Jump to content

owad

Użytkownik
 • Content Count

  1716
 • Joined

 • Days Won

  2

owad last won the day on May 3 2014

owad had the most liked content!

Community Reputation

107 Wspaniały

About owad

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 10/07/1979

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Trojmiasto
 • Auto
  XV sbd

Recent Profile Visitors

1870 profile views
 1. owad

  SBD i Torque

  Nie wiem. Mi pobiera. Cos masz u siebie nie tak. Podaj maila na pw to wysle
 2. owad

  SBD i Torque

  Ile masz przebiegu? Bo Ash wysoki dosyć
 3. owad

  SBD i Torque

  SBD_DPF_PID_definition_2.csv SBD_DPF_2.dash
 4. No tak. Powiedzmy wszystko kosztuje 20 tys. A takie swapowanie wyjdzie taniej? Razem ze spędzonym czasem, dawca itp itp....?
 5. Cos mi się wydaje ze tak hobbystycznie można się w to bawić. Ale jak ktoś potrzebuje auta jak najszybciej to lipa. Poza tym, biorąc pod uwagę wszystkie komplikacje i czasowe obsuwy to jednak taniej, szybciej i bardziej komfortowo wyjdzie wymienić silnik na taki sam.
 6. Co to za kajak ten jasnozielony?
 7. A gdzie je kupiłeś? Czy to to? https://toptun.pl/subaru-xv-2012-relingi-dachowe-aluminiowe-czarne-p20275
 8. Hej, Super bryka. To napisz coś tutaj o aucie i bagażniku. Również kajak mnie interesi Czego i do czego ty tam używasz :-)
 9. No Panowie, Czas na update A jakieś materiały do diesli to tu możecie załączać bo tego jak na lekarstwo. Będzie dla potomnych ;). Pozdr
 10. owad

  Odmowa przeglądu :)

  No stały na rolkach i się obracały, tak? Na mojej stacji koleś wybiera w komputerku 4x4, ale tylne kola podczas pomiaru przednich się nie kręcą. Nie wydaje mi się żeby przez te kilka sekund coś uszkodzili, ale zastanawiam czy tak powinno być w pomiarze 4x4.
 11. owad

  Odmowa przeglądu :)

  A jak stacja ma 4x4 i tylko dwie rolki, które przy pomiarze kręcą się w przeciwne strony? To jest ok? Tylne kola stoją...
 12. owad

  Chłodnica klimy - wymiana

  A tu z kolei cytat z gwarancji na samochody używane : Układ klimatyzacji: zamontowany fabrycznie zespół sprężarki układu klimatyzacji. Czyli tylko sprężarka.....
 13. owad

  Chłodnica klimy - wymiana

  Na szybko w necie to znalazłem co gwarancja obejmuje, ale nie wiem czy ja mam to samo w papierach: https://www.subaru.pl/docs/pspg/OWU_Subaru_PPG_Nowe.pdf Układ klimatyzacji: Sprężarka , parownik, panel sterowania, chłodnica klimatyzacji, wentylator. Jak będę miał dostęp to zobaczę. Z tego wynika ze obejmuje. No ale nie mechaniczne uszkodzenia.
 14. owad

  Chłodnica klimy - wymiana

  Ja nie podpisywałem, kupiłem auto z ta gwarancja. Poza tym, myśląc w ten sposób to nigdy nic nie podpiszesz bo zawsze coś się znajdzie czego nie obejmuje gwarancja. Po prostu aso powiedziało, ze mieli wiele takich przypadków i ubezpieczyciel odrzucał roszczenia. Moge występować (i tak najpierw zrobię), ale marne szanse ze uznają. Musze przeczytać co obejmuje ta gwarancja, czy chłodnica jest na liście. Jak nie to nawet nie będę próbował bo szkoda zachodu na to.
×
×
 • Create New...