Jump to content

spawalniczy

Użytkownik
 • Content Count

  2769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

spawalniczy last won the day on January 1 2018

spawalniczy had the most liked content!

Community Reputation

540 Wspaniały

About spawalniczy

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Poznań
 • Auto
  XV - MY18
  był OBK 2,5 - MY15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. „Choinka” citroena, jak to nazwałeś pochodzi z Polski. Link
 2. Inspiracją było ich własne logo z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.
 3. Myślę, że duża część ma w głębokim poważaniu co myśli sąsiad. Ważniejszy jest komfort, niski poziom hałasu, wyższe osiągi itd. Czyli to, czego nawet za dopłatą nie dostaną w innych markach. A jeśli przy okazji mogą dostać wysoki rabat - tylko się cieszyć.
 4. Jedno jest pewne - na pewno nie jest to marka na S.
 5. Miałem tak od nowości w Legacy MY2008. Przy hamowaniu na śliskim na prostej drodze tył odjeżdżał. Poprawki geometrii nic nie dały. W żadnym innym samochodzie się z tym nie spotkałem.
 6. Te 559l to raczej z wnęką na koło. Sam bagażnik na pewno tyle nie miał.
 7. Silnik 2,5FB po 2015r. Był oszczędniejszy - być może trafiłeś na wpisy takich użytkowników. Przy takiej jeździe jak opisałeś spalał 7,5l. Na autostradzie Pń - Wa-wa utrzymując maksymalne legalne prędkości palił 8,5l. Oczywiście jak to na autostradzie były też wolniejsze momenty.
 8. Niestety nie mam wiedzy na ten temat.
 9. Podgrzewanie szyby to trochę za dużo powiedziane. Podgrzewane są tylko miejsca spoczynku wycieraczek.
 10. Tylko numery domów czasami są w innym miejscu niż faktycznie. Góra kilkaset metrów. Dla mnie to dyskwalifikuje te mapy. Możesz to robić w czasie jazdy. Nawet jak w międzyczasie zagasisz silnik aktualizacja ruszy dalej po ponownym odpaleniu.
 11. W jakim sensie faluje - jedziesz równo bez zmiany położenia gazu i obroty się zmieniają? W jakim zakresie? Opisz dokładnie.
 12. Nawet w dieslu miał taką samą pojemność. Japońska filozofia jest czasami zadziwiająca.
 13. Tak to działa - przerabiałem temat trzykrotnie. Plus jest taki, że dostaniesz świeżą baterię. Drugi plus jest taki, że nie będzie to oryginalny Panasonic.
 14. Jak jest nazwijmy to umiarkowana przyczepność (np dużo suchego śniegu), to ok, natomiast problemy zaczynają się np. na błocie pośniegowym i tu nieemerycka jazda może skończyć się na poboczu. Dziś po trzech dniach jazdy SAWD przesiadłem się na X-Drive. Napiszę tak - Subaru musi jeszcze popracować nad swoim haldexopodobnym rozwiązaniem - większa pojemność cieplna, to nie wszystko. Teoria teorią, marketing marketingiem a świat poszedł ostro do przodu.
 15. Boxer, środek ciężkości itd... to miało dawać przewagę nad innymi.
×
×
 • Create New...