Jump to content

radix99

Użytkownik
 • Content Count

  1622
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

198 Wspaniały

About radix99

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 01/25/1970

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  stolica... polskiej miedzi :)))
 • Auto
  STRAsz :)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.radix.lubin.pl

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. radix99

  Co zamiast XV???

  Z tego, co pamiętam, to SIP używa kursu celnego, a ten zmienia się wolniej, niż ten bankowy, czy kantorowy. W cennikach obecnych wciąż euro za 4,2732. Jak kupowaliśmy w listopadzie, było 4,2778.
 2. Rozmawiamy o odpowiedzialności. Ale słowa "źle się czujesz - siedź w domu" nijak się mają do rzeczywistości. Możesz czuć się świetnie, nie mieć żadnych objawów, ale rozniesiesz wirusa wszędzie, gdzie się pojawisz. A już wiadomo, że w powietrzu utrzymuje się on ok. 3 godziny (sic!), a na powierzchniach od 3 do nawet 7 dni. Tydzień. Tydzień temu ktoś dotknął klamki, czy poręczy, dziś dotykasz Ty i... Stąd apele o pozostanie w domu, a nie łażenie po sklepach, odwiedzanie znajomych, czy siedzenie w knajpach. Bardzo chciałbym, by Plejady odbyły się normalnie. Jeśli Dyrekcja zdecyduje, że zapisy 1 kwietnia ruszą normalnie, to oczywiście my również będziemy na liście. Ale jeśli do Bożego Ciała sytuacja wciąż będzie niepewna, to nie po prostu nie pojedziemy. Zdrowie i życie jest ważniejsze, niż pieniądze.
 3. Pewnie, że nie wszyscy. Tyle, że na przykład w Korei Płd, kiedy mieli już prawie sytuację pod kontrolą, wystarczyła 1 (słownie: jedna) osoba, która złamała zasady i zaraziła wiele osób, a te podały wirusa dalej. Tymczasem we Wrocławiu Rynek tętni życiem i knajpy pełne.
 4. Niestety, okazuje się, że porównania do grypy mają się nijak. Patrząc na sytuację we Włoszech, gdzie pod respiratorami leżą 30-, 40-, czy 50-ciolatki z ostrą niewydolnością oddechową i widząc, że w tej chwili, przy tej skali szerzenia zarażeń, brakuje tam po prostu sprzętu i WYBIERA się kogo do repsiratora podłączyć (a osób powyżej 80 roku życia W OGÓLE NIE BIERZE SIĘ POD UWAGĘ), sugerowałbym jednak zmienić podejście. Tu nie chodzi o ograniczenie ognisk i liczby zarażonych, bo tego nikt nie jest w stanie kontrolować. Teraz jest walka o wydłużenie w czasie fali zachorowań, by zwyczajnie starczyło środków do ratowania ludzi. Jeśli naraz zachoruje 2 mln Polaków, to będzie zupełnie inna sytuacja, niż jak będzie chorować 250 tys. miesięcznie przez marzec, kwiecień, maj i czerwiec. Tymczasem galerie pełne, knajpy pełne, a zewsząd płyną żądania zamykania tylko i wyłącznie kościołów.
 5. Przypadkowy test sztywności nadwozia. Tylna klapa dała się zamknąć, ale tylko sposobem. 20200311_133744.mp4
 6. radix99

  Co zamiast XV???

  Nie przejmuj się Skodziarzem.
 7. My będziemy. Po raz pierwszy "piętnastką" i pierwszy raz na TUR-TER. Do tej pory Imprezą tylko szosowa i tur-szos parę razy (jak w podpisie ).
 8. radix99

  Co zamiast XV???

  Ś...winia ?
 9. radix99

  Co zamiast XV???

  A'propos szybkości, mocy i innych takich. Podczas konferencji prasowej po dniu testów w F1: "Sporo śmiechu było podczas pytania o zachowanie na publicznej drodze. Robert oczywiście przypominał, że nie wolno przekraczać prędkości oraz trzeba być odpowiedzialnym. Gdy Giovinazzi powiedział, że jeździ Alfą Stelvio z ponad 500 końmi, Robert powiedział: „Za dużo, wystarczy 110 koni, nie potrzebujesz tyle na drodze”. Gdy Antonio zapytał o moc auta Roberta, ten odpowiedział: „Nie mogę powiedzieć” po czym wszyscy wybuchnęli śmiechem."
 10. radix99

  XV birze olej

  2,8 przeglądu zrobili ?
 11. Widzę w tym jedną duuużą niedogodność. Kradzież auta razem z zamkniętym w nim kluczykiem spowoduje problem z wypłatą ubezpieczenia.
×
×
 • Create New...