Jump to content

moominko

Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

About moominko

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday October 23

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tychy
 • Auto
  Subaru XV 2.0i MY18

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. moominko

  Spalanie XV II

  To on nie zawsze robi "ssssssss"? Bo ja tankuję zawsze na rezerwie i zawsze wlew do mnie przemawia "ssssssssmacznego paliwka wlej mi do pełna" EDIT: a jeżeli ja tylko to słyszę dokładnie, znaczy że Wy się do Slytherinu nie nadajecie xD
 2. moominko

  Spalanie XV II

  Ja mam podobne spalanie jak zaatakuje zatankuję (ach ta autokorekta w telefonie), wyzeruje licznik i mam z górki do domu. Później już tylko spalanie rośnie.
 3. moominko

  Co zamiast XV???

  Szczęśliwy... mojego ominęło, co padał śnieg w zeszłym sezonie to akurat musiałem być w robocie i jadąc z roboty już topniał niezależnie ile go napadało...
 4. Ja mam dla odmiany tak, że jak samochód ma 1-2 lata to mam mnóstwo okazji aby skorzystać z cudzego OC, przychodzi potem powoli czas sprzedaży i chęć podpicowania lakieru i takie tam i wtedy jakoś żaden chętny się nie trafia... odbieram nowe i mniej więcej w pierwszym tygodniu mam "prawie" 2 stłuczki... ofc nowym samochodem... tak było zarówno z obiema skodami, później smoczycą (Cruze) jak i teraz z piętanstką.
 5. @aflinta moje ASO (Mikołów) też nie było przygotowane a problemy ze ściągnieciem softu (jakaś awaria) spowodowały konieczność odwiedzin w innym terminie (aczkolwiek wtedy mimo, że całkowicie bez wstępnego umawiania terminu zrobili mi to błyskawicznie)
 6. Z tego co pamiętam można 80kg jakoś, ale z drugiej strony dach ma wytrzymać dachowanie, więc może realnie jest więcej?
 7. Jedna z osób spotkanych na plejadach właśnie w ten sposób nocowała (na XV ofc, gdzieś mam zdjęcia nawet). I w ten magiczny sposób wiem, że żonie się spodobało "bo na ziemi się nie śpi, więc tak nie ciągnnie"
 8. Się podpinam pod pytanie przedpiszcy, u mnie podobnie jak dotąd jedynie cewka
 9. Normalnie mega się cieszę, że rodzina mała, bo tylko ja + żona i trumna jest nam całkowicie zbędna... aczkowiek pewnie kiedyś się będę z Wami łączyć w bólu (po założeniu kosza/namiotu dachowego - to drugie to dalsze plany).
 10. moominko

  XV Lift

  Ja z liftem czekam aż w domu pojawi się kolejny daily (za 4-6 lat?), do tego czasu zachowuję mniej więcej w serii.
 11. Oj nie narzekaj bo jak oberwiesz kumulacyjnym to się załamiesz
 12. W celach czysto poznawczych warto dopisać kiedy auto odbierane, u mnie (czerwiec '18) so far jedynie cewka, ciekawe czy ktoś odbierał z tego samego transportu a trafił mu się inny zestaw akcji przywoławczych?
 13. moominko

  XV Lift

  @radix99 a gdzie focia po lifcie?
×
×
 • Create New...