Jump to content

pablonas

Junior Admin
 • Content Count

  6256
 • Joined

 • Last visited

About pablonas

 • Rank
  ..:: Najprzystojniejszy ::..
 • Birthday 04/13/1982

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczytno
 • Auto
  Zielone bez turbiny, Forek z wiatrakiem i tańszy substytut BRZ`a ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pablonas

  Kubica w F1

  Jeśli to nie fake czy włam na konto to szczerze mówiąc nawet mnie to mocno nie dziwi. Ta firma od samego początku wyglądała mało wiarygodnie.
 2. pablonas

  Kubica w F1

  Przemyślałem temat i jednak uważam, że VER powinien dostać karę. Raz - brak konsekwencji u sędziów. VET dostał 5 sekund w kanadzie bez kontaktu, a tu był kontakt, wywóz rywala z toru i kary brak. Miał przewagę opon i ogólnej prędkości w tej fazie wyścigu. Spokojnie łyknąłby LEC DRSem. Dwa - rośnie nam kolejny po FIAmiltonie zawodnik z parasolem nad głową - FIAstappen. Podwójne standardy są coraz bardziej widoczne. Pamiętacie jak wyskoczył z rękami do Ocona? Dostał karę od FIA - ileśtam godzin "prac społecznych na rzecz propagowania wyścigów" czy jakoś tak. Karę odbył podczas jednego z weekendów Formuły E rozdając autografy. A później, w wolnych chwilach przekonany o nietykalności Maxiu wsiada do wirtualnego auta i robi takie coś Serio? Zawodnik F1 siadający do zabawy z amatorami robi takie akcje? Jest dobrym driverem, nie przeczę ale IMO w głowie ma strasznie na*ane. Polityka pogrąży tą piękną dyscyplinę sportu...
 3. pablonas

  Kubica w F1

  Jak się końcówka podobała i walka VER z LEC ? Ciekawe czy się sędziowie nie włączą :/
 4. BRAWO Harvi! Brawo "bracia" Pryczek !
 5. pablonas

  Kubica w F1

  To oczywiste. Jeśli ktoś tego nie widzi to jest ślepym ignorantem. Widocznie Williams postarał się żeby wypadek przy pracy, czytaj RK przed RUS już się więcej nie powtórzył.
 6. Szybko drzewa na Podlasiu rosną
 7. Jeśli nie była to pierwsze co zrób to wymień dwumasę i sprzęgło. Profilaktyczna wymiana co ok 100k km wydłuża żywot silnika.
 8. IMO nie ma filtra wcale.
 9. Ciekawe jak zmieni się rywalizacja z nowym regulaminem technicznym. O ile LMP1 jest lekko patologiczna to LMP2, a zwłaszcza GTE jest super wyrównana i boję się że zmiana przepisów nie wyjdzie na dobre.
 10. Adam, razem z Wiolką łączymy się z Wami w bólu Uściskaj od nas Lilkę.
 11. We własnym zakresie. W lokalnej agencji reklamowej
 12. Z przerwami niestety ale będę oglądał Zastanawiam się nad eurosport player. Używa ktoś? Można zdaje się onboardy live oglądać.
 13. Odebrałem dziś naklejki z nickami na szybę. Znaczy auto przygotowane
×
×
 • Create New...