Jump to content

PRIMAR

Użytkownik
 • Content Count

  987
 • Joined

 • Last visited

About PRIMAR

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KRK
 • Auto
  Infiniti QX 30 2,0t

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Różnie to bywa. Na wszystkich Plejadach mój pilot (żona) odmawiał pilotowania w czasie próby sportowej i musiałem jechać sam. Rezultaty ... różne, często taryfa. Czasem któryś z kolegów pomógł i siadał na prawym - wtedy było super.
 2. Kolega powiedział kiedyś sprzedawcy w salonie Forda - "Mówią, że każdy Ford gówno wort." W odpowiedzi usłyszał - "Ale mówią także, że nie każda morda pasuje do Forda."
 3. Marginalny rynek - specjalnie się nie dziwię. Oby Subaru nie poszło tą drogą. Boję się, że uskuteczniamy tu jakiś off-top, więc informuję, że poważnie rozważam przemalowanie się na czerwono (Apacz), aczkolwiek ostateczna decyzja będzie podjęta dopiero za jakiś czas.
 4. @aflinta, ja mam nadzieję, że moim następnym autem będzie znowu Subaru. W końcu "świnka" na klapie Infiniti zobowiązuje.
 5. Taka jak sądzę była intencja autora. Moja wersja to "wariacja na temat", z elementami własnych doświadczeń.
 6. Może lepiej nie - zbyt wyraźna krytyka aktualnej oferty Subaru.
 7. Dzięki za dobre słowo. Zobaczymy ...
 8. Aga, oczywiście rozważany jest wariant "Apacz", ale są też inne (rodzinne) koncepcje ...
 9. @Golfstrom jesteś nadzwyczaj spostrzegawczy - nie poznałem swojego auta. Może dlatego, że już nie moje ... Dobrej zabawy na Plejadach.
 10. Niestety w aktualnej ofercie Subaru nie mogłem dla siebie niczego znaleźć. Moje rozterki w tym wątku:
 11. Dołączam się do tej prośby. Byłyby to moje 12 Plejady ... ale mój XV pojechał do Zgierza ...
 12. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  Podobno z kradzieżami Mazdy (szczególnie tych z Keyless) jest rzeczywiście problem. Sprzedawcy (przynajmniej w Krakowie) próbują chyba coś z tym robić. Koleżanka, kupując nowe CX-5 dostała auto wyposażone w dodatkowy immobilizer, którego nie zamawiała.
 13. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  @GREGG nie chodziło mi o czynnik ekonomiczny przy eksploatacji auta, tylko o pokazanie, że mam świadomość ile mogą kosztować większe naprawy Subaru. Zawsze kupowałem nowe auta i dopóki mnie będzie na to stać, to będę to robił. Z różnych względów - fun także.
 14. PRIMAR

  Co zamiast XV???

  XV był bezawaryjny, ale pewnie wszystko się kiedyś kończy. Imprezę (Lanos N/A) "przytrzymałem" za długo i zaczęły wychodzić różne rzeczy, dość kosztowne (sprzęgiełko klimatyzacji, maglownica i jeszcze parę innych rzeczy). Część była naprawiana używkami (sprężarka klimy z Forka), część regenerowana (maglownica) ale dało mi to pojęcie o kosztach poważniejszych napraw.
×
×
 • Create New...