Jump to content

mattipk

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About mattipk

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa - Biała Podlaska
 • Auto
  Subaru Forester II SG 2003 2,0 N/A

Recent Profile Visitors

615 profile views
 1. Chłopaki @Panzerpferd @Pan Dziedzic @koziolek macie jakieś mocniejsze sprężyny z przodu zamontowane u siebie pod montaż płyty aluminiowej?
 2. Spokojnie, głosowanie było 5-przymiotnikowe (czy jak to się tam zowie?) i ważne :-) tylko frekwencja mała ;-)
 3. @Rozrabiara co za słodziak na tym zdjeciu nie mogę się napatrzeć
 4. dzisiaj troche posiedziałem i chyba wykryłem różnicę. Oba zestawy powinny pasować do forka sg, tylko że te amorki kayaba o oznaczeniach 334343 i 334342 pasują do forków '02, February — '03, January a amorki kayaba oznaczone 334370 i 334371 pasują do forków z lat '03, January — '03, May, '03, April — '04, June, '04, April — '05, May. Przynajmniej tak rozumiem po analizie tej strony http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_17/suspension_and_axle/front_shock_absorber/ Z tego co widzę, te amorki pasują do różnych wersji silnikowych 2.0 i 2.5, również tych z turbo. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi bo nie jestem pewny czy to co mówie pokrywa się z rzeczywistością. I ogólnie nie wiem jakie amorki i sprężyny powinienem zamówić do swojego autka
 5. https://wrc.net.pl/subaru-konczy-produkcje-legendarnego-boxera-ej20-na-jego-bazie-zbudowano-m-in-silnik-do-wrc
 6. Siemano, mam pytanie, może ktoś będzie wiedział. Jaka różnica jest między tymi dwoma zestawami? https://allegro.pl/oferta/amortyzatory-kyb-odb-subaru-forester-7773363236 https://allegro.pl/oferta/amortyzatory-kyb-odb-subaru-forester-7773363090 Widzę że mają inne nr seryjne ale jak to przekłada się na konkretną walory użytkowe?
 7. Jeśli to było na Orlenie to również pozdrawiam ;-)
 8. Tak nas zainspirowała wędrówka do bunkrów idąc tym tropem dotarliśmy na Dolny Śląsk do 'Świątyni Totenburg' i zrobiliśmy objazdówkę po okolicznych szuwarach Zdjęcia samych ruin wrzucę może jutro bo są jeszcze na aparacie
 9. A co było nie tak z krzyżakami, jakie objawy?
 10. Oczywiście system podatkowy i inne przepisy powinny być w tym kierunku dostosowane żeby zmniejszyć możliwość mataczenia, zatajania majątku itp Dlatego też pisze o przychodzie a nie dochodzie.
 11. No tak, u mnie zdarza się że nawet pod mała górkę mam problem się wtoczyć po zatrzymaniu..
 12. To było by dobre rozwiązanie. Wysokość grzywny mogła by być też uzależniona od przychodu delikwenta na wzór krajów skandynawskich. Może ostudziło by to zapędy niektórych kierowców.
×
×
 • Create New...