Jump to content

pablonas

Junior Admin
 • Content Count

  6399
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

pablonas last won the day on September 21 2019

pablonas had the most liked content!

Community Reputation

439 Wspaniały

About pablonas

 • Rank
  ..:: Najprzystojniejszy ::..
 • Birthday 04/13/1982

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczytno
 • Auto
  Zielone bez turbiny, Forek z wiatrakiem i tańszy substytut BRZ`a ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz nie jest dobry moment na zakupy komputerowe bo ceny świrują. Sam robiłem upgrade kompa w ubiegłym roku i teraz musiałbym jeszcze pewnie kilka zlotych dorzucić do takiego samego zestawu. Niedawno trafiłem na kanał takiego młodego chłopaka który buduje BARDZO budżetowe zestawy z całkiem niezłymi parametrami. Polecam w czasach kwarantanny, może ktoś coś dla siebie podpatrzy https://www.youtube.com/channel/UCDjemId3sKv5y7MuaClW_3Q/videos
 2. Oj tak. Od tego wszystko się zaczęło Pierwsza prawdziwa gra rajdowa.
 3. A to nie wiedziałem. Ciekawe jaka cena skoro 700 trzeba dać za zwykle t3pa pro. 800 chyba najtańsze Fanateki są z load cell.
 4. https://www.x-kom.pl/p/244126-kierownica-thrustmaster-t3pa-pro-pc-xboxone-ps3-ps4.html
 5. No właśnie raczej powinny być dwa. Ten z jedną wsuwką jest do zegarów, drugi dla sterownika i m.in wentylatorów. Jeśli nie działa/przekłamuje to wiatraki mogą świrować, podczas gdy zegary będą pokazywać mniej więcej prawdę. Ja bym zaczął od sprawdzenia tego czujnika który mierzy dla sterownika. Potrzebny dobry tester diagnostyczny.
 6. Masz jeden czujnik temperatury płynu czy dwa?
 7. G920/G29 vs T300 to tak naprawdę bardzo zbliżone do siebie produkty. Różnią się budową (zębatki vs paski) ale generalnie nie można wskazać "zwycięzcy". T300 uchodzą za bardziej awaryjne (elektronika). Nie wiem jak w grach rajdowych bo od dawna jestem z nich wyłączony ale w iRacing i jedna i druga konstrukcja ma wadę -> pedały. iRacing to sim który jak żaden inny wymaga precyzyjnego hamowania. Do pedałów od logitecha można dokupić fajny mod - zmienia się sprężynę w hamulcu. Zamawiałem z australii za ok 80 pln z przesyłką. Do pedałów Thrumastera takich modów dedykowanych nie ma. Dodatkowo żeby pedały w t300 posiadały sprzęgło to trzeba zamówić t3pa pro które tak naprawdę są odpowiednikiem seryjnych od logitecha. Co do hamulca w iracing - najlepiej zainwestować w pedały z load cell na hamulcu ale najtańsza opcja to +/- 1k pln za same pedały Ja używam ciągle G25 które mam od chyba 12 lat W porównaniu do G29 jest głośniejsza i ma mniej przycisków na kierownicy i w przypadku iRacing to poza pedałami, mała ilość klawiszy na kółku jest jej największą wadą. Ale idzie jeździć
 8. Bajka! U nas strażnicy leśni dostali by zawału jakbyś tak sobie w góry wjechał
 9. Poszukaj używanej pompy za ułamek kwoty naprawy tej aktualnej.
 10. Raz. Wystarczy jeden wątek. Dwa - po przeczytaniu regulaminu Forum powinieneś wiedzieć, że polecamy tutaj tylko ASO. Zamykam.
 11. Szczerze - nie Sam jeździłem wiele lat w RBR ale od czasu jak pojawiła się ta setka modów to odpuściłem. Sam bym tego dzisiaj nie dał rady zainstalować Jak mówiłem -> przerzuciłem się na iRacing.
 12. @Falaz rajdów to chyba ciągle RBR z setką modów. Mnie z kolei inna samochodówka wciągnęła i siedzę już rok - iRacing. No ale to wyścigi i raczej nie polecam grać na lapku.
 13. Wiskoza na 100% Do jej demontażu/montażu nie wyjmuje się skrzyni biegów.
 14. Naładować akumulator. Zamknąć wątek. Chyba tyle.
×
×
 • Create New...