dlugie trasy - po ....... tyle jezdzenia jak ten region az roi sie od ciekawych miejsc - 30 min na Stajnie w Janowie czy Jableczna w 20 min to jakas kpina -

zastrzezenia mam do fotek bo mozna bylo cos cyknac we wtorek i zdobyc w sobote nagrode - czy ktos sprawdza daty zrobienia fotek [zreszta to mozna przestawic]

Który miałeś numer na Tur-Szos? Bo od 350 spiętrzenia na próbach były blisko dwugodzinne. Szczególnie bolesne okazało się drugiego dnia bezczynne czekanie zamiast przedłużenia pobytu w Stadninie Koni w Janowie. Zamiast kwitnąć na lotnisku można było spędzić milej czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...