Jump to content

keyman

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

About keyman

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://photos.app.goo.gl/K5JrqR6WLTPvc5Qp8
 2. @bmbm, @moominko Ja osobiście najbardziej obawiam się mrozu, a konkretnie zmrożonej ziemi. Najsłabszym punktem naszych wielozadaniowych XV jest ten długi dziób z przodu.. Jak będzie twarde podłoże plus duże dziury/koleiny to tu widzę największe ryzyko uszkodzenia auta. Więc tak jak napisał @Panzerpferd - trzymamy kciuki za błoto, wtedy będzie bezpieczniej. Trudne odcinki można zawsze objechać, a naczelną zasadą oczywiście #beznapinki
 3. @Tadeo Dzięki za info o folii, będę szukać, pewnie jeszcze pytać czy to to i zamawiać. Przyda się! W kwestii radia, to nie ma co szaleć, ale nie można kupować też jakiegoś noname'a. Chińszczyzna będzie piszczeć, przerywać i ucierpi na tym cała kolumna. Moim zdaniem najtańszy president to dobry wybór - może być ten bill, może być używka - np Johnny II/III (ja mam III, wczoraj źle zobaczyłem).
 4. Dobra ustalmy grafik: o ATkach rozmawiamy po 3królach, a o oklejaniu auta odpowiednio tydzień później:D Teraz temat CB
 5. Oglądałem właśnie filmy z poprzednich świniopasów i kurczę trzeba jakoś to XV ochronić... folia stretch, dać go na oklejanie.. no i ATki siedzą w głowie..
 6. Odkopałem moje 10letnie Johnny II z metrową (edit 70cm) anteną. Mam nadzieję że działa Tych anten presidenta faktycznie się nie stroiło i działały na różnych autach. Zasięg 3-5km w otwartym terenie.
 7. Dziś przyszła płyta Super wspomnienia. Dziękujemy!
 8. Jak ma być szeroko: 3 rowery, rower/box, box to wingbar evo, jak ma być aero, nisko i ładniej ale węziej (2 rowery?, box) to wingbar edge. Tak, ja używam thula, ale pewnie każda wyszukiwarka dobrze podpowie co jeszcze pasuje. https://www.thule.com/pl-pl/buyers-guide?c=roof+racks&q=vhDfMCuuD
 9. Dobra teraz na spokojnie, CB jest, ATków niema i raczej nie będzie. No i jest XV na zimówkach z długim zwisem z przodu... Ma to rację bytu? Wyciągnąć nas będziecie?
 10. Dobra, wpisujcie mnie i Kasie + Nocleg. Ogarniemy tylko temat gdzie oddać dzieci i jedziemy
 11. To ustalmy teraz jakie felgi kupujemy i wszystko stanie się jasne. O oponach już wszystko wiemy
 12. Tak, post nr 1, literka t https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/50086-Świńskie-ryjki#entry1444115
 13. Patrol czy Subaru?, pewnie oba pozdrawiam!
 14. To jest chyba zdjęcie z przed ponad roku. Identyczny wrak wtedy leżał na zapleczu salonu (chyba że leży dalej). Silnik 2.0, może ktoś chce? Kierowca podobno zasnął za kierownicą.
 15. Chłopaki, dzięki ale ja tylko pozowałem Autorem zdjęcia nie jestem (praw do druku dać nie mogę), pełnej jakości też nie posiadam więc automatycznie odpada.
×
×
 • Create New...