Jump to content

keyman

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

keyman last won the day on March 2

keyman had the most liked content!

Community Reputation

164 Wspaniały

About keyman

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ani jedno, ani drugie. To jest cytat/# https://staythefuckhome.com/pl/ w wersji PL z zachowaniem minimum dobrych manier Nic osobistego. dokładnie. Efekt osiągnięty, natomiast temat "jechać nie jechać" można kontynuować w wątku OFF-TOPIC/COVID-19. Pozdrawiam
 2. pozwól że uproszczę Ci powyższe rozważania: #zostanKwdomu ... ,a temat spania w aucie ciekawy, jak znajdziecie te materace to do akcesoriów można dać.
 3. Nie no jaki tam swiniopas, na to nie ma sensu jeździć. Same swiry, bloto, kamienie, urwać można coś... nie ma co ;p Dla XV nic poniżej TURTER i ja tak też celuje w tym roku. Na tym etapie przygotowanie sprowadza się do pewnego i szybkiego łącza w dniu 01.04. Dalej można pomyśleć o płycie pod silnik, a resztę zweryfikuje pogoda. Pytaj w głównym wątku o szczegóły, tam wszyscy chętnie pomogą i odpowiedzą (tak abyś tylko trochę spanikował )
 4. Sam się zacytuje, a co tam Faktycznie tak jak pisze@_akir_ z 16" może być ciężko, wejdzie ale do zacisku z przodu zostaje na oko nieco ponad 1cm... mało. To teraz pytanie o jakieś sensowne 17" na teren. Fabrycznie mam 18". Używki od forestera? Oryginały? Ktoś ma drugi komplet na zimę i może podzielić się na czym?
 5. O tym, że XV od forka nie odstaje dowiedziałem się już na plejadach, a teraz tylko w tym się utwierdziłem. Jest tylko jedno ale.. Na obu wyjazdach nie mieliśmy dużych poprzecznych nierówności gdzie nasze dzioby (w bezpośredniej rywalizacji) niestety mogą ucierpieć to raz, a dwa opony i lift jednak różnicę robią. Tu mieliśmy glinę więc na niej faktycznie nie robiło kto ma jakie buty, ale dochodzi jeszcze kwestia szybkości oczyszczania się no i zachowania w innym terenie. Lift to temat oczywisty. Tak czy inaczej mamy naprawdę fajne auta A teraz konkret - jaka felga 16" do XVII? Opony (AT) wiem, felgi 17'' też wiem, ale pytanie jest czy wejdzie i nie będzie obcierać o zacisk 16''?
 6. Ważne że z soboty wspomnienia pozostaną, na Śląsk jeszcze nie raz będziesz wracać no i dobrze że już żyw Jak będzie komplet materiałów to może namówię Kasie żeby coś zmontowała.
 7. Witajcie, My również bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony weekend. Bardzo miło było wszystkich Was poznać, poznać nieznaną nam dotąd Suwalszczyznę jak również możliwości (i nie możliwości) naszych świnek (i opon) @Panzerpferd, @niezrównowaŻona robicie kawał dobrej roboty! Dzięki i do zobaczenia
 8. Potwierdzam i zaraz sam zmieniam zdjęcie profilowe
 9. Wiem wysłałem i zaraz zmodyfikowałam, oko kierownika jednak było szybsze
 10. My wyjedziemy z 3city 15-16 i mamy 4,5-5h jazdy. Na miejscu raczej już tylko kolacja. Oczywiście jak uda się coś szybciej to można się umawiać (zakładam że piszesz o piątku i odwiedzeniu pozostałych). W sobotę będzie walka z czasem i na 'start'.@Panzerpferd może w pliku xls dodać telefony do ekip? Będzie łatwiej się dogadywać.
 11. Zostań na zimowych, mają agresywniejszy bieżnik niż letnie i w błocie coś tam zrobią. Letnie momentalnie się zabiją i będzie jak na lodowisku.
 12. Fajne , w Mechelinkach mogłeś na klif wjechać autem, kiedyś się przynajmniej dało i też torpedownie ładnie widać Pozdrawiam
 13. keyman

  Spalanie XV II

  Dom, przedszkole, praca, przedszkole dom. Może 10km będzie... Foto po taktowaniu wczoraj.
 14. Panzer, jeżeli nikt dodatkowy się nie pojawi i co by nie blokować sofy w salonie podczas imprezy to my możemy się przenieść do garsoniery
×
×
 • Create New...