Jump to content

moominko

Użytkownik
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Wspaniały

About moominko

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday October 23

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tychy
 • Auto
  Subaru XV 2.0i MY18

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. Ja tam nawet bez miłego zapachu zasypiam w rezo... troszkę pobuczy i mnie nie ma... kiedyś to jeszcze wybudzali w środku badania na kontrast, ale teraz jak jest automatyczna strzykawka to potrafię całkiem niezłą drzemeczkę zaliczyć A co do wyjazdów to dziś w "środkach masowego przekazu" słyszałem, że generalnie mocno kontrolują szczególnie przy drogach w góry - raczej nie wytłumaczysz że ciśniesz do roboty nad morzem przez zakpiec
 2. I zostanie z nami na zawsze ot taka pamiątka
 3. Nie, nic nie było czuć... Eeeeeeeeee i tyle w temacie.... mam nadzieję, że tak (do serwisu pojechała żona)
 4. Aaaaa no i jeszcze pamiątka zostawiona w serwisie (dzięki chłopaki)
 5. Specjalnie na życzenie Pana prowadzącego...
 6. moominko

  Co zamiast XV???

  Aaaaa, źle zrozumiałem, bo kiedyś gdzieś wspominałeś coś o OBK. IMO e-boxerowy forek jest "eeeeeeeeeeeee", choć XV całkiem całkiem (choć powinien kosztować tyle co 2.0i te dwa lata temu)
 7. moominko

  Co zamiast XV???

  OBK? Dla mnie rozsądne pieniądze kończą się na poziomie XV (mojego)
 8. Ależ wodzu co wódz? Gdzie tam brud widzisz... Mam pokazać swoje po świniopasie?
 9. Tak jest @HannaXV bez napinki... u mnie też tak było choć pewnie dlatego, że przez wycie silnika i adrenalinę "Nie slyszalem" żonowego wołania "szybciej, dawaj szybciej"... ot takie wspomnienia.
 10. @Blixten załapać się na plejady to tak jak @keyman napisał- szybkie łącze i współpraca z F5 @Snuff gwarantuje Ci że jak tylko ją przekonasz to ona pokocha lekki offroad... been there, done that. Teraz moja żona chce prowadzić na następnych plejadach i świniopasie.
 11. Ja się wybierałem... Teraz się wybieram na te przyszłoroczne, ofc Tur-Ter Przygotowania? Przejedziesz spokojnie serią, płyty pod silnik i dyfer mile widziane. ATki to już pełnia szczęścia Ps I tak lepsiejszy jest świniopas
 12. Szkoda, że tylko XXX (2xXV) były ale co się odwlecze to nie uciecze. Mega zabawa i wierzcie mi, nasze XV nie odstawały od podniesionych forków na AT (no, może lekko się wieszały w koleinach zrobionych przez nie). Generalnie POWER, but w podłodze i jest jazda.
 13. Oj to zdjęcie zaraz przycinam i leci na profilówkę.... Mega (choć jednocześnie pokazuje jak mało tam miejsca na ciut większe oponki)
 14. Ja dopiero wracam do żywych... Z drogi na Śląsk mało pamiętam (większość przespałem)... Cośtam mam ponagrywane na kamerce, obczaję, poprzycinam i wrzucę. Ktoś będzie filmik kleic?
 15. Mi skrzynki jedynie fotel. Aczkolwiek ponad rok skrzypienia nauczył mnie autoizolowania pewnych dźwięków
×
×
 • Create New...