Jump to content

keyman

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

About keyman

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. keyman

  Spalanie XV II

  Naprawił się - dziś normalne 12,5
 2. Dokładnie tak. Oficjalnie AA nawet nie jest dostępne w PL. Trzeba ścigać je przez mirror, mieć zgodne z daną wersja google services, google maps itd. O wersji samego androida nawet nie wspominam. Czy będzie działać zależy od powyższego, a nie od telefonu.
 3. keyman

  Spalanie XV II

  Pozazdrościłem Wam wyników i dziś zabrałem XV w delegację po kaszubach 330km dość dynamicznej jazdy po krętych krajówkach w pojedynkę i wyszło 7.1l/100km. Normalnie cud, bo już myślałem że ten wyświetlacz nie pokazuje jedno cyfrowych wyników Zawsze tylko 11, 12, 13l...
 4. Mała errata.@Karas TMC tak, ale nie w PL. Na zachodzie jakoś to działa, albo z perspektywy czasu działało, w PL nigdy... Aktualnie rozwój google maps aktualnie zdominował rynek. Tu nawet nie chodzi już o aktualność map a o praktyczność, szybkość reakcji i wygodę. Nawet moja ulubiona automapa z Hołkiem poszła w odstawkę Podsumowując navi wbudowana tak, ale jako podgląd mapy, nie jako wskazówki jak jechać.
 5. I dlatego nowego forka będzie można kupić w wersji ze wszystkim, ale bez navi W żadnym aucie, nigdy nie jechałem gdzieś na wbudowanej navi, tylko google, yanosik, kiedyś auto mapa. Nie ukrywam, że w miastach lubię mieć podgląd na układ ulic, ale tylko poglądowo, nigdy nawigacja. Tu na szczęście aktualizację nie są newralgiczne więc zupełnie nie robi mi czy i jak to działa. Co do XV i panelu środkowego to Samsung działa. Jeżeli ktoś ma problem z android auto to zależy to tylko i wyłącznie od wersji aa i aktualności pozostałych komponentów googla.
 6. keyman

  Co zamiast XV???

  I klamki też...
 7. keyman

  Co zamiast XV???

  I srebrny... ale ciii
 8. keyman

  Co zamiast XV???

  Są dwa, biały i czarny. Oba na niemieckich blachach z EB(oxer) w numerze:) Kenwood nie jest docelowy więc bez paniki. Zakładam że będzie podobnie jak w XV.
 9. Bardzo dobrze, że jako użytkownik 1.6 udzielasz się na forum. Czasem mam wrażenie że osoby z 1.6 boją się odezwać.
 10. Doczekałem się, dopiero na ostatnio zamieszczonej galerii się załapaliśmy Podziękowania należą się Plejadowym fotografom - Horizont. Świetne zdjęcia i oczywiście filmy z równie świetnym montażem i ujęciami. Trafione idealnie, ale auto nieprzyzwoicie czyste (pierwsza próba/pierwszy dzień). Wy za to macie wiele ujęć filmowych Dziękuje, w naszym przypadku nie było wyboru - taki był Jeżeli ktoś się zastanawia w jakim kolorze XV prezentuje się dobrze to odpowiedź jest jedna - w błocie Pozdrawiam!
 11. Wstępny proces filtrowania jest widoczny na załączonym zdjęciu
 12. keyman

  Spalanie XV II

  Bardziej dzięki wysokości i egzekwowalności kar za ewentualne przekroczenia... Polska to też UE, a dziwnym trafem wszyscy mają tu większe spalanie Tak, tak wiem - paliwo jest gorszej jakości
 13. Też studiowałem temat i 145/80/r17 wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Mi serwis zaproponował 135/80 r17, ale uważam że jest to zły wybór (za duża różnica względem moich fabrycznych 18'') i brał bym 145. Czy się zmieszczą - nie koniecznie, post kolegi @Karas pokazuje jak to wygląda (zakładam że koło "z forka" to właśnie 145?). Trzeba dołożyć 2cm wypełnienia po bokach i powinno pasować. Sam osobiście się jeszcze nie zdecydowałem.
 14. @Than_Junior Opis strat i zdjęcie idealnie się uzupełniają Też miałem wrażenie że robię za pług i jedno wielkie sitko - piasek przeleciał przez grilla, chłodnicę, komorę silnika, a masa kamyczków została
 15. Też uważałem że stal na te piachy nie będzie konieczna, ale po fakcie odkryłem dodatkową zaletę tej osłony. Przez to że jest ona skośnie zakończona przed silnikiem i niejako na zakładkę dochodzi do niej plastikowy przód od pierwszej osłony to ilość piachu w komorze silnika była znikoma. Cały piach został na przedniej plastikowej osłonie, a za stal dostał się głównie kurz. Jednym słowem - warto było mieć
×
×
 • Create New...