Jump to content

PRIMAR

Użytkownik
 • Content Count

  1033
 • Joined

 • Last visited

About PRIMAR

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KRK
 • Auto
  Infiniti QX 30 2,0t

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedy mój XV (2014) był na przeglądzie 75 tys., to powiedziano w serwisie, że przy następnym przeglądzie (90 tys.) trzeba będzie zrobić "dynamiczną wymianę oleju" w CVT.
 2. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Jako facet jeżdżący QX30 potwierdzam. Tylko cena była znacznie niższa niż 2 x XV.
 3. Jest zapowiedź, że wkrótce popularny Yanosik będzie dostępny w Apple Car. W Android Auto na razie niestety nie. Źródło: https://www.dobreprogramy.pl/Yanosik-trafi-do-Apple-CarPlay.-Ostrzezenia-o-radarach-wkrotce-na-ekranie-samochodu,News,103638.html
 4. Myślę, że możemy sobie tak teoretyzować i dywagować, a jak zwykle jakość określa najsłabszy element zestawu. Jestem przekonany, że wzmacniacz i głośniki użyte w XV nie pozwoliłyby na rozróżnienie w tzw. "ślepym teście", czy to muzyka z MP3 czy FLAC. Obawiam się, że w moim Infiniti (system BOSE) także. Prócz jakości elementów zestawu pozostaje jeszcze hałas od silnika, opon, szum opływającego powietrza ... Na szczęście w domu czeka niezły zestaw Marantza z głośnikami Dali.
 5. To bez znaczenia. Apka "Tidal" w smartfonie dokonuje konwersji na sygnał audio. Potem wszystko jedno, czy BT czy kabel.
 6. Ale ten Tidial był obsługiwany przez smartfon, a transmisja dźwięku szła po BT? W tej sytuacji do stacji już chyba nie dochodzą pliki FLAC lecz sygnał audio przez BT?
 7. Pewnie tak jest. Fajną opcją jest też "obniżanie się" prawego lusterka po włączeniu wstecznego.
 8. To by się zgadzało. Kiedyś w serwisie spytałem, dlaczego w XV (1 gen.) nie można składać lusterek automatycznie, z zamykaniem samochodu? Usłyszałem, że mechanizm by tego nie wytrzymał. W Infiniti jest to opcja, którą można w setupie włączyć bądź wyłączyć. W Maździe też. Wszyscy których znam mają to włączone.
 9. Coś się wykombinuje. Wsporniczek z plexi przyczepiony do szyby? Pomysłowy Dobromir da radę.
 10. No to jeszcze do kompletu piesek kiwający głową na tylną półkę.
 11. W moim XV 1 gen. nie było żadnych problemów z łożyskami. Sprzedałem, kiedy miał niecałe 80kkm. Z tego, co wiem (niedawno miałem kontakt), to nowy właściciel też nie ma z nimi kłopotu. Eksploatacja - głównie miasto, teren minimalnie.
 12. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Super, niech tak zostanie.
 13. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  @KarasNie śledziłem tego wątku. Widocznie większość uznała podobnie jak ja, że czas na nowe auto. @meci Imprezą jeździłem trochę za długo i było już trochę napraw. Obawiałem się tego z samego z XV. Pewnie niepotrzebnie.
 14. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  @Zyzol teraz się zgadza. Swoją drogą wysypu XV 1 gen. też jakoś nie widać. Fajne auto.
 15. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Raczej drugi. Ja byłem pierwszy.
×
×
 • Create New...