Jump to content

keyman

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

About keyman

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. keyman

  Co zamiast XV???

  Zmieniłem ix35 na XV bo Tucson nic nie wnosił nowego. Ten 2020 (realnie chyba 2021) będzie kusić bo Hyunadaie to naprawdę dobre auta.
 2. Ooo, czyli nie jestem sam. Najnowszy OBK ma ten sam system multimedialny co XV. Wydawało się, że to takie fajne rozwiązanie - AA na środku, janosik na telefonie i jeszcze muzyka... no ale jednak jest problem. Myślałem o jakiś zmianach w ustawieniach janosika - tam można wybrać kanał przez który idą powiadomienia. Muszę potestować, ostatnio w trasie powyższa sytuacja irytowała strasznie.
 3. keyman

  Co zamiast XV???

  Powiem więcej - to crossover, w którym jako efekt uboczny zastosowanej konstrukcji można zaobserwować nad wyraz dobre właściwości jazdy w terenie Stąd też powyższe terminy mogą się mylić
 4. Ja natrafiłem na problem ze Spotify i komunikatami z nawigacji/yanosika. Po podaniu komunikatu zmienia źródło i trzeba się ręcznie przeklinać (source) aby wrócić do muzyki ze Spotify. Problem chyba polega na tym że jedno idzie po kablu, drugie po BT. Ktoś miał podobne doświadczenia?
 5. keyman

  Spalanie XV II

  Aż chce się rzec - Ave Szary Mnich! Samo spalenie dość duże, ale w dopuszczonych granicach.
 6. 10% w stosunku do wersji 2.0, a ta była droższa od 1.6 o jakies 15tys..
 7. Właśnie zobaczyłem że tego jest 40min! Na trzeźwo tfu tj. bez mocnej kawy nawet nie próbuje zaczynać
 8. W takim wypadku nie pokazuj jej tego czerwonego, albo szukaj finansowania
 9. albo roczny używany 2.0 z wątku obok...
 10. keyman

  Co zamiast XV???

  Fajny Kolor i wersja którą chcieliśmy rok temu. Niestety już nie było. Ciekawe jak i za ile się sprzeda.
 11. Taka wymówka to dla żony. Tu mów otwarcie że na nowego OBK odkładasz
 12. Jest, pozycja 67 - https://subaru.pl/docs/accessories/18MY_XV_akcesoria.pdf: Sound Upgrade System SECNYA6100 Plug&Play sound upgrade solution with dedicated wiring harness and integrated crossover. Digital class D. 4-channel amplifier, MOSFET technology for brilliant sound. RMS output at 4 Ohm 4 x 50 Wat t, max output 300 Watt.
 13. keyman

  Spalanie XV II

  Naprawił się - dziś normalne 12,5
 14. Dokładnie tak. Oficjalnie AA nawet nie jest dostępne w PL. Trzeba ścigać je przez mirror, mieć zgodne z daną wersja google services, google maps itd. O wersji samego androida nawet nie wspominam. Czy będzie działać zależy od powyższego, a nie od telefonu.
 15. keyman

  Spalanie XV II

  Pozazdrościłem Wam wyników i dziś zabrałem XV w delegację po kaszubach 330km dość dynamicznej jazdy po krętych krajówkach w pojedynkę i wyszło 7.1l/100km. Normalnie cud, bo już myślałem że ten wyświetlacz nie pokazuje jedno cyfrowych wyników Zawsze tylko 11, 12, 13l...
×
×
 • Create New...