Jump to content

AllRad

Użytkownik
 • Content Count

  1283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobry

About AllRad

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 06/22/1977

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Był: Forester MY06, OBK MY10, Legacy GT MY10
  Jest: Forester XT MY13, Mercedes GLE

Recent Profile Visitors

948 profile views
 1. Zdjęcia dodałem jedynie poglądowo. Nigdy z tym bagażnikiem nie jeździłem został zamontowany jedynie do zrobienia zdjęć do ogłoszenia na OLX bo Forek lepiej się prezentował niż Mercedes kombi z 2001 roku z lekko podrdzewiałą tylną klapą (taka bolączka ). Z tym bagażnikiem jeździł mój brat wiele lat z dwoma rowerami i bardzo sobie chwalił. Oczywiście trzeba pamiętać, że jest on z tyłu i najzwyczajniej w świecie nie można szaleć a po prostu przemieszczać się dostojnie z punktu A do B. Z pozycji każdego sedana widać tablicę rejestracyjną. Rower ze zdjęcia z kołem 29 spokoj
 2. Gdyby ktoś był ciekawy jak wygląda rower z bagażnikiem na klapie:
 3. POKÓJ 2 osobowy w hotelu Zaborek odstąpię...
 4. FilipBB zdecydowanie wezmę Twój pokój! PW
 5. SZUKAM 1x pokój dwuosobowy w Bazie Zlotu. Ktoś ma do odstąpienia lub zmieniły mu się plany?
 6. ZAMIENIĘ POKOJE: ZABOREK NA BAZĘ ZLOTU (pokój 2 osobowy)
 7. Miałem takiego w garażu przez 4 lata od przebiegu 38k - 120k km - zero problemów. Zadzwoń do mechanika Zbyszka z ul. Mechaników w Warszawie. On takiego zakupił 2 lata temu w wersji US w manualu. Myślę, że będzie mógł Ci zrobić przegląd przedzakupowy.
 8. PW Chciałbym bardzo podziękować Czarne_Koronkowe za nieocenioną pomoc w profesjonalnie szybkim odbiorze i transporcie przesyłki do Łodzi niemalże pod same drzwi!!!
 9. Potrzebny transport walizki z Warszawy do Łodzi w poniedziałek 22 stycznia.
 10. AllRad

  Kubica w F1

  Takie przemyślenia kolegi Cezarego Gutowskiego
 11. AllRad

  Kubica w F1

  Według mnie taki scenariusz na 7 wyścigów również jest bdb. Najważniejsze, żeby zaczął jeździć bo wtedy ma szanse na pokazanie w jakiej jest formie podczas wyścigu. Jeśli będzie w pierwszej 10tce to będzie mógł liczyć na zainteresowanie nim przez inne teamy. Dzisiaj niestety jest tak, ze dopóki nikt go w akcji nie zobaczy to nie postawi całej kasy na kogoś kto nie jeździł w F1 przez dłuższy czas.
 12. Poproszę o doprecyzowanie: jaki to jest niewielki przebieg?
 13. A czy amortyzatorów nie powinno się wymieniać parami (niezależnie czy przód czy tył)?? O ile dobrze pamiętam to producenci dopuszczają wymianę 1 szt jeśli przejechanych jest nie więcej jak 10k km
 14. Czy te zaciski Brembo wejdą pod OEM felgę ??
×
×
 • Create New...