Jump to content

rutek111

Użytkownik
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

About rutek111

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 05/12/1974

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wlkp
 • Auto
  WRX US 06' był -STI 06' - był , Forek 07'-SBD - był, Outback 13' SBD CV - był, Outback 16' SBD CVT jest, GT -prawie STI jest, Forester SG 07' 2.0 jest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie wszystko masz zapisane na forum.
 2. Stąd pewnie skrzynia CVT kręci silnikiem wyższe obrotu - ale spadła V-max do 200km/h (manual dawał radę do 220 km/h )
 3. dla mnie SBD po 2013 spełnia wymagania rodzinnego auta
 4. Do 150 tys km powinno CI się udać . Ja przerobiłem 3 SBD i NIGDY problemów ie miałem nawet z tym z 2008 (sprzęgło wymiana przy 150 tys km). Następne były modele po 2013 i nic -poza wymianą świec przy 120 tys k i dziwne na gwarancji przy 60 tys km - 1 szt.
 5. Patrz płyta cd dołączona do magazynu Plejady. Możesz napisać maila to kupisz archiwalny nr z płytą. Ja tak zrobiłem jak mi się prenumerata skończyła. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 6. Ja tylko tak hipotetycznie....no przecież ja się zabetonowałem urządzeniem mieszkającym cementując aż do grobowej deski ...etc Ps (Hania czasami czyta forum[emoji6]) q Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 7. Nawet Lwów [emoji6] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 8. Nie wiem czy dobrze ,,główkuję" - Czyli zamiast brać rozwód, można jechać do Gruzji kogoś lekko ,,puknać" i w zamian porwą Ci żonę - jest to jakieś rozwiązanie..... już ich lubię
 9. Ja am Alu 6 mm i jest super Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 10. Podobno na Tur i Tur-Ter ma być przeprawa przez bród na Bugu (ten który Chroby , a potem Piłsudski przekraczali jak szli na Kijów). Trwają rozmowy w sprawie wiz jednodniowych.
 11. Łomnica 2017 Pamiętam w wodzie był kamień który jak walnął w podłogę obudził pilotkę i dzieci
 12. Patrol obstawia trasę terenową . Czasami jak lokalizacja się pokrywa to Tur-Ter. Normalnie na Tur-Ter nie jest potrzebny (teoretycznie ). Saperka zawsze sie przyda Ja np. saperką otwieram piwo.
 13. Proponuję konkurs co to będzie? Ja obstawiam coś od koreańskiej firmy z listy Partnerów Zlotu- Telewizor 65" ?? - jak mi się to zmieści do auta - może na dachu?
 14. Trochę niedoczytałem bo dużo tekstu -rozumiem, że to jest obowiązkowy strój dla Pilota(ek) lub kierowców? Czy można go nabyć (strój) w sklepiku Subaru, czy będzie do kupienia przy odprawie? No i czy jednym z wysokopunktowanych zadań to będzie rozliczenie się z uzyskanego masła?
 15. Ja chciałem 4 osobowy, ale zanim wypisałem formularz zostały 2 x po 2 pokoje . Jak mi wstawią dwie dostawki to pewnie będę mógł oddać jeden.
×
×
 • Create New...