Jump to content

czekker

Użytkownik
 • Content Count

  333
 • Joined

Community Reputation

161 Wspaniały

About czekker

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday November 16

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  SO | SK | SL
 • Auto
  OBK H6
  https://tinyurl.com/OBK3-H6

Contact Methods

 • Website URL
  https://tinyurl.com/OBK3-H6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za używane OEM zapłacisz tyle co za nowe SKF VKJC 7515. U mnie na SKF minął rok i ponad 10kkm i jest ok
 2. czekker

  Kubica w F1

  Albo zagroził, że w 2020 nie wpuści kamer netflix'a do garażu..
 3. czekker

  Kubica w DTM

  A wiadomo już kto będzie wyścigi transmitował w .pl?
 4. Inny silnik, ale ku przestrodze zerknij sobie do takiego wątku.. Generalnie, w Subaru poziom oleju trzeba sprawdzać często (np. co tydzień i/lub przed dłuższą trasą), a gdy się już zaświeci kontrolka oleju to bywa kiepsko
 5. Eeee tam, 288GTO najpiękniejsze (niestety nie zdążyło się pościgać..)
 6. Zaliczka to prawie €300 - jeżeli zrezygnuję to zwrócą, ale potrącą €60 opłaty.. Ehh trudno, widziały gały co brały
 7. U mnie pióro wycieraczki nie dochodzi do słupka, ale nie wiem czy mam tak fabrycznie (ja tego nie ruszałem, nie wiem co się działo wcześniej..).
 8. Szkoda tylko tych €60 opłaty za rezygnację :/ No chyba, że jest jakiś sposób, żeby dostać zwrot całości zaliczki..?
 9. Coś kojarzę, że ktoś na forum kupił kiedyś taki zamiennik Dormana i wszystko pasowało: https://www.dormanproducts.com/p-85101-602-808.aspx https://www.carid.com/dorman/oe-solutions-front-windshield-wiper-linkage-mpn-602-808.html
 10. Statystycznie w mojej grupie wiekowej umieralność jest niewielka A na poważnie, zaliczka płacona kartą, więc może nie będzie problemu z ewentualną rezygnacją..
 11. FYI, kopalnia wiedzy o tablicach: http://wptr.pl/ Np. obecnie wydawane na Śląsku: http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pdz=numery&sekcja=nn&ps=S (niestety to nie info z urzędów tylko obserwacje na ulicach, ale jest w miarę aktualne)
 12. No dobra, to może powrzucajcie w tym wątku jakieś praktyczne tips&tricks o muzeach Ferrari i Lambo, bo w lipcu planujemy wybrać się do Chioggia, a to już rzut beretem od Maranello i Modeny Parkingi, bilety, itp.. Z góry
 13. Też stawiam na opony.. Poza tym 235 to zbyt szeroki lać do OBK 3gen - oryginalnie powinno być 225/55/R17, opcjonalnie 215/55/R17 (lub R16 z profilem 60).
 14. Nie wiem ile było wcześniej, bo folia na tej szybie była zmieniana na szybko jeszcze przez sprzedającego auto (2 lata temu) i pewnie też dlatego zaczęła odłazić.. Teraz poprosiłem, żeby postarali się dopasować do pozostałych szyb - na zewnątrz jest OK, od środka na moje oko jest chyba minimalnie ciemniejsza, ale ujdzie Tak czy inaczej, o ile dobrze odczytuję odręczne zapiski, teraz jest Maxuel HPX 5%.
×
×
 • Create New...