Jump to content

PRIMAR

Użytkownik
 • Content Count

  1070
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Wspaniały

About PRIMAR

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KRK
 • Auto
  Infiniti QX 30 2,0t

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szacun, facet zna i rozróżnia takie kolory! Ja poległem na kolorze Micry mojej żony. Ja mówiłem, że taki niebieski, a ona, że turkusowy.
 2. Pozdrawiam Forumowicza, którego autko na blachach RKR stało wczoraj na parkingu obok Zalewu w Kryspinowie. Kierownika niestety nie udało się spotkać.
 3. PRIMAR

  E-Boxer

  Jasne, że nie! U mnie, mimo zmiany marki nadal świnia gości na tylnej klapie.
 4. Pozdrawiam plejadowego Forka widzianego wczoraj w Krakowie, ul. Ingardena, koło Parku Jordana.
 5. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Nie zagłębiłem się w temat. W tej sytuacji w ogóle nie trafiłby na listę.
 6. Następnym razem może się uda? Piękne zdjęcie! Pozdrawiam
 7. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Z takim prześwitem w mojej kwalifikacji odpadłaby w przedbiegach.
 8. O, jak miło! Rzeczywiście byłem w sobotę w Skale Kmity - bardzo przyjemny jesienny, fotograficzny spacer. Stałem trochę z boku, więc nie rozejrzałem się po parkingu. Pozdrawiam
 9. Pozdrawiam kierownika Forka XT spotkanego dzisiaj na Drodze do Olczy w Zakopanem. Wyprzedziłem Cię nie dlatego, że jestem taki szybki, tylko dlatego, żebyś zobaczył świnię na mojej tylnej klapie.
 10. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Autor (a właściwie Mazda) przekonuje, że "... konieczność otwarcia przedniego skrzydła zanim otworzy się tylne, daje większe bezpieczeństwo podróżującym z tyłu dzieciom." Normalne drzwi z blokadą równie bezpieczne, a o wiele wygodniejsze.
 11. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Dlatego wcześniej wykonałem "rozpoznanie bojem" pożyczonym na weekend autem.
 12. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Mam paskudny wjazd do garażu w Zakopanem, więc założyłem sobie 200+, a QX30 ma 202 mm. Myślę, że 185 też by może dało radę, więc gdyby Formentor wtedy był na rynku, to pewnie byłby brany pod uwagę. Oczywiście musiałbym pożyczyć to auto i pojechać nim do Zakopanego, tak jak to zrobiłem z Infiniti.
 13. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Nie znalazłem informacji na temat prześwitu, ale zakładając, że będzie na poziomie Cupra Ateca (ok.185 mm), to do mojego rankingu nie wchodzi. Poza tym ciekawa opcja.
 14. Jeżeli chcesz, to mogę Ci pożyczyć zestaw CB, nawet na miesiąc (Lafayette Ares + krótka antena z mocnym neodymowym magnesem). Kiedyś używałem, ale od 2 lat leży w szafie. Możesz potestować z jakimś kumplem jak to działa w różnych warunkach. Ja niestety niem mam na to czasu. Jakby co, to pisz na priv.
×
×
 • Create New...