Jump to content
guma

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019

Recommended Posts

Poda ktoś pełne wyniki? 

1 minutę temu, _akir_ napisał:

Tu masz wyniki ale tylko po numerach załóg
https://zlot.subaru.pl/zlot2019/wyniki.html

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trasa szosowa - klasyfikacja outlaw tu by się przydało po osobach :D 

• Upvote 1

Załoga 140 melduje się szczęśliwie w domu.

Wszystkim bardzo dziękuje za tegoroczne plejady.

Trasa szosowa, szczególnie drugiego dnia była super przygotowana.

Nasz subarak cały i zdrowy oraz wesoły autobus tez już w wwie :) do zobaczenia najpóźniej za rok!

Dzięki wszystkim za mile i dynamicznie spędzony czas :)

My, 366 też już w domu. Wielkie dzięki za możliwość poznania się, pogadania i wspólnej zabawy na trasie.

Szczególne pozdrowienia dla sąsiadów z bazy[mention=280]golfstrom[/mention] z ekipą, załogi 401 oraz 377.

I jeszcze pozdrowienia dla załogi 367, która nam towarzyszyła i wspólnie spędzaliśmy czas w trakcie rozwiązywania zagadek.

Do zobaczenia na drogach i na zlocie za rok.

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

Załoga 404 właśnie zameldowała się na Krecie

• Like 1

z tur-szos- przygotowanie ze strony technicznej i mobilnej bylo perfekcyjne - po raz pierwszy nie bylo spietrzenia na probach, na probach wedle kolejnosci - ALE mam zastrzezenia do sposobu punktacji - najwazniejsze byly PeKaCe - wystarczyl korek w Bielsku, szlaban kolejowy i juz spoznienie urastalo do 20 min - nie do odrobienia - jazda na minuty potem zwiedzanie 5 minut i dalej jazda - DLATEGO ja w kazdym razie punktacje i miejsce juz dawno schowalem do smietnika - wazne sa same Plejady i spotkania z ludzmi

ZASTRZEZENIE - ZA dlugie trasy - po ....... tyle jezdzenia jak ten region az roi sie od ciekawych miejsc - 30 min na Stajnie w Janowie czy Jableczna w 20 min to jakas kpina -

zastrzezenia mam do fotek bo mozna bylo cos cyknac we wtorek i zdobyc w sobote nagrode - czy ktos sprawdza daty zrobienia fotek [zreszta to mozna przestawic]

Jak można tak umyć auto :huh:
Jutro mam mechanika, zabił by mnie :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)
5 godzin temu, -=nikon=- napisał:

Trasa szosowa - klasyfikacja outlaw tu by się przydało po osobach :D 

101 = STForek '99 + łącznik @MichalN rocznik 2000 + @JuNo jako worek kartofli na prawym.

Pierwsze miejsce w nowej klasie "Forek outlaw"  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 

Edited by JuNo

Załoga 111 już w domu. 

Było super! :thumbup:

Czy jest gdzieś osobny temat ze zdjęciami, czy tu będą na bieżąco pojawiać się? :)

Załoga 384 dotarła do domu.

Dzięki za super zabawę, i do zobaczenia w następnym roku :D Pierwsze Plejady bankowo nie będą ostatnimi :)

• Upvote 1

Załoga 451 także w domu. Auto w komplecie :)

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, SIP, a w szczególności Ojcu Dyrektorowi za to, czego dostarcza nam co roku.

Posted (edited)

Ja jeszcze się łajdaczę po Podlasiu ale okolice Augustowa. Janów to była fajna przygoda

IMG_20190623_095325.jpg

Edited by kriskristoffers
  • Like 1
  • Upvote 5

Załoga 385 już w domu:)

Pzdr

499/Apacz, ze spóźnioną na zlot lepszą połową też już od paru godzin w domu.  Moje 16 Plejady odhaczone ;) 

Jak zwykle olbrzymi szacunek dla organizatorów - @Flipper przekaż poproszę całemu zespołowi ukłony i podziękowania :)

Szczególne pozdrowienia dla Łukasza Ziarkowskiego z serwisu Emil Frey :) i oczywiście dla Joasi J. :)

Pozdrowienia dla wszystkich sąsiadów z budynku D. No i oczywiście dla spotkanych: @BartZ, @pablonas z Wiolką, @chojny z Ewą i junior-baby ;)@carfit, @ALEX, @Aga, @szubaru, @raju, @Subaryta, @JuNo, @pchelek, @Izotom, @Intakwrxz lepszą połową,  Mój Ex-Forkowy Team: Janek, Marcin, Ala, @Urabus również z lepszą połową, @vergettez gorszą połową ;), Grażka Kluszczyńska, Grzesiek Kluszczyński, @Jumpman; @Andremil, @AllRad z lepszą połową, @aflinta z rodziną, @baggins@pitgol, @smiechu (ale o której przyjechałeś? ;) ) , @slesz, @Bartekfi i wszystkich, których pominąłem :)

• Like 3
  • Thanks 4

My czyli 431 tez w domu. Impreza super dla nas poerwsza i na pewno nie ostatnia. Dzieciaki zadowolone, auto wróciło na kołach czego więcej chcieć?

• Like 1

420 również bezpiecznie wróciło do domu. Były to nasze pierwsze Plejady i wracamy z nich z całą masą wspomnień i doświadczeń. Bardzo wszystkim dziękujemy!

• Like 2

426 melduje powrót, bez jednego nadkola, ale kto by się przejmował... :) przy okazji serdecznie podziękowania dla @Gazik za wyciągnięcie z błocka pierwszego dnia, po nieudanym omijaniu zawieszonego audi. 

• Like 1

417 też już jakiś czas w domu. Po drodze jeszcze wizyta u rodziców (dziś dzień Ojca, pamiętaliście?). Straty jakieś są... Ale przy mojej żonie wolniej się nie dało jechać ;) 

• Like 1

Drobiazg polecam sienna przyszłość przynajmniej coś sie działo na dojazdówkach. Ciekawe czy koleś znalazł jakiś ciągnik, bo wkleił ja tak skutecznie ze ani drgnęła jak próbowałem ją wyciągnąć. Chyba ze kinetykiem i bardziej dynamicznie

• Like 1

A gdzie lista :huh:?

My 202 już w domu. Dziękujemy Organizatorom i wszystkim za super imprezę i zabawę.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

• Like 1

6 godzin temu, pchelek napisał:

z tur-szos- przygotowanie ze strony technicznej i mobilnej bylo perfekcyjne - po raz pierwszy nie bylo spietrzenia na probach, na probach wedle kolejnosci - ALE mam zastrzezenia do sposobu punktacji - najwazniejsze byly PeKaCe - wystarczyl korek w Bielsku, szlaban kolejowy i juz spoznienie urastalo do 20 min - nie do odrobienia - jazda na minuty potem zwiedzanie 5 minut i dalej jazda - DLATEGO ja w kazdym razie punktacje i miejsce juz dawno schowalem do smietnika - wazne sa same Plejady i spotkania z ludzmi

ZASTRZEZENIE - ZA dlugie trasy - po ....... tyle jezdzenia jak ten region az roi sie od ciekawych miejsc - 30 min na Stajnie w Janowie czy Jableczna w 20 min to jakas kpina -

zastrzezenia mam do fotek bo mozna bylo cos cyknac we wtorek i zdobyc w sobote nagrode - czy ktos sprawdza daty zrobienia fotek [zreszta to mozna przestawic]

Który miałeś numer na Tur-Szos? Bo od 350 spiętrzenia na próbach były blisko dwugodzinne. Szczególnie bolesne okazało się drugiego dnia bezczynne czekanie zamiast przedłużenia pobytu w Stadninie Koni w Janowie. Zamiast kwitnąć na lotnisku można było spędzić milej czas.