Jump to content

keyman

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

keyman last won the day on March 2

keyman had the most liked content!

Community Reputation

204 Wspaniały

About keyman

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dla XV II tak, dla XV I bez liftu nie zaryzykuje że na 100% będzie ok.
 2. Czyżby @Blixten zabrał @mechanika na tor w Pszczółkach, a @mechanik @Blixtena na Straszyn.... ?
 3. Serio chcesz żeby ON tu powrócił?
 4. Haaa! Gdzieś już te felgi widziałem... I chyba nie były jedynym kaprysem właściciela;)
 5. Rok temu https://zlot.subaru.pl/zlot2019/galeria/horizont/galeria16/117.jpg
 6. Bez modyfikacji jak w załączniku. Z oponami j.w +1.1cm do prześwitu, a w rzeczywistości zależy od kierowcy... Proponuje udać się w teren.
 7. Chętnie napiszę, a tym samym postaram się skierować powyższe offroadowe lovestory na tory związane z tematem XV [emoji6] Opony użytkuję niewiele ponad miesiąc, więc stosunkowo krótko, jednak udało się już zaliczyć 4 ok 100km wypady w teren, spostrzeżenia poniżej: 1. Spalanie tu niewiele się zmieniło, jak może czytałeś jestem przyzwyczajony do wskazań 10-12l gdyż auto jeździ w mieście na krótkich dystansach. Po 100km w terenie, gdzie ruszaliśmy zawsze z pełnym bakiem pomiar kończył się na 9-10 l/100km. W mieście dalej jest 10l, nie miałem natomiast okazji jechać gdzieś dalej autostradą. 2. Hałas Jest głośniej, nie da się ukryć. Jechałem 120km/h różnica była, na autostradach nie wiem, ale zakładam że do 140km/h dramatu nie będzie. Takie prędkości wydają się również rozsądne ze względu na zużycie, nie zostawisz czarnych pasków za samochodem [emoji6] 3. Trakcja No i tu jest to co dokładnie chciałem uzyskać. Nie mam możliwości płynnej zmiany kół, więc zależało mi na czymś co może zostać na samochodzie trochę dłużej niż weekend w terenie. Opony na codzień zachowują się bardzo dobrze - na mokrym, na zakrętach samochód jedzie tak jak wcześniej - czyli przyklejony. Balon nie przeszkadza, chociaż czuć że tej gumy jest jednak więcej. W terenie - do tej pory nie zawiodły, chociaż nie miałem okazji wpakować się jeszcze w trudne warunki. Były piachy, było błoto, koleiny w lesie też - jednak zawsze pod spodem było twardo i sucho. Z minusów o których czytałem i słyszałem to podobno boczne ścianki nie są jakieś super mocne - spotkanie z kamienistym ostrym podłożem może je przeciąć. Podsumowując - ja jestem zadowolony z wyboru. Zyskałem możliwość latania po terenie w weekendy, nie obawiam się o brak trakcji w deszczu, a przede wszystkim jak przyjdzie mi jechać 500km na jakieś spotkanie, czy 1000km na Subariadę to również ta podróż jakoś minie. Wiadomo, że alternatywą jest świetna BFG, jednak ja poszedłem w uniwersalność. Jest więcej osób które od kilku lat używają tych opon, zaliczyły różne Subariady i z pewnością mogą powiedzieć więcej - m.in. Dyrekcja [emoji4] ps. a felgi z oponami tak - wyglądają świetnie, zwłaszcza brudne [emoji3]- tu jestem podwójnie zadowolony że się przełamałem i poszedłem w dedykowane. Jak mi się znudzą AT to będzie na zimówki. ps2. muszę zmienić zdjęcie profilowe [emoji6] ps3. a wiecie że kształt bieżnika PSPSPS oznacza Pierelli Scorpion [emoji6]
 8. keyman

  2021 Crosstrek Sport

  A ja chcę taki:
 9. keyman

  2021 Crosstrek Sport

  I jak na wersję sport przystało: wielki hamulec ręczny. Grafik zaszalał
 10. Nie, ja mam wszystko seryjne, tylko blacha pod silnik i dyfer + ATki. Na szutry i błoto się nadaje. Czy na coś więcej to ciężko powiedzieć - doświadczenia z Subariad nie mam. W tym wątku jest sporo informacji i filmów - jak cofniesz się do początku to zobaczysz zarówno XV I jak i XV II w terenie. Jak chcesz zobaczyć co XV potrafi i czy coś potrafi to śledź wątek na forum.subaru.pl/topic/109282-przejażdżki-terenowe-dla-subaru-po-jurze-i-kaszubach/ lub stronę przygód 4x4 i ruszaj w teren.
 11. "...a folia lata..." ja lepiej pozostanę anonimowy bo mnie jeszcze rolnik znajdzie ;p
 12. Kilka postów wyżej jest foto i opis. Tylko jest jedno ale... moje do XV1 najpewniej NIE wejdą. Gdzieś czytałem że tu XV się zmienił. Trzeba zgłębić temat. Model oczywiście na lekki off polecam.
 13. Mi to się kojarzy z magnetyzerem paliwa w Polonezie
 14. Taniej będzie kupić: https://samochody.subaru.pl/samochody/subaru-xv-subaru-xv-crossdakar ps. temat zdublowany, można skleić z tym właściwym
 15. Ale dużo świń! @akir bagażnika nie otworzyłeś, fotka do poprawki
×
×
 • Create New...